• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE: by, být, blýskat se, kobyla, býk,... pelyněk! :)
    jseš grammar nazi sen :-*
    blízká setkání třetího druhu, to ano!
    mně se líbí, že jsme vznikli z kamene, a jsme takoví kamenožrouti
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tohle ai pamatuji ze se hodne řešilo co to vlasttn e je a ja mel pocit ze to bylo menší a ne tak velky

    250,000 Year Old Aluminum May be Proof of ANCIENT ALIENS
    http://www.youtube.com/watch?v=yCD0l6KPUM0



    MINERWA: tak UFO blízká musíš si dávat bacha
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    JIKE: a mám epileptickej záchvat, tyvle
    JIKE
    JIKE --- ---
    Why Would Aliens Visit Earth in Secret?
    http://www.youtube.com/watch?v=8owT_zBMvyQ
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Ani nepohoršilo, ani neurazilo. Myšlenka - slovo - čin. Špatně věci zformuluješ a už děláš něco jiného, než co si zamýšlela. Neber to jako prudu, vím, že jsi citlivá duše.
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    Jedno je jisté, mimozemské technologie jsou bezesporu rafinované..

    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KALIPH: a jako "ten druhej" už bys bejt mohl? :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    MINERWA: Vycházel jsem z její odpovědi: "nemuzu vedet jak to berou ostatni, uz mi to je jasne, diky" ..jako kdybych já reprezentoval nějaké ostatní. No tak to teda nene:)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KALIPH: ono "ostatní" znamená "ti druzí", takže já ne :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KALIPH: tobě jednou to ego praskne :D
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Pojem ostatní je v rozporu s tím, že jsme každej individualita. Trošku urážející pro každého, nikdo není ostatní.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BYDK: https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0v%C3%BDcarsko
    mě nejvíc fascinujou ty koule létající, jak dělaj obrázky, řekla bych, že to je určitě člověk
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Sama asi víš, že považovat ufo automaticky za mimozemské je v rozporu s definicí.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Mno, tak běžně když člověk vidí ufo zblízka, tak si neřekne: "ááá, náckové."
    FLAMEBOY354
    FLAMEBOY354 --- ---
    BYDK: nebo stealth dron X-47B
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    BYDK: Taky jsem už svoje kosodelníkové ufo našel na x záznamech. Není to jediná věc, kterou jsem viděl, a pokaždé to bylo něco jiného.. sám píšeš, žes měl podobnou zkušenost.

    Farrella doporučuju všem, kdo si myslí, že nacistický výzkum skončil s druhou světovou. Jinak si myslím, že ve vzduchu je dost prostoru pro všechny zúčastněné strany.)
    FLAMEBOY354
    FLAMEBOY354 --- ---
    BYDK: TR3B Astra Aurora
    BYDK
    BYDK --- ---
    KALIPH: Tezko rici. Pred vice nez 20 lety jsem videl takove trojuhelnikove utvary a tem jsem nikdy nejak neveril. Proste ten pocit byl jiny. Letali docela casto na Zluticku. Taky je jeden zajimavy Cesky pripad, kdy trojuhelnikove UFO vzbudilo dost veky rozruch dokonce az ve Svicarsku, myslim ze z roku 1993 a jednalo se o nejaky velky prelet. Musim se na to podivat a preposlat ten pripad. A pak nedavno se divam na Steevna a ten rika, ze prave ty trojuhelnikove jsou nasi vyroby. :)
    Ale myslim, ze se to posunulo dal a dost mozna uz mame i nove stroje o kterych nema nikdo ani paru a dost mozna uz to nerozlisime. Ale myslim si, ze proste o shape nejde ale o to, co vnimas, citis. Otazkou je, zdali nemaji i nejaky ovlinovac vnimani, citeni. Coz by se pak clovek nemohl spolehnout ani na to co vidi a ani na to, co citi.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Joseph Farrell: Bratrstvo zvonu.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Podle mě už není možno odlišit nacistický výzkum placený ze soukromých zdrojů a mimozemská plavidla. Skalární fyzika nabízí úžasné věci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam