• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Doteď jsem neznal. Teď koukám na jeho teorii o dávnějším datování Sfingy a působí to na mě velmi nepřesvědčivě, na rozdíl od argumentů jeho oponentů.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Nevím kouknete se na to udělejte si pro sebe obrázek sami
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Ono logiku dává i říkat věci, u kterých je předpoklad, že budou mít značný počet posluchačů. Vydělávat se dá na lecčems.
    JIKE
    JIKE --- ---
    AIM_FREEMAN: Rádo se stalo.
    No me prave zaujal protože je to ten borec -vojensky, který byl už na mnoha zasedáních a konferencích. Malém jsem ho nepoznal jak zestarnul. V tomhle videu ale řekl mnohem víc než v jakýchkoliv předchozích kde byl přítomen. Já osobně po tom co rikal mu věřím protože to dává v širším kontextu logiku a i jak stárnou tak se víc tihle byvaly vojenští borci rozpovidaji.(i je vidět ze zdravotně na tom není nejlíp) na to kolik mu je.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    JIKE: diky za vycuc
    JIKE: me ten chlapek prisel tak neduveryhodny, ze jsem na to nemohl koukat.
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Nebylo by spíše dost divné, kdyby Pentagon neměl program na sledování neidentifikova(tel)ných objektů? Spojování s emzáky je pak už spíše jen otázka vlastních přání a pohledu na svět u konkrétních lidí.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PNXNTDD: akorát se ustřelil o 100 let a proto ho nestihnem prozkoumat. a odletí dál :(

    JIKE: co ten chlap bere ? já chci taky
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ze by konecne to šlo na povrch?
    Vycuc z 1,5hod videa:
    Dle informaci od toho chlapka z videa nejsou nepratesti. Naopak se nás snaží dostat od sebezniceni. Jsou neskutečné napřed a cestují cca 100mil světelných let asi za 1,5hod červy dírou. Používají jako pohon antihmotu, a negativní hmotu. Podle nej je ve vesmíru 57druhu (ras) inteligentních bytosti. Rozvoj naši texhnologie je díky nim a spadlym jejich talirum. Nejsme schopni všecko pochopit protože technologicky jsou moc daleko od nás. Nedají nám všecko protože bychom se zničili. Svoji přítomnosti a famou okolo nich se snaží abychom se soustředili na boj s nima a ne mezi sebou. Snaží se nám silene pomoc abychom jako druh vyspeli a přežili. Mají rodiny jako my a jsou mentálně mnohem dal než my. (1-2biliony let napřed). Věří v jednoho Boha-stvořitele “jako” my. Betty a Barney Hill je pravdivý příběh. A co jsem pochopil ze díky nim nejí ještě planeta úplně znicena a to cimkoliv jako je: nuclear, asteroid. a taky si myslím ze chtějí nám pomoc geneticky se vylepšit abychom se evolučně posunuli miliony let dopředu (protože díky naši nature bychom se zničili dřív, než by k tomu časem evolučně došlo). A navštěvuji nás od nepaměti...


    Pentagon přiznal program na sledování UFO a zveřejnil videohttps://www.novinky.cz/mobileNoredir/zahranicni/amerika/458151-pentagon-priznal-program-na-sledovani-ufo-a-zverejnil-video.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    BIGEM: Jestli jsou tak 1bilion + let před námi...
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: Moc dobrý...
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    Glowing Auras and ‘Black Money’: The Pentagon’s Mysterious U.F.O. Program - The New York Times
    https://www.nytimes.com/2017/12/16/us/politics/pentagon-program-ufo-harry-reid.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEW Alien Secrets - Massive Disclosure You Were Never Meant to Hear
    http://www.youtube.com/watch?v=B6Boj1UxLyg
    BYDK
    BYDK --- ---
    Ráma byl král podle legend fyzicky přítomný na tomto světě. A podle tradice je sedmým vtělením (z deseti nejznámějších) boha Višnua.

    Pokud v tom "sutru", nebo co to je leti Rama, tak to bude jeste zajimavy. :D Kazdopadne je modry, takze ho neprehlednete. :)
    LUKK
    LUKK --- ---
    HONZAK89: nevím co jsi,ale lehce ti závidím žes nečetl žádnou RÁMU...teda pokud si ji přečteš teď...:)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PNXNTDD: vole
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    HONZAK89: No to přečti teda. Je to super knížka. Dá se to zvládnout za dva dny.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    PNXNTDD: Jo vole, očividně mám mezery, přečtu si to za domácí úkol. Dik :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    HONZAK89: Jo Ráma. Ty vole. Co děláš v auditku o ufu když nevíš kdo je Ráma :D

    Klasický scifi od A.C. Clarka : Setkání s Rámou

    "Roku 2131 je za oběžnou dráhou Jupitera zpozorován objekt, později pojmenovaný Ráma. Automatická sonda Síta následně zjistila, že se jedná o dutý rotující válec délky 50 a průměru 20 kilometrů. Rámu se vydává prozkoumat nejbližší loď – Endeavour. Po přistání na ose válce a vstupu dovnitř nejsou zjištěny žádné známky života, i přes dýchatelný vzduch uvnitř."
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    PNXNTDD: Ráma?
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    JIKE: Hned jak jsem to viděl poprvý, tak jsem říkal že je to jasnej Ráma...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam