• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    BYDK
    BYDK --- ---
    PNXNTDD: Osobne? :) To ne.
    Ale nasel jsem zajimavy zaznam.

    Grey Alien Filmed By KGB
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=229&v=XswfEzKE0UQ
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    Se tu pořád řeší světla na obloze a co takhle mimozemstani mezi námi ? Znáte někoho ? :D
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    ZUULLUU: presne tak, pak te tedy pozadam, aby ses tim ridila i ve svem kazdodennim zivote ;D
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PNXNTDD: tjn takovejch mi je taky trochu lito.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PSILOCYBER: Nebo někdo totálně zaslepenej svou vírou v tenhle fenomén.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PNXNTDD: sorry ale jakýkoliv světýlko na obloze může povazovat za ufo jedině někdo s mentální retardací apod.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Mysterious 14 mile long structure 'buried' in Antarctica found on Google | World | News | Express.co.uk
    https://www.express.co.uk/...18501/Mysterious-14-mile-structure-buried-in-Antarctica-found-on-Google


    AIM_FREEMAN: škoda, co se týče shodnosti výpovědí a množství svědků, defacto nevývratnosti pozorování velkých mnoštví UFO, je to unikátní událost.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    ZUULLUU: Tak ono je těžký se bavit o ufu s lidma, kteří nedokážou překonat svůj : I WANT TO BELIEVE efekt. Prostě když něčemu věřit chceš, tak za ufo budeš považovat jakýkoliv světýlko na obloze žeo...

    Jinac k te tve otazce o zdrojích. Na to se nedá jednoduše odpovědět. I když vlastně každej bude posuzovat zdroje, ač vlastní, podle toho jak sám uvažuje. Prakticky jsem to popsal v tom prvním oddstavci.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Nevíte jestli je nějaký dobrý video z 22.6. 1976 z Kanárů?

    UFO sightings in the Canary Islands - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/UFO_sightings_in_the_Canary_Islands
    JIKE
    JIKE --- ---
    TLUSTEI: mě tam přijde hodně záběrů co jsme již viděl - starý, a nějaký nový taky, a zřejmě tipuji dost i pravé.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    JIKE: To já nevim.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TLUSTEI: podle toho jak to vypadá z tý kamery VHS to fake neni?
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    ZUULLUU: Nikdo ano, někdo ne.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Unacknowledged: Raw UFO Footage
    https://www.youtube.com/watch?v=inRHaIKSQBs
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PNXNTDD: může bejt :) já jen, jak praví J.A.R. "Chci vědět na čem jsem, či co to létá nad zemcem"...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PSILOCYBER: Jasně chápu. Ale myslím si, že tohohle by ses dovtípil i sám, stačilo zapojit ty rozlišovací schopnosti o kterejch jsi psal v minulým postu... :D Sorry, musel jsem si rejpnout.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PNXNTDD: tak to jo, tak to sem celkem rad, ze se tahle konkretni zalezitost uplne oobjasnila, diky ;) ale jen na doplneni, jako v tomhle pripade sem se urcite nebil v prsa ze jde o ufo a nic jinyho :)j jen jsem to chtel poresit
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    A jinak ještě k tomu space x - To video co jsem postnul, je video startu rakety v určitý datum, v určitej čas a v určité lokalitě. Ty videa co si to lidi točili na mobil jsou ze stejnýho data,času a lokality. Prostě to nic jinýho není.
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    PSILOCYBER: Tak tam jde o to, že tenhle efekt je vidět až z nějaké fakt velké dálky... kdoví jak daleko to ti lidi mohli točit, klidně přes 50 kiláků žeo.... zájem space x je natočit start a pak točit raketu a detail. Nemyslím si, že by posílali svoje kameramany točit to takhle z dálky, pro ně to asi nemá význam. A ano, tohle není první video který by zachytilo takovejhle efekt, nicméně rakety který vynášej satelity a podobný věci vzlítaj na celým světě co týden...
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PNXNTDD: nemyslim si ze zrovna ja bych byl ten, kdo basti nejaky levny rendery ala piknik v mestkym parku a najednou 100 m od nich pristane brutalni cyber ufo. jasne ze Youtube je plny hoven tohoto a jineho typu. pokud clovek nema rozlisovaci schopnost tak je jen trotl a okoli pro smich. do ty kategorie se mi spadat nechce, nelibi. nicmene takhle, neverim ze ten domnely SpaceX je 100% ufo, ale ani 100% SpaceX :D na tom videu cos postnul to samy proste nevidim, naznak toho efektu tam je, ale... proc na to cele neni nejaky jejich vlastni externi nahled v ramci jednoho oficialniho videa? kazdpadne tohle uz bylo taky nafilmovany v drivejsich letech. predpokladam, ze to tedy nebyl nejaky prvni launch SpaceX?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam