• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    JIKE: Já jsem se tu narodil a mé tělo je z této Země! Jsem její a ona moje, pro tento život.
    A její i moje životní Síla pochází z našeho Slunce. etc..
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: Ono je klidne možný, ze tahle planeta vůbec není ani naše. A asi jak by mohla logicky být v našem vlastnictví? Jsme jen nájemnici? Lol
    JIKE
    JIKE --- ---
    Asi bych jim řekl. Pomozte nám v evoluci at nejsme takoví kreteni! (Co si ničí vlastní planetu pro osobní prospěchy)

    Alien Implants & Trackers in Humans Bodies: REAL or FAKE?
    http://www.youtube.com/watch?v=uJHFnLy_u_Q
    JIKE
    JIKE --- ---
    MAJOR Announcement - The Truth About Bob Lazar
    http://www.youtube.com/watch?v=WPETEez1k14
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: tak vedy, pokud vim, jsou nabozenska systematika. Slouzi k dosazeni osviceni, k vnitrni promene. Nevim, jestli teda zrovna popisujou vnejsi svet. Ja je necetl, tak nevim, ale vsechno duhovno je jen v mahabharate, pata veda a zbytek jsou typicky liturgicky texty. Ale srovnani ved a soucasny astronomie asi neni dobre mozny. Tim nerikam, ze si nemuzes myslet co chces, ja vedy nestudoval a celej indickej panteon je mi cizi.
    BYDK
    BYDK --- ---
    PALEONTOLOG: ne. :) o mnohem jsem se dozvedel od Krsnu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: a tys cetl vedy ? :D
    BYDK
    BYDK --- ---
    PALEONTOLOG: Neco je ve Vedach, dost s tim souznim... a premyslim o tom ve smyslu.... kam se pouta tva pozornost, tam jsi. Take jsem zacal rozlisovat, co je ciste pozemske, nase mysleni. Kazda planeta je specificka a ma svuj myslenkovy obal, nebo jak to rici. My se podilime na tomto myslenkovem poli zeme. Proto mnoho bytosti apeluje i na to, aby jsi si vice vsimal svych myslenek. Ledacos to pak o nas prozrazuje. Nektere bytosti do toho ani nechteji lezt. Je to docela toxicke prostredi myslenek.
    KYARA
    KYARA --- ---
    BIRLIBAN: jj maj tu fofr...Tolox, jižní Španělsko
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    KYARA: Stíhačka na dvorku. Kde to je, prosím? Nějaké Středomoří..?..
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Above Majestic (2018) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt9143304/
    KYARA
    KYARA --- ---
    Fotka z dnesní noci...
    Po ceste domu vidím v dáli obrovský zlutý dvojitý svetla, nápadne si podobný, na trech ruznych mistech, kde normálne nejsou. Nebyla jsem si jista jestli pohybují a jestli jsou na zemi nebo na nebi.
    Doma jsem vylezla na strechu a jedny byli videt...
    Dmeska cernocerná tma, poprchuje a krajem se válí mlha...
    Svetla jsem tam poprvé videla vcera, i jednou cervene poblikli, nez jsem dobehla pro foták, zmizeli...dnes jsem je stihla, v obou prípadech hluboká noc, tretí az pátá rano treba...
    Mám i video...








    HALCYON
    HALCYON --- ---
    UFOs spotted off Irish coast under investigation - BBC News
    https://www.bbc.com/news/world-europe-46181662
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    Já už jsme několikrát navrhoval nějakej cross klub UFOESOKONSPIRACIVESMÍRONÁZOR, ale jestli to tu nadále bude pokračovat tímhle směrem tak asi tenhle klub přestanu sledovat...
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SCHWEPZ: ale tak pro cloveka, co hleda v komunikaci odpoved na dusevni stav diskutera muze byt emocni uvazovani zcela zasadni a ta racionalni slozka zcela jako odpadni. To jde pochopit, jen pak haprujou vysledky takovy debaty..
    KYARA
    KYARA --- ---
    SCHWEPZ: už jenom to slovo názor...
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    KYARA: já jsem nikde nepsal, že racionální myšlení má větší nebo menší váhu - ostatně v ideálním případě je spíše v synergii, s emocionálním složkou, než aby se vylučovali, nebo se nějak přetahovaly navzájem.

    Spíše jde o to, že když ZUULUU nebo další místní ID něco tvrdí například "o celkovém stavu vesmíru" nebo světa, že je zcela "self-evident" (stačí si projít historii klubu a pozorně číst), že svůj "názor" opírají nikoliv o nějaké údaje nebo reálný stav jako o svůj dojem...což sice může být taky zajímavý...ale vypovídá především o nich, nikoliv o "skutečném celkovém stavu vesmíru"
    KYARA
    KYARA --- ---
    SCHWEPZ: dejme tomu, ze to tak je... a podle čeho usuzujes, ze racionální myšlení má větší váhu než emoční?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam