• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    BYDK: Bible jasně říká, že Svět byl stvořen před 7mi tisíci lety, dinosauří kosti dal B*h do země, aby zkoušel naši víru
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SVANC: normalne si nejaky dite delalo figurky na hrani. co mas delat, kdyz je otec na lovu a matka zrovna vyrabi hrnce.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SCHWEPZ: tyhle veci bezi na kabelu a jejich fakt hodne. ja nevim jestli lidi, ktery to delaj, tomu verej nebo proste tohle scifi solidne vydelava.
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: Nechám stranou historickou hodnotu, ale je celkem zřejmé, že autor těch děl měl značné problémy se zobrazením reality, viz třeba absurdní proporce nohou u levého zvířete. Právě s ohledem na ně a na dost zřejmé rohy bych vůbec neuvažoval o dinosaurech, ale spíš o nějakém velkém přežvýkavci. A na té pravé figurce je poněkud zarážející pouze ten vytáhlý hřbet, ten je ovšem i na té levé.
    Navíc v dobách radioizotopového datování jsou navíc takovéhle úvahy dost zbytečné :).
    BYDK
    BYDK --- ---
    Ahoj. Dam se zapeklitou vec. Tyto plastiky se nasli na Velkomoravskem sidlisti na spodni vrstve. :) Vsimnul jsem si jich v knize kterou jsem zakoupil(viz foto), dopatral jsem se vedeckeho posudku v pamatkach archeologickych a byly dost srandovni. :) Kazdopadne co na to rikate, kdyz jsme u tech dinosauru? :) Podotykam, ze je vse publikovane a archivovane velkymi vedci. :)



    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    SCHWEPZ: ne ale četl jsme tohle :)
    Are We In A 'Galactic Zoo' Protected By Aliens? Scientists Meet To Investigate The 'Great Silence'
    https://www.forbes.com/...d-by-aliens-scientists-meet-to-investigate-the-great-silence/#31e830c11ce7
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    KUKIDE: ten pán, který mě několik hodin a několik lahví vína "zasvěcoval" do "self evident" Pravdy o stvoření lidstva, "šedivácích", "pravdivé historii Mezopotámie", zotročení lidstva mimozemšťany atp. několikrát zmiňoval tento dokument, prý mu otevřel oči. Už jsi to viděl?

    VETRELCI DAVNOVEKU - CLOVEK MIMOZEMSTAN DOKUMENT CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=jxJ99HIaFuw
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    New UFO Disclosure Everything is Connected, They Are Sending a Message
    https://www.youtube.com/watch?v=CCvS8RzNaHA
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    KYARA: Já bych do toho raději už nezabrušoval. Každopádně, co se týče Vaší fotografie slečno, tak to byl už zde zmiňovaný Ríša asi..

    Nad Prahou létal excentrický vynálezce v obleku Iron Mana. Sám si ho vyrobil — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...ou-letal-excentricky-vynalezce-v-obleku-iron-mana-sam-si-ho-vyrobil


    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KYARA: tak sis vybrala stripek, aby sis dokazala, ze to funguje.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    KYARA: no, po jistých zkušenostech už si nejsem jistý ani s tou nepřítomností.
    KYARA
    KYARA --- ---
    MANZONER: to nedává smysl no... v tom bude neco jinyho nez zdokonalovani otroku :DD
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    PHOBOS99: To je stejně nějaké celé divné. Proč by sem furt lítali a stvořili lepší verzi otroků?!
    KYARA
    KYARA --- ---
    PALEONTOLOG: proste veda, co má zámer, prestává byt vedou...to je celý...ucelová veda... frustrace? naopak.
    VESPER_INDIGO: ale nepritomnost by vedecky prokázat mela jit ne?
    není, co resit...proste nedává smysl, ze veda se snazí dukazy o ufo vyvrátit, jedinej vední obor, kde funguje destruktivne vuci faktum a misto toho, aby se zkoumalo, se vyvijej vymluvy a zadnej vedec ani nasa, proste nikdo nikdy zadny ufo nezahlidli, vubec nic! jenom proste pár paranoidnich lharu si tady vymejslehj furt.......pritom to jsou kulovy blesky... konec
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    MANZONER: páč už je vytěžený
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    PHOBOS99: Na Wiki píšou, že v naší Sluneční soustavě není vůbec!!!
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SCHWEPZ: lol to je kokot...prej zlato... Byl to nakadah! Viděl jsem o tom dokument na prima cool, takže je to pravda
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    KYARA: no, a též nelze dokázat neexistenci.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Reverzniho ..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KYARA: obligatni argument byva, ze veda nezverejni nic co by zpochybnilo jeji dosavadni svetonazor a jeji pokrok vyplyva ciste z redrzniho inzenyrstvi. Ja bych v takovym svete zit vazne nechtel, musi to byt hrozne frustrujici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam