• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    PALEONTOLOG: Kde píšu, že něco dokládá? Rozporuješ něco, o čem jsem vůbec nepsal..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BIRLIBAN: artefakt fakt nic nedoklada, rozhodne nenahradi 65 milionu let absence dinosauru ve fosilnim zaznamu. To ale neznamena, ze se nemohli lidi nasem uzemi dostat do kontaktu se zbytky jeskynnich medvedu, srstnatych nosorozvu, jeskynnich lvu, savlozubych tygru, savlozubych veverek, zelv, mamutu, praturu, krokodylu a kdo vi ceho jeste. Ale jejich pozustatky jeste tvoril material podobny kosti, jaky muselo byt pro prosty lidi ptekvapenu, kdyz nasli organicky struktury zarostly v kameni (vapenec). Koncilo to sofisikovanejma predstavama o velke potope.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    BIRLIBAN: a dokážeš si představit co v těch dávných dobách vyprávěli u ohně a zkvašeného ovoce za legendy, když našli velkou lebku s otvorem uprostřed čela (velká centrální nosní dutina pro chobot) (Kyklop)
    BYDK: btw. "Nejstarší nalezené zuby žraloka bílého jsou datovány do doby před 60–65 miliony lety, z období vymření dinosaurů".
    Žralok je "dokonalý" evoluční design, podobně jako (pravěký) krokodýl už za ty desítky milionů let neprocházel výraznými evolučními změnami
    (pokud teda nevěříš, že žraloky a krokodýli designovali Reptiliáni z jiné části Galaxie, aby jim pak mohli házet neposlušné lidi-otroky, které stvořili pro těžbu zlato, aby se jejich UFA mohla blýskat, když přilétají z těch tisíce světelných let vzdálených koutů Mléčné dráhy ,-)

    PS. Aby bylo jasněji - já nemám potíž s úvahami nebo zkušenostmi s existencí mimo-zemského života, nebo života "založeného na jiné než uhlíkové bázi" atp. etc., mám potíž s lidskou omezeností a hloupostí
    Jak říkal Einstein: Dvě věci jsou nekonečné: vesmír a lidská hloupost.

    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    BYDK: "I v davnych dobach bylo mozne narazit na dinosauri kosti."

    BIRLIBAN
    BIRLIBAN --- ---
    SVANC: Není nutné v takových figurkách okamžitě hledat dinosaury, nicméně je také není nutné ihned považovat za zkreslené. I děti dokážou, byť expresivně, znázornit co vidí, popřípadě zdůraznit to, co považuji za výrazné - např. masivní končetiny nebo cosi podivně vystouplého na hřbetě. Krom toho nepoměru nohou tam jiné "značné problémy" nejsou, spočívají totiž pouze v tom, že si tvora nedokážeme adekvátně vysvětlit. Neuvažovat o dinosaurech, ale spíš o nějakém velkém přežvýkavci je takový roztomilý oxymóron, není-liž pravda. Každopádně historie, potažmo kryptozoologie, je plna tvorů o kterých máme minimální nebo žádné informace, i poznatky o dinosaurech se neustále vyvíjejí..
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: Nemyslim, ze uvaha je zbytecna. O prezvykavce jde. I v davnych dobach bylo mozne narazit na dinosauri kosti.
    VYHULENY_UFO: To je docela mozne.
    SCHWEPZ: Ano, Zblble neco takoveho rika. Presneji je to cca 6484 let.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    BYDK: Bible jasně říká, že Svět byl stvořen před 7mi tisíci lety, dinosauří kosti dal B*h do země, aby zkoušel naši víru
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SVANC: normalne si nejaky dite delalo figurky na hrani. co mas delat, kdyz je otec na lovu a matka zrovna vyrabi hrnce.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SCHWEPZ: tyhle veci bezi na kabelu a jejich fakt hodne. ja nevim jestli lidi, ktery to delaj, tomu verej nebo proste tohle scifi solidne vydelava.
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: Nechám stranou historickou hodnotu, ale je celkem zřejmé, že autor těch děl měl značné problémy se zobrazením reality, viz třeba absurdní proporce nohou u levého zvířete. Právě s ohledem na ně a na dost zřejmé rohy bych vůbec neuvažoval o dinosaurech, ale spíš o nějakém velkém přežvýkavci. A na té pravé figurce je poněkud zarážející pouze ten vytáhlý hřbet, ten je ovšem i na té levé.
    Navíc v dobách radioizotopového datování jsou navíc takovéhle úvahy dost zbytečné :).
    BYDK
    BYDK --- ---
    Ahoj. Dam se zapeklitou vec. Tyto plastiky se nasli na Velkomoravskem sidlisti na spodni vrstve. :) Vsimnul jsem si jich v knize kterou jsem zakoupil(viz foto), dopatral jsem se vedeckeho posudku v pamatkach archeologickych a byly dost srandovni. :) Kazdopadne co na to rikate, kdyz jsme u tech dinosauru? :) Podotykam, ze je vse publikovane a archivovane velkymi vedci. :)



    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    SCHWEPZ: ne ale četl jsme tohle :)
    Are We In A 'Galactic Zoo' Protected By Aliens? Scientists Meet To Investigate The 'Great Silence'
    https://www.forbes.com/...d-by-aliens-scientists-meet-to-investigate-the-great-silence/#31e830c11ce7
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    KUKIDE: ten pán, který mě několik hodin a několik lahví vína "zasvěcoval" do "self evident" Pravdy o stvoření lidstva, "šedivácích", "pravdivé historii Mezopotámie", zotročení lidstva mimozemšťany atp. několikrát zmiňoval tento dokument, prý mu otevřel oči. Už jsi to viděl?

    VETRELCI DAVNOVEKU - CLOVEK MIMOZEMSTAN DOKUMENT CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=jxJ99HIaFuw
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    New UFO Disclosure Everything is Connected, They Are Sending a Message
    https://www.youtube.com/watch?v=CCvS8RzNaHA
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    KYARA: Já bych do toho raději už nezabrušoval. Každopádně, co se týče Vaší fotografie slečno, tak to byl už zde zmiňovaný Ríša asi..

    Nad Prahou létal excentrický vynálezce v obleku Iron Mana. Sám si ho vyrobil — ČT24 — Česká televize
    https://ct24.ceskatelevize.cz/...ou-letal-excentricky-vynalezce-v-obleku-iron-mana-sam-si-ho-vyrobil


    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KYARA: tak sis vybrala stripek, aby sis dokazala, ze to funguje.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    KYARA: no, po jistých zkušenostech už si nejsem jistý ani s tou nepřítomností.
    KYARA
    KYARA --- ---
    MANZONER: to nedává smysl no... v tom bude neco jinyho nez zdokonalovani otroku :DD
    MANZONER
    MANZONER --- ---
    PHOBOS99: To je stejně nějaké celé divné. Proč by sem furt lítali a stvořili lepší verzi otroků?!
    KYARA
    KYARA --- ---
    PALEONTOLOG: proste veda, co má zámer, prestává byt vedou...to je celý...ucelová veda... frustrace? naopak.
    VESPER_INDIGO: ale nepritomnost by vedecky prokázat mela jit ne?
    není, co resit...proste nedává smysl, ze veda se snazí dukazy o ufo vyvrátit, jedinej vední obor, kde funguje destruktivne vuci faktum a misto toho, aby se zkoumalo, se vyvijej vymluvy a zadnej vedec ani nasa, proste nikdo nikdy zadny ufo nezahlidli, vubec nic! jenom proste pár paranoidnich lharu si tady vymejslehj furt.......pritom to jsou kulovy blesky... konec
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam