• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Mazání je takovej mor nyxu, nedá se pak číst diskuze kvůli jednomu floutkovi, který své příspěvky smaže.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SKLICIDLO: Já si tím jsem jist. Jen je to celé daleko komplikovanější, než by nejzavilejší fantasta dokázal přiznat.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SKLICIDLO: Myslím, že nám tady toho létá mnohem víc, než emzáci (co nelze identifikovat).
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SKLICIDLO: Takže tě zajímá vše, co lítá a nezvládneš to identifikovat?
    LUKK
    LUKK --- ---
    ...lidi s otevřenou myslí...(tím chápu lidi kteří zpochybňují vše a všude),lidi kteří se nebojí uvažovat mimo rámce(protože žádné nemají,anebo si uvědomují že jakékoliv ohraničení neřeší existenci prostoru za hranicí...),lidi kteří poslouchají nejen sami sebe,lidi kteří mají víc otázek než odpovědí( ona pravda že v každé otázce je obsažena odpověď...uala).....mám pokračovat?
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: tohle jsou tvoje myšlenky...
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: neblbni lady,jsi blízko píšu proto že to cítím,mám totiž pocit že už skoro sahám za kliku a lidé jako ty mne posouvají kupředu :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LUKK
    LUKK --- ---
    spousta z vás tady je velmi blízko....
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: jsi blízko,ZUULLUU
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: vnímání,pozorování,poslech...je to jedno....ten symbol je klíč k pochopení...pozorování je nástroj tvoření
    LUKK
    LUKK --- ---
    ZUULLUU: od té doby co lidé začali jíst magické houby, lianu, olizovat žábu či podobně...začali také navštěvovat jiné světy,jiné úrovně existence jako takové... a ty jsou obyvané rozličnými entitami . jenže oni jsou zvědaví taky... a to co vidíme je zjednodušeně řečeno : projev jejich zkoumání nás... stín jejich reality v naší.... oko je zkoumání. pokud to pozoruješ / zkoumáš.. je to pravdivé... stejně jako hrnek v kuchyni když na něj koukáš existuje tak jak ho pozoruješ, pokud o něm pouze přemýšlíš z dálky (třeba z jiné místnosti) existuje pouze jako informační balíček /popis... prostě tam není dokud tam nedojdeš a nepřesvědčíš se "okem"....je to nápověda, klíč....
    KYARA
    KYARA --- ---
    ZUULLUU: jen jestli neblbnou hlavu i umělcům
    LUKK
    LUKK --- ---
    A vůbec... cokoliv s Avi Loebem na Y...
    LUKK
    LUKK --- ---
    :: OSEL.CZ :: - Mohli by mrtví mimozemšťané zachránit lidstvo?
    http://www.osel.cz/10561-mohli-by-mrtvi-mimozemstane-zachranit-lidstvo.html
    LUKK
    LUKK --- ---
    JIKE: jde o thalamus a hypothalamus aka podvěsek mozkový který jemimochodem odpovědný za produkci dmt, 400x silnějších opiatu( moment těsně před spaním), mnohem silnějších látek než nejsilnější speed (moment těsně před probuzením) a taky: nedává náhodou impuls v embryo stádiu kdy se má začít vyvíjet v to či ono? do nějakého dne či týdne jsme přece zaměnitelní s jakýmkoliv savcem? jestli se nepletu.... klidně mne poučte...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BYDK
    BYDK --- ---
    Podle mimozemstanu jsme prumerne na 95% nevedomosti(hodnoty z 90-tych let) a nevedomost pry stoupa, jelikoz stoupa mira ovlivnovani cloveka i jeho fyziologicke a psychologicke stavy. Defakto se ma dostat vic nez na hodnotu 99%. :( Defakto si neuvedomuje skoro nic a nase zivoty jsou jen prebiranim emocionalnich a mentalnich stavu a jejich nasledne automatizovane zazivani. Musim podotknout, ze neco vedet - mit informace a neco si uvedomovat je dost velky rozdil!
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak mozkový kmen, se vyvinul asi před 500 miliony lety už u plazů... ze.. a někdy se mu proto říká plazí mozek. Má na starosti základní přežití – zajišťuje instinkty, sebezáchovné funkce apod...
    LUKK
    LUKK --- ---
    Came here by accident.
    Stayed on purpose
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam