• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak mozkový kmen, se vyvinul asi před 500 miliony lety už u plazů... ze.. a někdy se mu proto říká plazí mozek. Má na starosti základní přežití – zajišťuje instinkty, sebezáchovné funkce apod...
    LUKK
    LUKK --- ---
    Came here by accident.
    Stayed on purpose
    LUKK
    LUKK --- ---
    BYDK: co tam nepatri...
    LUKK
    LUKK --- ---
    BYDK: exopolitickym...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BYDK: jak rikam, nezavidim ti tvuj svet.
    BYDK
    BYDK --- ---
    VYHULENY_UFO: V symbolice je kazdy detail dulezity. A to je fakt. A dva ocasy taky neco symbolizuji, ale to rozepisovat nebudu. Nepatri to sem. Nejde tedy o dilo umelcke, jak o symbol statnosti a navic jde o velky statni znak, kde si nikdo jen tak neprida neco co se tam nepatri.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: tak v umeni nikdy neslo o realisticke zobrazeni, zejo. on i ten cesky lev ma dva ocasy, coz v prirode taky neuvidis zejo.
    BYDK
    BYDK --- ---
    VYHULENY_UFO: Cele jsem to analyzoval. A jsou fakta pro i proti. Ani na jednu stranu se nestavim. Je to zajimavost, detail, ktery byl celou tu dobu skryt! To je to, co se mi libi. Nasel jsem neco co unikalo pozornosti desetileti. :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BYDK: tak v tom pripade se jedna o jestirky. kdyz ti to dava smysl, proc ti ho vyvracet, zejo.
    BYDK
    BYDK --- ---
    VYHULENY_UFO: stredoveci mozna. Tohle je ale vyjev z prvni republiky. :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BYDK: dovolim si upozornit, ze stredoveci remeslnici byli znacne kreativni a navic je vysoka pravdepodobnost, ze skutecne lva nikdy nevideli. tahle reptilianska fantasmagorie je na urovni pacienta psychiatricky lecebny.

    Do znaku Plzně v katedrále ukryl autor z pomsty žida, zjistili restaurátoři - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...lzen-namesti-republiky-restaurator-znak-mesta.A190124_453130_plzen-zpravy_vb

    Do znaku Plzně v katedrále ukryl autor z pomsty žida, zjistili restaurátoři - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...lzen-namesti-republiky-restaurator-znak-mesta.A190124_453130_plzen-zpravy_vb
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: I to je možné, ale asi neviděl ani oči kočky, protože nemá v podstatě vidět bělmo. :D
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: Taky je možné, že tvůrce státního znaku v katedrále oči lva nikdy pořádně neviděl, zato oči kočky ano, a udělal to prostě tak, jak ho napadlo :).
    BYDK
    BYDK --- ---
    Ahoj, tak abych to ukoncil a podal vysvetleni k tomu statnimu znaku v katedrale sv. Víta. Bavili jsme se o reptilianech a napojeni na cirkve a jejich symbolikou. A shodou okolnosti jsem se nedavno zabyval statnimi symboly. Kdyz jsem poprve uvidel statni znak z chramu, tak mi bouchla do oci jedna vec. Oci lvu totiz jsou jine, nez ve skutecnosti maji byt. Maji plazoidni zornice! Dokonce maji duhovku reptiloidniho zbarveni. Trochu me to vydesilo, pac vim ze kazdicky detail na znaku je vele-dulezity, symbolicky. A v tomhle ohledu neverim na nahody. Ale zase jsem opatrny vuci exopolytickym teoriim. Je to dost zvlastni. Nikde jinde ve statnim znaku byt starsim neni reptiloidni oko. Navic jeste v katedrale! Takze zaver si udelejte sami. Kazdopadne se mi nelibi, ze kazdy hleda neco extra ale nepodiva se, co nezapada do reality a je videt v podstate na prvni pohled. Na druhou stranu musim rict, ze ta hadanka mi ledacos rekla o reakcich lidi a socialni politice. Jak jsou schopni hledat a vymyslet si ruzne da se rici nesmysly. Musim rict, ze jsem byl rozhozeny a misto zabavy jsem z toho mel tak trochu depku. Ale co vic si prat. :)

    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    BYDK
    BYDK --- ---
    BYDK: To ma být nápověda k tomu velkému znaku, který je v chrámu sv. Víta.
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    tak se tady mejte, slusnej odpad se tady z toho stal
    BYDK
    BYDK --- ---
    Ahoj vsici. Tady obrazek na porovnani.

    LUKK
    LUKK --- ---
    no jo... státní znak... ten mám... jak víš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam