• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    VYHULENY_UFO: No, a ty netušíš o čem píše Farell. Přečti si tu knihu a pak si můžeme vyměnit názory na to, co se tam píše.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KALIPH: me prakvapuje, ze nesouhlasis. jedete tady fak solidne ujety teorie o M12 a ty neveris, ze mel Hitler kontakt s mimozemskejma civilizacema... OMG
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    SELATKO
    SELATKO --- ---
    KALIPH: Farrel je zajimavej. Prijde mi hodne romantizujici, cru ho trochu jako metaforika a pro tu slast, kde vsude lze videl souvislosti. Osobne povazuju dobry podrobne sledovat trio Farrel, Dark Journalist a Carthrine Austin Fitts.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    VYHULENY_UFO: Prdlajs... no, čekal jsem, kdy zas začneš diskuzi dehonestovat.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KALIPH: ja vim, von braun z nemecka odletel s letkou letajicich taliru.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    VYHULENY_UFO: Pokud zakrývala, pak měla co zakrývat. Imho hned druhá varianta za "mimozemských plavidlem" je "plavidlo pozemské", jehož nadřazené kvality vůči americkým letadlům by se taky hodně špatně vysvětlovaly.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    me na tomhle hrozne bavi, ze si americka vlada vymyslela takovou trapnou vymluvu s vyskovymi balony, aby zakryla havarii ufo...
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    TLUSTEI: Je prostě zajímavé se podívat na události kolem Rosewellu jako na pokračování nacistických experimentů na území USA.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    KALIPH: To nevím, už je to víc než deset let co jsem tuhle oblast studoval...
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    TLUSTEI: Já se docela těším, až si někdo přečte toho Farella a popovídáme si, co všechno dělali nacisti pro amíky po druhé světové válce. ..Píšou v té tvé knize, že Wernher von Braun byl taky M-12??
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    KALIPH: Na tohle téma mám tuhle knížku...

    Majic Eyes Only: Ryan S. Wood: 9780977205905: Amazon.com: Books
    https://www.amazon.com/...ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=Majic+eyes+only&qid=1596038225&s=books&sr=1-1

    I s podpisem od autora. Teď koukám, že to byla sakra investice. :)
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Plavidlo s takovým typem alternativního pohonu by jistě šlo velmi lehce zaměnit za ET technologii. A třeba z ní i pochází, ale to je spekulace. Každopádně existuje. A proč se o tom všude nepíše?

    US10144532B2 - Craft using an inertial mass reduction device - Google Patents
    https://patents.google.com/patent/US10144532B2/en

    "It is a feature of the present invention to provide a craft, using an inertial mass reduction device, that can travel at extreme speeds."

    "This hybrid craft would move with great ease through the air/space/water mediums, by being enclosed in a vacuum plasma bubble/sheath, due to the coupled effects of EM field-induced air/water particles repulsion and vacuum energy polarization."
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    TLUSTEI: Je tam nejvíc info, které jsem k Majestic 12 kdy v knihách našel...
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    KALIPH: Díky, zvážím.
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    TLUSTEI: Pokud tě zajímá alternativní pohled na americkou práci s "neznámými technologiemi", přečti si i toto: https://www.databazeknih.cz/knihy/ss-bratrstvo-zvonu-116230
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tyjo 9/11 konspiracni teorie, to je dobry retro :)
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    SVANC: Však to NYT publikovali. Další servery to přebíraj. Ono se to rozkřikne, dej tomu čas. Že jde o peníze možná bezvýhradně platí pro nezávislá média, nikoli však pro média hlavního proudu, kde publikování takové zprávy (i sebeověřenější) může způsobit obecné ohrožení - panika, chaos, násilí...atd.

    Trochu z jiného sudu: Např. zhroucení WTC7 prokazatelně nezpůsobil požár, jak nám média hlavního proudu tvrdí a že by se to nějak propíralo se říct nedá. Prostě to, že se o tom zatím všude nemluví vůbec nic neznamená.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Ale já mám v mém koktejlu přesvědčení ještě několik přímých zkušeností, které jsou samozřejmě nepřenosné.

    tohle mi hodne pripomina argumentovani konspiracnich teorietiku: mam holice, jehoz teta ma kamarada na ministerstvu a ten rikal....
    SVANC
    SVANC --- ---
    TLUSTEI: K tomu "Takovou zprávu je třeba servírovat opatrně" bych jenom poznamenal, že tohle by snad mohlo platit pro vlády, nikoli ale média. Pokud by se k nim taková informace dostala a byla ověřená, nic je nezastaví v publikování. Koneckonců jde o peníze...
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    AVATAR: Ani MZáci nemohou objevit prvek, Který Mendělejev nepředpověděl...:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam