• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULUU: to nemusí, on přece musk chodí v overalu po fabrice a podává šroubky, dotahuje kresličům výkresy, opravuje střednímu mngmnt výhledy a přehledy, na jednání se špičkama pak chodí připravenej a přesně ví, jak má auto vypadat, jaký má mít parametry, jaká je cílovka. no a když se zrovna netrefí u pickupu, ačkoliv se sází spíš na propad ekonomiky, nemá smysl, aby dál po takovým debaklu vůběc zkoušel vesmírnej provoz.
    jestli ti to nedává smysl, nemáš dostatečně vysoké iq.. kapišto
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: No jasně o je tak zvědavej. :D

    Já jsem na výpočty dost línej. Navrhnout raketu vím že není vůbec prdel a vím co to obnáší a že v tom lítá tisíce vědců a odborníků z x oborů. Mám vizi jednoho motoru u kterého bych předpokládal že bude schopen toho co vídáme ve Scifi filmech. Tedy ve smyslu odlepit se od země a doputovat na Měsíc nebo Mars a zptáky.

    A břídil ber z nadsázkou, není to myšleno jako urážka.
    To auto respektive jeho možný následovník odhaduji že by mohl být s příslušnými upravami použit třeba pro jízdu po třeba Měsíčním nebo Marsovským povrchu.

    A Starlink? To je taková zadělávka na průser že pokud se to posere a jako že podle těch čísel co jsem viděl kolik toho tam chtějí nacpat, tak si do vesmíru už jen tak nezaletíme. :/
    The costly collateral damage from Elon Musk's Starlink satellite fleet
    https://phys.org/news/2020-05-costly-collateral-elonmusk-starlink-satellite.html
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULUU: mysli to vážně. jako vážně. to je co :) a ted si predsta, proč jsme se my dva driv tak dohadovali a celou dobu vedle nás bublalo tohleto
    SVANC
    SVANC --- ---
    ROLAND: Prober se. A až se probereš, tak si něco přečti o dějinách kosmonautiky, o všech těch nehodách, bez kterých vývoj nových věcí nikdy nebyl možný.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    AVATAR: Předváděčka s hyper moderním autem s neprůstřelným sklem? :D

    Je vlastníkem a CEO SpaceX? Je. Tak je to předně jeho fail, nikoliv týmu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AVATAR: to je ta věc kvůli který teď už spaceX nelítá do vesmíru a nemůže plánovat další technologickej vývoj,
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ROLAND: jakej fail s cybertruckem?

    btw, dost pochybuju, ze by musk vedl ct team :)
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Takhle to nefunguje.

    ZUULUU: Já nejsem nic. Cpt. Obvious, kterého nikdo nebere vážně až do chvíle než to poserou. Otázka zní, zda tato nehoda byla nutná a nebo zbytečná?
    A u Muska narážím na ten faill s Cybertruckem. :D
    Tým za to nemůže, tým je řekněme tak dobrý a tak výkonný jak dobrý je ten který jej vede. A klidně ten tým může být a i bývá lepší než ten co jej vede a který je naopak brzdou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULUU: musk je bridil, protoze necmrka inkoustem na papír. a ti co měli přijít nepřišli.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: No alespoň se na tom nijak nepřiživuji a nedělám si z toho byznys jako jiní a nemám zájem to ani podporovat.

    Tak pokud to není důležité, tak potom co chceš řešit?

    Jen tak mezi námi Elon je tak trochu břídil.
    A kolikrát to bouchlo třeba Braunovi?
    A pak Ciolkovský, který je tak nějak vlastně otec a průkopník myšlenky vesmírných letů, nebo se o něm píše jako o tom co byl na počátku vzniku vesmírných letů.

    BTW jeho poznámky a nákresy vypadají úžasně. Za mě to byl asi jeden nejzajímavějších lidí. Co jsem viděl dokument.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Spíš skoro celý internet.
    A co chceš řešit? Každý soudný a znalý ví, že ve vesmíru nejsme sami.
    Dohadovat nebo debatovat o tom jestli jsou nebo byly mezi námi za našich životů nebo dříve. Bez jasného a nevyvratitelného důkazu je k ničemu. Nějaké divné skalní a jiné malby. Lidská fantazie dokáže být tak bohatá jak bohatý může být vesmír.

    Osobně když bych věděl a měl pro sebe důkaz o kontaktu tak sorry nechal bych si to spíš pro sebe. Pokud bych věděl že z jejich strany nám nehrozí nebezpečí. A pokud by mě přibrali tak bych zmizel s nimi.
    Pokud by byl nepřátelský, tak bych se o to jistě pokusil podělit, pokud bych ovšem měl vůbec tu šanci.

    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: Ty vidíš že bych tu něco takového tvrdil?
    O vesmíru víme prd, ale mě moc nebaví se babrat v doměnkách a nemoci je jasně potvrdit nebo vyvrátit. A kdy to pak sklouzáva k Ezo opičárnám.

    Chci jasný konfimativní důkaz. A chci vidět ten cvrkot okolo.
    Já jsem na kontakt řekněme s nadsázkou ready.
    To jestli to bude i náš poslední kontkat je otázka co udělají pošahanci nahoře.
    Těch možností je tolik, že prostě čekám na klíč.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    ZUULUU: myslíš mezitím recyklovat to co už proběhlo, při čekání neobjeví něco nového a zajímavého?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ROLAND: tak to ani nahodou....
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    My všichni jsme UFO. Jen většina si to odmítá přiznat. ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SVANC: počkej až se proflákne, že soros je emzák...
    SEZI
    SEZI --- ---
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULUU: To máš sice pravdu, ale znáš to... :D

    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULUU: Už ti výstižně odpověděl Schwepz. Na takovéhle bláboly je fakt těžké reagovat jinak než ironií.
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    ZUULUU: podívej ...kdyby ten Izraelský generál řekl, že během jeho kariéry u armády zaznamenaly jejich piloti a přístroje (atp.) tyhle a tyhle incidenty a stalo se "tohle a tohle" - a proto si myslí, že inteligentní ne-lidské bytosti z mimo-zemského prostoru jsou přítomny - neřeknu ani slovo a budu mu naslouchat se zájmem. Jsem otevřená hlava. A také pro to, že ten pán má nějakou zajímavou kariérní historii...

    Avšak v případě, že k tomu dodá, že Američani mají tajnou základnu pod povrchem Marsu společně s UFOny - aby jim amíci pomohli rozluštit záhadu vesmíru ....a že Trump to chtěl tweetovat a že mu to UFOni překazili :D tak tím to pro mě "končí", jestli si rozumíme...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam