• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: no netrefil jsem to? :)
    BYDK
    BYDK --- ---
    TLUSTEI: JE to tu obcas tezky. :) Bohuzel jsem dospel k tomu, ze nemohu sdilet vic, nez povrchni veci typu videl jsem. Zazitky jsou casto za beznou hranici mysleni a reaktivni mysl mnoha z nas znemoznuje sdilet hlubsi vhled na tomhle foru. Ne ze by to neslo, ale stane se to neprijemnou zkusenosti.
    KURE
    KURE --- ---
    TLUSTEI: na zodpovězená otázek čas nemáš, ale na nevyžádané vysvětlování něčeho na co se nikdo nepta,l čas máš.
    p.s. moje poznámka byla k Jen tvá interpretace. O mně to nic nevypovídá. a myslel jsem tím, že naopak to o tobě vypovídá dost. to je celý.

    tady je přispěvek: https://youtu.be/6kZOGdLq2Kw
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    KURE: Nebylo by to poprvé ani naposled. .) Nicméně, když už se v tom rejpeme, nevím proč je těžké pochopit, že někdo nemá chuť dál diskutovat, když se s každým dalším příspěvkem podmnožina shody zmenšuje. Já SKUTEČNĚ mám lepší věci na práci než přesvědčovat anonymní IDs na Nyxu o mém pohledu na svět. Na to už jsem na internetech moc dlouho. Co je na tom arogantního? Podle mě nic. Je to jen strohé konstatování. Pokud se to někoho dotklo, nic to nevypovídá o mě, ale o dotyčném (dotyčné).

    Btw. Co tak radši něčím přispět? Odkaz třeba? Zajímavá doba a tady se rešej nečí pocity... tvl jako omg.
    KURE
    KURE --- ---
    TLUSTEI: :) to se moc pleteš
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Jen tvá interpretace. O mně to nic nevypovídá.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Nemůžu tam najít to slovo... "ubožáci".
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Jseš.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Nerelevantní dotaz lze poslat do relevantního auditka i normálním způsobem. Můžeš mě citovat? Nevzpomínám si.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    ZUULUU: Nejedná se o RO za jiný názor, jedná se o RO za demenci á la V.UFO. Když nemá co říct ať nic neříká. Stejně umí jenom zbytečně prudit.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    To je pak těžký udržovat jakoukoli úroveň...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: to je teda páteční RO jaxviň :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TLUSTEI: lol, patecni humory.... ja jen doufam, ze ty prava nenastavovala id zuuluuu, to je podle me chytra holka.

    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    TLUSTEI: Jasný, cítím rozdíl. Ale nemyslím, že z toho vypadnou mimozemšťani. A to mám různých UFO dokumentů a mystery dokumentů nakoukaný fakt hodiny. Spíš si myslím, že se teď USA army začala bát, že v technologickým pokroku proti Číně můžou reálně tahat za kratší konec. Docela by to odpovídalo i tomu, že jsme uprostřed studený války 2.0.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    VYHULENY_UFO: RO na 30 dní. Za obvyklou demenci...
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    HONZA09: Mluví, jenže doposud byli lidé, kteří něco takového viděli a mluvili o tom nazýváni blázny, feťáky nebo lháři. Zkrátka "Ohoho, zase nějaké hovádko vidělo ufo, chichichi, to musí bejt buran, co asi bere? A teď je tady sexy Klára s počasím..." Teď se to sype z Pentagonu a mluví o tom lidi typu Obama... Cítíš ten rozdíl?
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    TLUSTEI: Mě fakt fakt, a myslím, že nejen mě, že po obloze lítaj věci, který nevíme, co jsou, nepřijde moc šokující. Vždyť se o tom mluví asi posledních 70 let.
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    Kevin Knuth on UFOs, Nimitz / Tic Tac video, and a new kind of Theory of Everything
    https://youtu.be/atntnU_baHc
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Až se tohle proplíží do všech oblastí běžného života na planetě, tak se kovid divadlo bude zdát jako trapná amatérská hra.
    Americké tajné služby zveřejní přelomovou zprávu o UFO - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ufo-uz-neni-ufo-a-resi-ho-i-americky-kongres-poodhali-tajems/r~c5265d8cc2b111ebb98b0cc47ab5f122/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LUKK: ze je jeste vetsi kokot nez ty, ale bali na to kundicky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam