• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ROLAND: Mohli pouzit kyselinu
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Tak si tak koukám a přemýšlím.
    Zda to na Nazce není nějaká forma mapy? By mě zajímalo jestli to někdo proměřil a projel matematikou a porovnal z hvězdnou oblohou.
    A ten žulový válec v Egyptě jestli to máme problém takhle vrtat i dnes, tak si říkám zda nepoužili nějakou formu elektronového vrtáku?
    Pokročilé strojní opracovávání ....ve starověkém Egyptě (4/8) - Matrix-2001 / Gaia
    https://www.matrix-2001.cz/clanek/pokrocile-strojni-opracovavani-ve-starovekem-egypte-4-8-4821
    SELATKO
    SELATKO --- ---
    Temer vsechny jeho eseje jsou skvele, podle me. Je to cutting edge, dobre strukturovane a navazuje na tradici Johna Keela a Jacque Valeeho. Doporucuju si to dat cele od prvniho dilu.
    Tenhle jeden z poslednich, ktery byl zejmena vydareny.

    Revelations of Alien Contact: Exploring Intriguing Patterns of Contact with UFO Intelligence - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=UYs28QFhvPc&fbclid=IwAR2CsrybHQSsj-upSpbSqS79RYII05uE6K-OOh4YIlSdjL0B0tCMnB931tA
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BYDK: ja myslim, ze je tam vyznamna souvislost s frekvenci 5G chipu, ktery pomohl rozsirit Bill Gates v ramci testovani a ockovani lidi proti Covid19.
    BYDK
    BYDK --- ---
    PER2: https://youtu.be/Clw5s6zRd3s
    ten sodikovy chvost je dost obrovsky. Jsem uplne cumel. :) Ale na ten jsem prisel az pozdeji.
    Nejdriv jsem nekde cetl, ale nemohu dohledat zdroj o ruznych el.mag mrizkach okolo zeme a jedna byla sodikova s vlnovou delkou o ktere jsem psal. Dokonce to bylo pojmenovane podle nejakych vedcu ci objevitelu.
    PER2
    PER2 --- ---
    SVANC: jo sorac, to melo byt na mr. bydk
    to jakoze zareni z dopadu meteoritu na mesicni povrch nebo nasledny sodik v nasi atmosfere nas nejak zadne ovlivnuje vic nez kosmicky zareni a zareni se slunce, chci vedet vic (ano, rad trpim)
    SVANC
    SVANC --- ---
    PER2: Cituji z odkazu od [BYDK @ UFO] :
    "Při dopadu meteoroidu jsou atomy sodíku z měsíčního povrchu vystřeleny do kosmického prostoru, kde se srazí se zářením ze Slunce, které je tlačí od Měsíce pryč. U komet platí, že jejich chvost směřuje kvůli tlaku slunečního záření směrem od Slunce. Podobně je tomu v případě měsíčního sodíku."

    Jinak já celou sodíkovou mřížku pokládám za naprostou kravinu a jen se snažím od autora té hlášky o ní [BYDK @ UFO] dopátrat, jak k té informaci přišel.
    PER2
    PER2 --- ---
    SVANC: zareni v dusledku dopadu meteoritu? whut?
    to info o mrizce kolem zeme, co ma 2m, mas odkud, nejake zdroje, dik
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: Mezi chaotickým zářením v důsledku dopadů meteoritů a "mřížkou kolem Země, která má cca 2 m rozestup", vidím dost podstatný rozdíl. Ty ne?
    A informaci o té frekvenci 1,5-3 GHz, kterou ta "mřížka" má vyzařovat, máš odkud?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BYDK: no jenom bych k tomu chtěl podotknout, že pokud se bavíme o desktopových procesorech běžně k dostání (lidové cpu), tak jejich frekvence se pohybují v rozmezí od řekněme od 10Mhz (první pentium 1) do 5GHz (přetaktované v domácích podmínkách i víc, třeba 8GHz). Starší procesory běžely na ještě nižších frekvencích. Proto vůbec nechápu ty "souvislosti", protože to je naprostý žvást.
    BYDK
    BYDK --- ---
    HONZA09: V tomhle jsem amater. Sotva ve snech litam a levituju s vecma. :) A do meziprostoru se me vnimani dostava defakto nahodne. Ale jsou jini co to umi dost dobre rizene. Porad se ucim. :)

    SVANC: da se to vygooglit. Ten chvost mesice urcite, psali o tom i v Abicku treba :D
    Měsíc má sodíkový chvost, kterým ostřeluje Zemi | Ábíčko.cz
    https://www.abicko.cz/clanek/precti-si-technika-vesmir/27457/mesic-ma-sodikovy-chvost-kterym-ostreluje-zemi.html

    PRAASHEK: Pardon neni to uplne srozumitelne. Budu postovat postupne.
    PER2
    PER2 --- ---
    odlehcime tema (:
    STS-48 UFO FOOTAGE
    https://www.youtube.com/watch?v=6vVvEdPXOXg
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BYDK: Je tu tzv. sodikova mrizka kolem zeme cca 2 m rozestup, ktera bezi na frekvenci 1,5-3Ghz. Tu nejspise vytvari mesic diky sodikovemu zavoji, co vypada jako kometa. Shodou okolnosti i frekvence procesoru bezi na totoznych frekvencich

    was der fak?? co to je za "shodu okolností"? Země a Měsíc jsou dvě vesmírná tělesa. Shodou okolností má člověk dvě nohy!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SVANC: jsou baziny, kam se ani ti nejtrouflejsi neodvazi vstoupit. Mas muj respekt :D
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: Nějaký zdroj k té "sodíkové mřížce" a "sodíkovému závoji", který "nejspíš vytváří Měsíc"?
    Zní to dost absurdně...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BYDK: Hustý. To máš od narození nebo si na tom musel pracovat? :)
    BYDK
    BYDK --- ---
    AVATAR: Asi tak jako ze te nekdo muze za rohem okrast, zabit,nebo ze te muze i tvuj bratr nenavidet. Je to docela v pohode, zvyknes si. :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BYDK: hele a jak se ti s touhle virou spi?
    BYDK
    BYDK --- ---
    AVATAR: Tak si predstav jeste neco sofistikovanejsiho. A to co nas ovlada na te urovni mezi bdenim a spankem, tak to ted prevadime do nasi fyzicke roviny pomoci Velkeho bratra, jestli to tak mohu nazvat. Tyto systemy jsou provazane, coz je docela desive. Smrdi to matrixem. Je tu tzv. sodikova mrizka kolem zeme cca 2 m rozestup, ktera bezi na frekvenci 1,5-3Ghz. Tu nejspise vytvari mesic diky sodikovemu zavoji, co vypada jako kometa. Shodou okolnosti i frekvence procesoru bezi na totoznych frekvencich a vlnova delka je cca 10-21cm.. coz shodou okolnosti jedna vlna se vejde priblizne do nasi hlavy. :D A ted babo rad. Tohle je moje posledni zjisteni a nevim co si o tom myslet.... Jinac se omlouvam slabsim naturam. :)
    BYDK
    BYDK --- ---
    AVATAR: Tzv. Demiurg! Toho nakonec popreli. Ze neni tvurce naseho soucasneho sveta. Na pocatcich bylo krestanstvi docela rozmanite.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam