• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    AVATAR: Já ale přece nikde nepíšu, že to nemohly zvládnout. Tady se prostě něco velkého událo, nejspíš pod taktovkou náboženství. Jinak už by staří Římané mohly jezdit vláčkem.

    A když vezmu tuším ty tři 800tunové bloky v Balbeku?
    Na druhou stranu mi přijde trochu naivní si myslet, že někdy skokové techniky, které nezvládneme ani dnes, že na to přišli tehdejší lidi sami a že jim k tomu někdo nějakým šikovným způsobem nedopomohl. A že to třeba ti inteligentnější neokoukali a nepokusili se napodobit.
    U těch skokových technologií je to dost nepravděpodobné dle mého názoru a zkušeností. Ale co já vím mohu se samozřejmě mýlit

    Jsou věci které bychom nazvali magií, nebo nazýváme ezo a některé z nich jsou možné a jsou matematicky a fyzikálně prokázatelné. Jen je to stále tak trochu ouf of our mind blow.
    A fyzika ještě stále čeká na svatý grál.

    AVATAR: Opět mechanika, asi si to nečetl pořádně ale ty rýhy jsou dle měření prý kontinuální, což přerušovanou prací neuděláš. A Egypťané měli tak max bronz? A hádám že ten vrt byl směrem nahoru?

    Jako jo jsou techniky bodu kdy i jeden člověk dokáže pohnout 20 tunami. Stejně tak jako roztlačit x tunový vagón po kolejích, to už jsem si jako kluk taky zkoušel.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: predstava, ze nekdo tu diru delal treba dva roky je pro moderniho cloveka tezko uchopitelna. Ale tehdy nebylo potreba pokryt poptavku celyho sveta. Stacilo uspokojit faraona :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ROLAND: a kombinace technik se vylucuje? Hele tyhle velkohuby prohlaseni, ze to prece lidi tehdy nemohli zvladnout, jsou proste lichy. Dukazem jsou samotne stavby :)

    A zrovna to, ze stavitele pyramid uspesne pouzivali primitivni nastroje na obrabeni bloku vime z dolu, kde byly nalezeny hned vedle nedokoncenych bloku.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    SIRLOON: Kyselinu? A na žulu? A navíc když je v ní jasná spirálová struktura "čistá"?
    Tohle je mechanika a hodně pokročilá a dovedu si představit i jádrový vrták řekněme na energetické bázi nějaká forma "laseru? nebo plasmy?".
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ROLAND: Mohli pouzit kyselinu
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    Tak si tak koukám a přemýšlím.
    Zda to na Nazce není nějaká forma mapy? By mě zajímalo jestli to někdo proměřil a projel matematikou a porovnal z hvězdnou oblohou.
    A ten žulový válec v Egyptě jestli to máme problém takhle vrtat i dnes, tak si říkám zda nepoužili nějakou formu elektronového vrtáku?
    Pokročilé strojní opracovávání ....ve starověkém Egyptě (4/8) - Matrix-2001 / Gaia
    https://www.matrix-2001.cz/clanek/pokrocile-strojni-opracovavani-ve-starovekem-egypte-4-8-4821
    SELATKO
    SELATKO --- ---
    Temer vsechny jeho eseje jsou skvele, podle me. Je to cutting edge, dobre strukturovane a navazuje na tradici Johna Keela a Jacque Valeeho. Doporucuju si to dat cele od prvniho dilu.
    Tenhle jeden z poslednich, ktery byl zejmena vydareny.

    Revelations of Alien Contact: Exploring Intriguing Patterns of Contact with UFO Intelligence - YouTube
    https://m.youtube.com/watch?v=UYs28QFhvPc&fbclid=IwAR2CsrybHQSsj-upSpbSqS79RYII05uE6K-OOh4YIlSdjL0B0tCMnB931tA
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BYDK: ja myslim, ze je tam vyznamna souvislost s frekvenci 5G chipu, ktery pomohl rozsirit Bill Gates v ramci testovani a ockovani lidi proti Covid19.
    BYDK
    BYDK --- ---
    PER2: https://youtu.be/Clw5s6zRd3s
    ten sodikovy chvost je dost obrovsky. Jsem uplne cumel. :) Ale na ten jsem prisel az pozdeji.
    Nejdriv jsem nekde cetl, ale nemohu dohledat zdroj o ruznych el.mag mrizkach okolo zeme a jedna byla sodikova s vlnovou delkou o ktere jsem psal. Dokonce to bylo pojmenovane podle nejakych vedcu ci objevitelu.
    PER2
    PER2 --- ---
    SVANC: jo sorac, to melo byt na mr. bydk
    to jakoze zareni z dopadu meteoritu na mesicni povrch nebo nasledny sodik v nasi atmosfere nas nejak zadne ovlivnuje vic nez kosmicky zareni a zareni se slunce, chci vedet vic (ano, rad trpim)
    SVANC
    SVANC --- ---
    PER2: Cituji z odkazu od [BYDK @ UFO] :
    "Při dopadu meteoroidu jsou atomy sodíku z měsíčního povrchu vystřeleny do kosmického prostoru, kde se srazí se zářením ze Slunce, které je tlačí od Měsíce pryč. U komet platí, že jejich chvost směřuje kvůli tlaku slunečního záření směrem od Slunce. Podobně je tomu v případě měsíčního sodíku."

    Jinak já celou sodíkovou mřížku pokládám za naprostou kravinu a jen se snažím od autora té hlášky o ní [BYDK @ UFO] dopátrat, jak k té informaci přišel.
    PER2
    PER2 --- ---
    SVANC: zareni v dusledku dopadu meteoritu? whut?
    to info o mrizce kolem zeme, co ma 2m, mas odkud, nejake zdroje, dik
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: Mezi chaotickým zářením v důsledku dopadů meteoritů a "mřížkou kolem Země, která má cca 2 m rozestup", vidím dost podstatný rozdíl. Ty ne?
    A informaci o té frekvenci 1,5-3 GHz, kterou ta "mřížka" má vyzařovat, máš odkud?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BYDK: no jenom bych k tomu chtěl podotknout, že pokud se bavíme o desktopových procesorech běžně k dostání (lidové cpu), tak jejich frekvence se pohybují v rozmezí od řekněme od 10Mhz (první pentium 1) do 5GHz (přetaktované v domácích podmínkách i víc, třeba 8GHz). Starší procesory běžely na ještě nižších frekvencích. Proto vůbec nechápu ty "souvislosti", protože to je naprostý žvást.
    BYDK
    BYDK --- ---
    HONZA09: V tomhle jsem amater. Sotva ve snech litam a levituju s vecma. :) A do meziprostoru se me vnimani dostava defakto nahodne. Ale jsou jini co to umi dost dobre rizene. Porad se ucim. :)

    SVANC: da se to vygooglit. Ten chvost mesice urcite, psali o tom i v Abicku treba :D
    Měsíc má sodíkový chvost, kterým ostřeluje Zemi | Ábíčko.cz
    https://www.abicko.cz/clanek/precti-si-technika-vesmir/27457/mesic-ma-sodikovy-chvost-kterym-ostreluje-zemi.html

    PRAASHEK: Pardon neni to uplne srozumitelne. Budu postovat postupne.
    PER2
    PER2 --- ---
    odlehcime tema (:
    STS-48 UFO FOOTAGE
    https://www.youtube.com/watch?v=6vVvEdPXOXg
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BYDK: Je tu tzv. sodikova mrizka kolem zeme cca 2 m rozestup, ktera bezi na frekvenci 1,5-3Ghz. Tu nejspise vytvari mesic diky sodikovemu zavoji, co vypada jako kometa. Shodou okolnosti i frekvence procesoru bezi na totoznych frekvencich

    was der fak?? co to je za "shodu okolností"? Země a Měsíc jsou dvě vesmírná tělesa. Shodou okolností má člověk dvě nohy!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SVANC: jsou baziny, kam se ani ti nejtrouflejsi neodvazi vstoupit. Mas muj respekt :D
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: Nějaký zdroj k té "sodíkové mřížce" a "sodíkovému závoji", který "nejspíš vytváří Měsíc"?
    Zní to dost absurdně...
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    BYDK: Hustý. To máš od narození nebo si na tom musel pracovat? :)
    BYDK
    BYDK --- ---
    AVATAR: Asi tak jako ze te nekdo muze za rohem okrast, zabit,nebo ze te muze i tvuj bratr nenavidet. Je to docela v pohode, zvyknes si. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam