• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    MINERWA: Celkem férově zanalyzované...
    Aliens & Espionage: Crop Circles and the CIA Coverup | They Don't Want You to Know
    https://www.youtube.com/watch?v=x2BQyZorSQc
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    MINERWA: Patrika mám rád, ve videu cupuje primárně ten seriál, který jsem já neviděl. Čekal jsem na video, které mám opravdu rád. To ukáže v minutě 11:26. Video je z roku 1996, jestli se nepletu, záznam na VHS. Nemyslím si, že v 96 by bylo jednoduché něco takového sestřihat/podvrhnout.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    FRDK: strana 323, děkuji.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    Kruhy v obilí: Podvod, nebo mimozemšťané? - Spiknutí #84
    https://www.youtube.com/watch?v=aMkmR3izOTU
    FRDK
    FRDK --- ---
    PETULA21: Mirek Sedláček.
    PETULA21
    PETULA21 --- ---
    HONZAK89: V knize o tom mluví ten nejstarší poustevník, který žil v lese už za bolševika a nakupovat si chodil přes čáru k Němcům :) Já si teď nemůžu vzpomenout na jméno..
    A to video je fajn, taky už jsem na něj koukala..)
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    PETULA21:
    Knihu mám doma, moc se mi líbila. Ale tenhle příběh si nevybavuji.
    Mám rád i tohle video, je to o světlech na Šumavě.
    Děsivá světla a ztracená výprava StB na Křemelné: Nový svědek potvrzuje nevysvětlený jev
    https://www.youtube.com/watch?v=4SbuJbW8kao


    Světýlka na Křemelné : pověrečná vyprávění ze střední Šumavy - Jaroslava Voráčková | Databáze knih
    https://www.databazeknih.cz/knihy/svetylka-na-kremelne-poverecna-vypraveni-ze-stredni-sumavy-343263
    PETULA21
    PETULA21 --- ---
    KUKIDE: Jj to bylo velké pozdvižení :)
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    PETULA21: Co všechno nepamatuješ, já slyšel po SUšici něco podobnýho :-)
    PETULA21
    PETULA21 --- ---
    PETULA21: Jo a vyprávěla mi to tchýně mé sestry, jen tak pro pořádek..)

    Ještě hodím do placu ten příběh o blízkém setkání třetího druhu.
    To bylo někdy v devadesátkách a také na kopci Svatobor u Sušice, tentokrát ale u budovy rozhledny.
    V noci po zavíračce tam místní správce(?) všechno vypnul, zhasnul a chystal se zadním vchodem dojít k autu a odjet domů. Když vyšel před dveře, všiml si na plácku pro auta tří neidentifikovatelných bytostí. Byli tak 2,5m vysocí, šedé barvy a prý tak jako plápolali směrem k němu. Chlapík (všemi označovaný jako spořádaný otec od rodiny..) zalezl zpátky do budovy a z hajzlíku, který je hned vedle zadního vchodu a má okýnko, je pozoroval. Prý došli až ke dveřím, chvíli si tam motali a pak už neví, kam zmizeli.
    Před několika lety jsem si četla knížku o šumavských samotářích - Raději zešílet v divočině. Jeden ze samotářů tam vypráví, jak ještě za bolševika viděl v lese zvláštní, tak 2-3m vysokou, šedou plápolající bytost, které před ním vysokou rychlostí zmizela. To bylo ale někde v hlubokém lese u Prášil, jestli si to dobře pamatuji.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    Instagram: ufoslovakia
    Doporučuji
    PETULA21
    PETULA21 --- ---
    O víkendu mi má tchýně vyprávěla, jak se svým mužem viděli na Šumavě UFO.

    Předem chci říct, že historek o setkání s UFO v této lokaci znám hodně. Od zahlédnutí divného světla až po schování se před ufonama na hajzlíku..
    Tento rozhovor s tchýní se mi ale nějakým zvláštním způsobem dostal pod kůži.
    Je to osmdesátiletá žena, která celý život žije v té jedné vesničce na kopci, kam ani nejezdí autobus. V životě se starala o své hospodářství, o krávy v jzd a teď o drby. Tento zážitek nerada vypráví, protože nechce být za blázna.

    Příběh:
    Je začátek osmdesátých let, na jaře, kolem půl třetí v noci. V malé vesničce Odolenov, na kopci Svatobor u Sušice, se ve stodole mé tchýně začal plašit dobytek. To se často nestávalo, natož v tuto noční hodinu. Šla ho tedy, i se svým mužem, uklidnit.
    Moc se jim to nedařilo, ale když už byl celkem klid a oni vyšli ven před stodolu, tak nad dvorkem visel létací talíř. Tchýně povídala, takový ten normální, jak se všude maluje. :) Byl ve výšce asi 10ti metrů, velikost tak pro dvě osoby.. Tchýni prý nejvíce zarazilo, že nevydával žádný zvuk. Prý na něj s mužem chvíli koukali, pak se dal talíř do plynulého pohybu a v naprosté tichosti zmizel ve tmě směrem na Hartmanice.
    Asi týden po této události se k tchýni doneslo, že tu noc byl létající talíř viděn také přímo v Sušici. Jednu místní dámu trápily zdravotní neduhy a tak se šla v noci nadechnout čerstvého vzduchu na balkón. Koukala na noční oblohu nad kopcem Svatobor, kde zahlédla létající talíř, jak si to míří směr Odolenov. :)

    Já bych tak hrozně chtěla přijít na to, co tu pohledávají.
    HELIUM
    HELIUM --- ---
    HONZAK89: to nevypada jako laser, ale lightsabre ze star wars, jak to konci na jednom miste :D
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    MINERWA: Tohle mi přijde zajímavé, ale.. Za posledních pár let, se ze mě stal velký skeptik a "UFO medůza" a záběr z "termální kamery" "zbrojního systému". Nevim no.
    Pak to sám podkope tím, co uživatel nakreslil..

    Zajímavější mi přijdou noční orby, reagující na zasvícení laseru, amatérská videa, nebo aspoň vypadají jako amatérská.
    Co si myslíte o tomhle?
    Man Points At UFO With Laser Beam
    https://www.youtube.com/watch?v=cHy9EsGedCg

    TikTok - Make Your Day
    https://www.tiktok.com/@uapworld/video/7311313836915690795
    sorry za tiktok, ale na youtube jsem tohle video už nedohledal.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    PETJU: já vím že všichni co byli venku před ubytovnou byli jen ticho a všichni na sebe koukali. Jedna bába potom běžela k nám že se bojí.. ale máma ji tehdy vyvedla aby mě nestrašila. Taky vím na 1000% že se mi to nezdálo.
    PETJU
    PETJU --- ---
    HE11_KNIGHT: Ja mel podobnou zkusenost jako malej kluk. To v te dobe u nas dost casto a pomerne nizko letaly stihacky. Mig 21 - rikali jsme jim roury.
    Jednoho letniho vecera jsme s kamaradem u reky a u ropiku, kam jsme se pravidelne jezdivali zasit zahledli na obzoru objekt. Vypadal jako roura, ale mig to nebyl. Levitoval, nehnul se. Koukali jsme stridave na sebe a na rouru s hubama dokoran. Za chvili se ozval zvuk podobny tomu, jakej vydava elektricky transformator, ale mnohem duniveji. Pak se k tomu ozval zvuk narazu vetru a roura v mziku zmizela.
    Nikomu jsme o tom tenkrat nerekli, ale oba jsme dodnes presvedceni o tom, ze se nam to nezdalo.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    PETJU: Takovej souvislej hluk jako když kolem tebe z niceho nic projede rychlik, ale s takovym extra basovym nádechem :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    HE11_KNIGHT: Jak bys popsal ten rachot pri odletu?
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    já a mí dva kamarádi máme taky jedno zpozorování
    asi 5 let zpátky na podzim jsme byli na procházce u chaty u červených janovic, seděli jsme uprostřed pole a kochali se tichem a hvězdama

    takový ten stav, kdy si nemusíme nic říkat a vše je jak má být
    v jednu chvíli všichni koukáme jedním směrem na jasný bílý světlo nad obzorem, které pak po chvíli vystartovalo po parabole směrem nahoru

    časem jsem narazil i na dr greera, kterej takhle v americe pořádá CE-5, jakože člověkem iniciovaná setkání, kdy všici účastníci jedou podle protokolu
    v evropě tu ordinuje kosta makreas i jiní, pro zájemce :)
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    HE11_KNIGHT: Každopádně, když nikdo neví, co to bylo, tak to je UFO a patří o sem. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam