• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Takže, porada ohledně příštího autorského čtení proběhne 26.5. od 19.00 v Café Indigo v Platnéřské ulici - jak říká Nikita, milý to a levný bohémský podnik.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    OK
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: (samozřejmě jsem si to zapsal do deníku, ale jak oba víme, zapomenu si ho přečíst:-)))
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: zavolej mi ten den dopoledne a přimeň mé chátrající paměti - učiníš-li tak, čas mám.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    NIKITA, EVA, FIN: Nemáte čas třeba 26.5. kolem 19.00?
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Natashina prostná.:)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    :)
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: s kuželkami nebo bez?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    EVA: Netěš se, budu Tě nutit cvičit :)
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Júúúúú, organizační sraz, na ten se těším.:-)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    No však jo, dáme tomu formu :)
    Až vybřednu z pekla pracovního (nějak příští týden), zosnuji organizační sraz :)
    FIN
    FIN --- ---
    mě napadlo, nic ve zlém, vzít třeba některé autory-interprety někam do hospody nebo na zahrádku (nebo do parku s flašou vínka), trochu je přiopít, rozdovádět muzikou a přimět, aby jednou ty své věci vyrazili ze sebe a s vášní, aby to - jak říká jedna nejmenovaná divadelní dramatička - "mělo koule" a za něco stálo, ne potichu šumlovalo :-)
    NIKITAA
    NIKITAA --- ---
    jsem pro:-) ale napadlo me, zkusit si trochu pohrat s tou dramaturgii:-) treba cist na preskacku po malych bloccich (cca tri az pet kousku basne), abychom udrzeli posluchace trochu vzhuru:-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Mimochodem, myslím, že bychom zase mohli naplánovat nějaké čtení. Od březnového uplynulo dost času a něco by se zase mohlo dít.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Prave vyslo 2. cislo
    literarniho on-line almanachu pro soucasnou ceskou tvorbu
    WAGON


    Tesime se na vase ctenarske ohlasy - a take na autorske prispevky pro 3. cislo.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Také všem díky za to, že to přežili...a hluboce se kaju za svoji nekritickou odvahu vystoupit.:-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ještě dobrá zpráva - pan majitel Týnské, když jsem mu děkovala za poskytnutý prostor, přikyvoval a nejevil snahu nás odtamtud vypudit, takže myslím, že by se to tam dalo klidně domluvit i pro příště :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ještě jednou díky všem za včerejšek - byl to báječný večer, mám z něj moc dobrý pocit a těším se, že si to zase někdy zopakujeme.

    Fotky z večera najdete ve druhém čísle Wagonu, o kterém se včas dozvíte, a pár jich asi nalinkuju i sem :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Wagon info:
    Uzávěrka pro číslo 02/04 je 31. března, takže do té doby můžete svoje příspěvky posílat na e-mail redakce_wagon@volny.cz .
    EVA_
    EVA_ --- ---
    Krááásná pozvánka.:-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam