• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DASHALondýn - fotky, info, zajímavosti
    FLAD
    FLAD --- ---
    SMETY: Odkud jedete? Jeden den nebo vic?
    SMETY
    SMETY --- ---
    Ahoj, jedem do Londyna volit, budeme tam od čtvrtka do neděle. Jak se po Londyne co nejjednoduššeji a nejlevněji samozřejmě přepravovat. Bohuzel nemame bezkontaktni karty. Uber a kolo a pesky se nam fakt nechce prozatim :-)

    Diky.
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    RAJCHE: ja si půjčil on-demand dodávku (na hodiny) u toho jejich Anglickýho "Obi" (sorry nevzpomenu si jak tomu tu říkají, je to 4 roky, ale mají to propojený s Hertzem - já to měl právě přes Hertz on-demand) a přestěhoval se sám... akorát mě to stálo víc proto, že jsem večer naložil postel od kolegy v pátek, a teprve v sobotu začal stěhovat zbytek, takže mi naskočily noční hodiny, no i tak to bylo £80... A to jsem jel 3x Kingson - Fleet.
    MARLON
    MARLON --- ---
    Může prosím někdo doporučit nějakou účetní co umí anglické účetnictví?
    PEPO
    PEPO --- ---
    Nabizím spolujizdu z Anglie (Lomdyn/ Dorset) pristi tyden utery/ streda... kdyztak posta
    RAJCHE
    RAJCHE --- ---
    Ahoj, nekdo link na stehovaky prosim? Extra Velka Dodavka.
    Leamington Spa -> Tabor
    Prvni polovna rijna

    Diky.
    ILEGAL
    ILEGAL --- ---
    Zdar a silu, shanime urgentne spolubydlici do velikyho doublu u Ally Pally. Vsechny informace zde https://www.spareroom.co.uk/flatshare/london/crouch_end/4975102
    meli sme spoustu prohlidek ale kde nic tu nic :/ a uz se mi nechce doplacet dalsi mesic za prazdnou mistnost.....
    jakekoliv dalsi info na pozadani, jakoze treba ja sem starsi nez uvadeny max. vek :D jsem tu jediny cech, zbytek je anglie, spanelsko, italie
    a kdyz uz nic, mame velikou zahradu tak se stavte aspon na brko nebo pokec :)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    LUIS_
    LUIS_ --- ---
    SM3: Na ambasádě jen na objednání. Takže volej, dokud se nedovoláš.
    SM3
    SM3 --- ---
    WASHO23: Vzal jsem opet Lebaru ;)
    Dneska jsem se dozvedel ze mam do D na skoleni privezt vypis trestu, sice jeden dostali pred 2 mesici, ale chteji aktualni, asi se boji, ze jsem stihl nekde neco udelat :D
    Budu zitra zkouset se dovolat na ambasadu do Londyna, na webu pisou, ze je linka velice vytizena, at pouziji email a ze dostanu za 6-8dni, ten vypis potrebuji nutne do teto soboty 10. 6. Kdyz se nedovolam ma cenu tam jet a daji mi to na pockani?
    Pripadne letim pres Frankfurt v nedeli, ale pocitam ze tam to nekde v nedeli tezko sezenu, skoleni mam od pondeli od rana na malym meste :(
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    Man holds onto pint while fleeing London Bridge terror attack | Metro News
    http://metro.co.uk/...le-fleeing-terror-attack-becomes-symbol-of-london-spirit-6683304/?ito=facebook
    WASHO23
    WASHO23 --- ---
    SM3: tak v tescu maj svůj tescomobil :) lebara simku maj skoro v každý trafice. za mě celkem v pohodě (ikdyž nemaj buhvíjaký pokrytí mimo města, ale to asi holt jsem rozmazlenej z čech) jen teda když se něco posere tak jejich customer service je úplně nahovno. ale ono se nic nějak nesere. za rok a čtvrt jsem potřeboval něco řešit jednou..
    SM3
    SM3 --- ---
    Doporucite nejakou predplacenou SIM na data? Neco jako Lebara UK, tu jsem kupoval jak v D tak DK a vzdy v pohode. Kde po ni koukat, benzinky/tabaky? V Tescu jsem nic nevidel nebo jsem slepy? :)
    DAWEIS
    DAWEIS --- ---
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    F99: Existuji 'advance' ceny listku - pokud kupujes doststecne dopredu, muze to byt o dost levnejsi.
    F99
    F99 --- ---
    dik!
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    F99: Prijdes, koupis listek v automati nebo u prepazky, drepnes si do vlaku a jedes. Muzes klidne i online ale je to jedno
    F99
    F99 --- ---
    Dík.. muj výchozí bod je Liverpool street, resp dům hned vedle.. tzn vidím to tak, že pěšky na Farringdon a pak vlakem na Luton.. teď ještě jestli je potřeba ten vlak předem rezervovat? Dík moc všem ještě jednou
    SPEEDY
    SPEEDY --- ---
    F99: Ani na Farringdon vlak z Liverpool Street nejezdi. Trainline nabizi prestup metro - > vlak. Pesky jit samozrejme muzes, je to zhruba 2km, pokud znas cestu. Predpokladam ale, ze Liverpool Station neni tvuj vychozi bod. Rekni nam, od kud jedes, treba na Liverpool Street ani nemusis.
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    F99: Vlaknje rozhodne jistejsi nez bus. M1 muze bejt zavrena kvuli nehode i ve 2 rano, nemluve o zacpach atp.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam