• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DASHALondýn - fotky, info, zajímavosti
    CEPAL
    CEPAL --- ---
    113KW: Sorry ctu to az ted, klidne se ozvi, s debuggovanim apply bychom docela rad pomohl.
    ILEGAL
    ILEGAL --- ---
    Zdarec. Tak jsem po nekolika mesicich na furlough bez prace. Delam v hospitality v podstate cokoliv, cisnik, barman, barista, kdybyste o necem vedeli. Nebo i neco jinyho, pomoct rozjet nejakej startup, skrabat brambory, cistit kanaly......zmena je zivot :) LONDYN :)
    113KW
    113KW --- ---
    Zdravím, lidi prosím, najdu tady někoho, kdo máte britské telefonní číslo a chuť a čas malinko si přivydělat? napište mi prosím zprávu zde do pošty, nebo mne kontaktujte na 777013123 , potřebuji od vás malou bug report pomoc s jednou appkou, na které se podílím. Bude fin.odměna a není to moc práce! Jen musíte mít čislo jiného než českého operátora.
    MARLON
    MARLON --- ---
    Ahoj, hledám někoho, kdo umí učetnictví a zakládání firem v UK či Irsku.
    ENKIE
    ENKIE --- ---
    Oldest Footage of London Ever
    https://www.youtube.com/watch?v=O_me3NrPMh8


    Pekne zpracovane.
    CELLINDRA
    CELLINDRA --- ---
    DARUMA: Já jo, byla jsem v UK 13 měsíců. Šlo to všechno mailem, jen chtěli potvrzení o ukončení zaměstnání k určitému datu v UK a od následujícího dne mě znova pojistili (i když to bylo zpětně, protože potvrzení jsem dostala až později).
    Mám OZP.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Nemáte někdo zkušenosti s přihlašováním zpět na zdravotní pojištovnu po návratu z UK?
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    NEBOZKA: Mam nejaky starsi za odvoz a naky ovoce, jestli jsi z prahy
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    STEVIE: Zena me tam tahla. Nejsem do HP uplne udelanej, ale tohle jsem si vazne uzil.
    PAZNE
    PAZNE --- ---
    STEVIE: ja i moje dcera sme z toho nadseni :) , po sklamani z nastupiste 9 a 3/4
    VIVID
    VIVID --- ---
    STEVIE: nebyl, ale diky za tip, moje dcera se z toho urcite po.... nadsenim
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    STEVIE: Koupila jsem to kamaradce jako darek a byl to asi muj nejlepsi napad. Byla nadsena a chysta se znova. Projdes se, a dost, ale za tu jeji radost to imho stoji.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    STEVIE: nebyl (jeste) ale kdo byl tak kazdy rikal ze pecka
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    Byl někdo v Harry Potter studios?

    Harry Potter: Warner Bros. Studio Tour with Transfer | London, United Kingdom - GetYourGuide
    https://www.getyourguide.com/...er_view_id=2d84d8b482c4ac6ef7cfe248fa6eb1fb&referrer_view_position=0

    Stojí to za to? Chtěl jsem koupit přítelkyni jako dárek.

    Diky
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    všem Vám moc děkuji! :)
    SEOMAN
    SEOMAN --- ---
    BADHORSE: autem.....to tady normalni clovek nejezdi
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    SEOMAN: :-) daval jsem to od nas z vesnice mbohokrat tak me prosim neopravuj :-*
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Birbury, bourton on the water, cotswolds. Broadway. klidby venkov o kterém se moc neví...

    Max 2 h autem z Londyna. A Večer das pivo v hospodě kde sedaval Tolkien.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam