• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KERRAYoO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    The universe is an intelligence test.

    Timothy Leary
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    http://www.ted.com
    aneb "Ideas worth spreading" ... datová studnice poplatná svému podtitulu obsahem, formou i elegantní obsažností , ...většinou video a audio verze přednášek (thnx [ DUNICAN @ Biologie, fyziologie, bionika, evoluční dogma ] )
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    MARSHUS: no, to mam prave pomalu pripraveny tak, ze tady oznacim par prispevku, ulozim je, pustim skript a mam je v blogu... prenaset to sem je bez podpory Nyxe podstatne tezsi...
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    KERRAY: no sem, sem můžeš dát akorát link a rss bota třeba na home. bych spíš uvítal opak - tady dávat příspěvky a pak označit co má bot hodit na web. zatím jsem na cyberu zaznamenal jen opačnou možnost, ta je trochu míň zajímavá
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Nějak to vymyslíme... jen mi prostě přišlo škoda dělat to pro 100 lidí když k tomu může mít přístup každej...
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    MARSHUS: Lepší by bylo dávat věci jen tam, to jo, ale pak to někdo musí vzít a zkopírovat sem, protože tenhle pokročilej server je s rss pořád nějak na štíru, elita se asi nerada vystavuje ,)
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    KERRAY: to už je lepší dávat věci tam a sem je propisovat RSSbotem, jestli tenhle pokročilej server touhle funkčností disponuje.
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    TOMASEQ: Přesně tohle jsem slyšel o Nielsi Bohrovi. Uff... z fyziků se už také stávají navzájem zaměnitelní přísloveční zenoví dědové :)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    MUTEK: to by mne taky zajimalo :))) budu se snazit to udelat tak, ze veci odsud se driv nebo pozdeji promitnou tam, takze to snad bude ok :)
    MUTEK
    MUTEK --- ---
    KERRAY: bude vsecko, co je tam, i tady, nebo to musim sledovat? ;-)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    no, právě něco takového, pár slov :) česky a/nebo anglicky
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    a jaky rozsah si tak predstavujes pod pojmem podtitulek?

    (podtitulek uz tam vidim...)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    zároveň kdyby se někdo chtěl zhostit designování...
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    vyhlašuji výběrové řízení na podtitulek blogu Psychedelic Memes

    návrhy v angličtině prosím do pošty (klidně to může být nějaký kus textu proběhnuvší tady v klubu), když se mi bude něco líbit, použiju to, když si nebudu moct vybrat, uděláme anketu

    fantazii se meze nekladou, ale mělo by to být takřka k podstatě věcí
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    KRISTALKA: Já bych to nepřeháněl. Chce to spíš opatrně pootevřít a doufat, že Pravda je o trochu štíhlejší než Jezinky :)
    KRISTALKA
    KRISTALKA --- ---
    KERRAY: dobry, prave to sem ted potrebovala syset .... otviram dvere dokoran 8]
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Když zamkneš dveře před všemi omyly, zůstane za nimi i pravda.

    Rabíndranáth Thákur
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam