• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ! UVÁDĚJTE LOKALITU !
    ! DOMLOUVEJTE SE V POŠTĚ !
    ! MAŽEME CHAT A NEVYŽÁDANÉ KOMENTÁŘE - JEN INZERÁTY !
    ! VYŘÍZENÉ ZÁLEŽITOSTI POKUD MOŽNO MAŽTE !

    příbuzné kluby (snad:)
    [Diskuse k [Daruji, přenechám, vyměním.. do 150]]
    Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj
    Bazar nábytku a bytových doplňků - design trvale obydlených prostor, rady a porady
    STONED MOVING AGENCY
    Nabídku slevových kupónů a obdobných záležitostí


    Poptávky po kuponech MHD raději sem: Jezdíte na černo MHD? - debaty jsou OT a budou mazány

    Nábytek místo odvozu na sběrňák nabídni tady Nábytková banka
    rozbalit záhlaví
    IKA
    IKA --- ---
    GRACIIJKA: Keď sa ti to nepodarí udať, tak na Pankráci veďla Café na půl cesty by mala byť verejná chladnička na odloženie nepotrebných potravín.:)
    GRACIIJKA
    GRACIIJKA --- ---
    Mám tu tašku s moukou, cukrem krystal, cukrem moučkou, hrubou krupicí. Převážná většina je načatá, nicméně neprošlá. Nechce se mi to stěhovat a je mi líto to vyhodit. Praha 4
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Kdyby nekdo chtel nerozbalený, neprošlý, přednaložený dva plátky na gril z alberta je tu ta možnost. Nechutná mi to. K vyzvednutí praha 1
    MAKII
    MAKII --- ---
    20% sleva od TESCOMY! Zadejte kód DLQ34E3C na https://eshop.tescoma.cz/ do 10. 9. 2018. Sleva se nevztahuje na akční zboží a dárkové poukazy.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    v rámci klubu (něco za odnos, neco za víno, domácí produkty, 150 Kč). Pokud by někdo něco chtěl, pls do zpráv.
    Praha Holešovice


    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    PULKA: velka skoda, ze Praha
    LUCKYBOA
    LUCKYBOA --- ---
    Velke kartonove krabice pouze dnes Chodov
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Dalsi skrine, tentokrat FM

    Loznicove skrine za odvoz - Frýdek - Místek
    https://nabytek.bazos.cz/inzerat/93076132/Loznicove-skrine-za-odvoz.php
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    než to vyhodim: nechce někdo na nějaký tvořeníčko 10 ks malých vzorníků viz:

    Dolní Chabry Pha
    CHOLE
    CHOLE --- ---
    Sháním banánovky, Praha. Děkuji
    HOORKA
    HOORKA --- ---
    Venuju za odvoz tuto velmi atypische skrin. Vyska 102- sirka 40 hloubka 120.
    Drevotriska, stav jako nova. Ideal nekam pod schody etc.
    Dobris
    HOORKA
    HOORKA --- ---


    HOORKA
    HOORKA --- ---
    ARMAND
    ARMAND --- ---
    Nema nekdo,prosim,na zapujceni dvd,ktere se ted davalo jako bonus pri koupi elektronicke ctecky knih jako bonus?Melo by obsahovat cca 7500 knih,nejake mapy a slovniky.V obchode,kde byla ctecka zakoupena mi akce utekla cca o 2 hodiny.Praha
    OVEC
    OVEC --- ---
    Zdravím,
    po akci mi zbylo asi 70 kornoutů na zmrzlinu, pětilitrová zavařovačka okurek, kozí rohy, nějaká hořčice (nenačatá) a načatá cibulky, přibl. půl třílitrové falšky. Vyměním to všechno naráz nebo po částech za uzený tempeh, větší balení nějakých ořechů či semínek nebo něco takového.
    Brno, bližší dohoda v poště.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Praha 1, Za odvoz dve kresla. Oloupana kozenka (hlavne od slunce moc jsem toho na ni nenasedel) ale jinak ok neposkozene. dobre se na tom sedi. mozno i jednotlive.


    DOMINYX
    DOMINYX --- ---
    shanim truhlu, tricku na vyrobu pokladnicky na svatbu PS akutni.
    DREDKKA
    DREDKKA --- ---
    Omlouvam se foto z mobilu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam