• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHUT_UPDaruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Stěhovací bazar, část první. Vše k vyzvednutí v Praze na adrese Hrabákova 12, kousíček od metra Chodov.

    Dvě lampičky bez stínítka

    dvě filtrační konvice Brita, jdena používaná tak dva měsíce, druhá tak rok

    podložka pod notebook do postele

    sálovky z Decathlonu, velikost 44, nošené asi půlhodinu (myslel jsem, že mi sednou, ale palec řekl ne-e)

    brusle pánské, velikost 43 (bruslené asi dvakrát)


    Budu rád, když jim nový majitel dopřeje další smysl a nebudou zbytečně vyhozené, ale nějaké drobnosti co vám právě dozrává na zahrádce v množství větším, než dokážete sníst se samozřejmě nebráním. ;) Nejvíc ale ocením rychlou domluvu a ochotu dojít si pro ně před můj barák v domluveném termínu.
    Ne, nemůžu je odvézt do Ostravy, ani hodit na Černý most, ani se stavit cestou na Budějovické. :D Prostě to nestíhám. Ale pokud mi předem pošlete na účet cenu balíku, rád s tím dojdu na poštu. ;)
    LUCISZKA
    LUCISZKA --- ---
    Sháním stojan na slunečník - Praha a okolí
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    Jetá IKEA za rychlý odvoz z P9
    - Stolek - Skříňka - Ta samá skříňka s prosklenou stěnou -


    KLAIR
    KLAIR --- ---
    za odnos z vinohrad co nejdřív :-)


    KLAIR
    KLAIR --- ---
    za odnos z vinohrad co nejdřív :-)


    SKAL3NA
    SKAL3NA --- ---
    Kosmetika za ovoce nebo 100 kč. Jeden ten krystal chvíli používaný jinak nové. Prosím POUZE lidi kteří o to mají zájem a jsou schopni si pro to přijet. Praha-libuš

    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Mám tu nějakou keramiku. 100 Kč za kus. Vyzvednutí ve Kbelich nebo rano ci vecer na Hloubětíně.
    Baletka má lepenou hlavu.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    pár slevových kódů





    XARGH
    XARGH --- ---
    Shanim 2ks Paměti pro PC - DDR3 (1300 - 1600 MHz) Praha
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: pumpicka rezervace
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Nabízím starou žehličku za odnos. Byla napařovací, už jí to moc nejde. Pokud po ní tuto funkci nebudete chtít, mohla by ještě posloužit třeba na nějaké tvoření.
    K dispozici i skládací žehlící prkno, taktéž za odnos.
    Praha, Malešice ( po domluvě žehličku můžu vzít ve všední dny s sebou na Muzeum).
    V3S
    V3S --- ---
    koukam, ze tu porad dost lidi shani webkamery ... ja to nakonec vyresil aplikaci droidcam, ktera pripoji kameru z telefonu do pocitace a to bud pres usb nebo wifi ... rikal jsem si, ze to je takovy elegantni reseni a zaroven muzete dat smysl jinak nepotrebne placicce v supliku
    M4RC
    M4RC --- ---
    BEOWULF_CZ:
    BLACKHEAD:
    haha, také jich pár mám. Pokud se případný zájemce nachází v Modřanech, mohu takovou dvacku CDček také poskytnout
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: anglictina rezervace, Game of Thrones a pumpicka na kolo stale za odnos, Praha Vinohrady (do ctvrtka)
    NIRJANKA
    NIRJANKA --- ---
    Stavebni material za odvoz, P4

    MAIKA
    MAIKA --- ---
    SHÁNÍM

    taktéž kamarádce menší jídelní stůl neco jako na obrázku - typově pro představu
    - má 1+1, a nic moc se jí tam nevejde, a konferenční stolek je malinkatej :(

    MAIKA
    MAIKA --- ---
    SHÁNÍM

    pro kamarádku sháním zadarmo nebo za mrzký peníz oblečení pro 2 letou holčičku, velikost 92/98 a možná i trochu větší, botičky 22,23

    nejlépe Praha - dojedu
    ENDER_W
    ENDER_W --- ---
    ENDER_W: Anglictina rezervovana
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam