• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNModulová železnice N 1:160 Modulovka
    Výměnné setkání železničních modelářů v sále Menzy Karlovy univerzity Praha 1, Opletalova 38, se koná 24.3.2018 od 8 hod. Mapa ZDE
    Zatím poslední akce N - ZABABOV:Listopadová Roudnice 2016
    Další kluby s železniční tématikou: Parní lokomotivy , Modelová železnice , Skutečná železnice
    rozbalit záhlaví
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Kdepak, to jsou Nkový věci... Vždyť jsme v Nkový diskusi, ne? :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Takze se chystas do zakup :-) , sekce TT?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Dík. To víš, do Zákup to musí být hotový a bojím se, že by se to samo nestihlo zaprášit, tak to bordelim radši rovnou. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Koukam, ze si s tim dost vyhrajes - stavet nove aby to nevypadalo jako nove - dost dobry :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Vl
    http://kobylky.plivnik.cz

    Tak jsem zas něco málo potvořil. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    HONZIK_HAPPY: Ve velikosti N je takovych vetsina a pokud tedy chces plastovou sochu nejake hezke lokomotivy tak mrkni na tenhle http://amercom.cz/lokomotivy.htm casak, maji jako prilohu prave takove. Obcas si nejakou takovou vyaukruji, ci koupim na burze jako sochu do vitriny :-)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Opravim to a nahod pak link az budou nova fota :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Tak jsem nějak chytil mízu a začínám zase tvořit. Sice mi vyplivnul foťák, takže aktualizace na webu budou až nějaký seženu, ale aspoň toho bude víc naráz.

    Mimochodem, Edisne, prosím o opravu odkazu na Kobylky. To měkké "i" je děsivé. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    HONZIK_HAPPY: Takovych je spousta, na co to chces?
    HONZIK_HAPPY
    HONZIK_HAPPY --- ---
    shanim masinku/vlacek, z umele hmoty, max velikosti 6,5 cm (delka), 4,8 cm (sirka) a 6 cm (vyska)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    LALO: Všechno se dá postavit. :)
    LALO
    LALO --- ---
    zdarec lidi,nevite jestli se daj se postavit zmensenina MHD, aby tam nebyli jen autobusy,ale i metro tramvaje popripade lanovka?si rikam ze vlacky uz pro mnohy muzou bejt okoukany
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    MARTYK: Moje skromná tvorba zde: http://kobylky.plivnik.cz
    EDISN
    EDISN --- ---
    MARTYK: sem enkovej, ale vlastni modul jeste nemam a vsechny kolejiste co jsem mel, jsem pred stehovanim prodoal, nebo byly zniceny. Jinak fandim modulovce Zababov standart Fremo a chystame se i neco konecne postavit....
    MARTYK
    MARTYK --- ---
    Za jakých modulů se vaše modelové železnice skládají?
    EDISN
    EDISN --- ---
    MARW: DIK - Výborně aspoň vidím o co jsem přišel ...
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    MARW: bomba jako vždy
    MARW
    MARW --- ---
    EDISN
    EDISN --- ---
    Rozumim, stane se :-) podivam se treba nekdo vytvori fotoreport. V enku tedy asi nic noveho? Uvidime na podzim v Praze Fremo mi snad uz neunikne ....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    KONOPASLIK: Takže fotky bohužel nedodám, nějak tam nebylo nic, co by zasluhovalo jít na pokoj pro foťák. TTčkový layout jsem shlédnul jen z tribuny a v Nku nic moc nového nebylo.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Inu, v pátek nás z hospody vyhodili už ve dvě v noci, že zavíraj. Škoda, řekl jsem si - no, půjdeme zítra. Bohužel zítra se konala schůze, kde jsem byl bohužel povinně, vzhledem k tomu, že o jednoho přítomného méně by znamenalo neusnášení schopnost shromáždění. Takže když schůze skončila, tak jsem se nadopovaný dvěma redbully vydal na pokoj pro své spolualkoholiky a nalezl je spící. Sám jsem tedy koukal do stropu téměř do tří do rána a pak to taky zatáh. Sobotní odpoledne bylo příjemné, udělal jsem si výlet do České Lípy a zapinkali jsme si volejbal a badminton. Bohužel bylo větrno... Jo, ty ses ptal na vláčky? Ani ti nevím, tuším, že v tělocvičně někdo s něčím jezdil, ale kvůli tomu jsem tam nejel. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam