• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNModulová železnice N 1:160 Modulovka
    Výměnné setkání železničních modelářů v sále Menzy Karlovy univerzity Praha 1, Opletalova 38, se koná 24.3.2018 od 8 hod. Mapa ZDE
    Zatím poslední akce N - ZABABOV:Listopadová Roudnice 2016
    Další kluby s železniční tématikou: Parní lokomotivy , Modelová železnice , Skutečná železnice
    rozbalit záhlaví
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Skoda, ale tesim se, pojedem tam s brachou uz rano, abychom stihli rozdeleni sluzeb :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Njn, tak to se zase mineme. Tak holt napřesrok.
    EDISN
    EDISN --- ---
    Tak to vypada, ze tam budu jen na sobotu...
    EDISN
    EDISN --- ---
    No tak to musim vymyslet, pokud budu moci uz v patek...
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Bude, bude... Najdeš ho v Nkovým layoutu. Já tam budu jen od středy do pátku, tak doufám, že se potkáme a budem moct spolu konečně popít.
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: hezky a bude v zakupech?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Vl
    http://www.kobylky.plivnik.cz/

    Mačkov je dokončen, co bude dál? :)

    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Neplatil, jsem teď socka. Od ledna nebudu členem, stanu se jím zas až seženu nějaký postradatelný zlaťáky. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Jasne mas pravdu, no to musim zakupy naplanovat vcas a doufat, ze mi do toho nic nevleze....
    Uz jsi platil na pristi rok? ten prispevek uz musim poslat, at nejsem ostuda, ani uz nevim jake mam klubove cislo :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: mrkni do historie nasi vzajemny posty tady na nhxu. resili jsme to, jestli se zname, cca pred rokem. jsem ted jen na mobilu, takze to nemuzu nejak rozumne dohledat, ale matne se pamatuju, ze jsme se shodli na par spolecnych znamych a letmem seznameni "od pohledu".
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Sakra to bych te mel znat, a pripomina mi to ze bych mel zaplatit clensky prispevek na pristi rok .....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Jj.
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Omlouvam se neumim číst ....
    Ty jsi clenem enkove sekce?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Kdepak, to jsou Nkový věci... Vždyť jsme v Nkový diskusi, ne? :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Takze se chystas do zakup :-) , sekce TT?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Dík. To víš, do Zákup to musí být hotový a bojím se, že by se to samo nestihlo zaprášit, tak to bordelim radši rovnou. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Koukam, ze si s tim dost vyhrajes - stavet nove aby to nevypadalo jako nove - dost dobry :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Vl
    http://kobylky.plivnik.cz

    Tak jsem zas něco málo potvořil. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    HONZIK_HAPPY: Ve velikosti N je takovych vetsina a pokud tedy chces plastovou sochu nejake hezke lokomotivy tak mrkni na tenhle http://amercom.cz/lokomotivy.htm casak, maji jako prilohu prave takove. Obcas si nejakou takovou vyaukruji, ci koupim na burze jako sochu do vitriny :-)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Opravim to a nahod pak link az budou nova fota :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Tak jsem nějak chytil mízu a začínám zase tvořit. Sice mi vyplivnul foťák, takže aktualizace na webu budou až nějaký seženu, ale aspoň toho bude víc naráz.

    Mimochodem, Edisne, prosím o opravu odkazu na Kobylky. To měkké "i" je děsivé. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam