• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNModulová železnice N 1:160 Modulovka
    Výměnné setkání železničních modelářů v sále Menzy Karlovy univerzity Praha 1, Opletalova 38, se koná 24.3.2018 od 8 hod. Mapa ZDE
    Zatím poslední akce N - ZABABOV:Listopadová Roudnice 2016
    Další kluby s železniční tématikou: Parní lokomotivy , Modelová železnice , Skutečná železnice
    rozbalit záhlaví
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Ted tomu nerozumim, vzdyt se dohodli, ze by se to nemelo kryt ne?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Škoda těch Zákup.. Budu tam muset jet s Téčkařema... A ti taky neuměj pít. Chjo... :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    Jinak z oficiálních srazů zababov N-scale ma být Blansko v říjnu, jestli se nepletu, tam jsem ještě nebyl :-(
    EDISN
    EDISN --- ---
    AUSSIE: Pokud myslis srazy apod, tak se jistě pokusim :-)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    EDISN: Škoda, že jsem si to přečetl až teď, jinak bych se taky zúčastnil. Příště prosím zprávu s větším předstihem, dík : )
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Bavi te krajiny, to je dobry, no řešili jsme to, že by bylo dobré postavit další stanici, že jsme jako "rodiny klan" na to tři, ale i tak mi těšnov připadá dost rozsáhlý projekt. Myslím, že si zatím dáme něco krajiny, nebo malé nádražíčko :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Neviděl. Teda viděl jsem, že jste tam něco rozkládali, ale mně ty staniční moduly moc neříkaj... Kdyby bylo na mne, tak bych tam ani nepotřeboval vlaky, mně stačí krajinka. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: PS: jestli si včera videl ty plany Těšnova, tak to se mi dost libilo, ale je to hodně rozsáhlý projet :-(
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Dobrá, třeba se tam uvidime :-) Zatim to vypada, ze dorazim, alespon na omezenou dobu...
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Zatím nevím... Jednak to záleží na podpoře kuřácké sekce (zatím jsme dva a to mi přijde málo) a druhak nevím, jak mi vyjde práce. Ale nevylužuju to.
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Jasně rozumím :-) A ty dorazíš?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Jsem za, aby se tato diskriminace absolutně nepodporovala. Jednou je 5P kuřácká hospoda, takže pokud chtějí někde nekuřácké setkání, tak ať si choděj jinam.
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Zajimavý nápad :-) Třeba si také sednu na chvíli k vedlejšímu stolu .....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: S několika bratry uvažujeme udělat přísně kuřácké posezení N-kařů hned u vedlejšího stolu, abychom dali najevo, že takto tedy ne! :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    Info z došlé pošty: "Ahoj N-kaři, tento čtvrtek 14.6. od 18:30 se koná další nekuřácké posezení N-kařů na obvyklém místě v Praze, tady restaurace Pět peněz" (Praha7) - tak ve čtvrtek :-)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Je to z Modelfora. Modelů techniky v 1/87 je tam docela dost. Doporučuji i sekci "rozestavěno"

    ModelForum • Zobrazit téma - Galerie
    http://modelforum.cz/viewforum.php?f=166
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: ta tatrovka je vyborna!
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    I když jsou lidi, co dělaj moc pěkný věci v 1/87. Třeba:



    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: to už je pak zahradní, ale asi máš pravdu :-)
    NGANASAN
    NGANASAN --- ---
    Tak to je jasně kvůli velikosti. Pro pěkný detaily je 1/87 ještě pořád dost malý. 1/72 je už rozumný, 1/48 už spojuje možnost velmi podrobných detailů a ještě rozumné velikosti. Naopak zase když chceš stavět kolejiště, tak už 1/72 by mělo opravdu velké prostorové nároky. A třeba 1/35 to už by chtělo hangár..))
    EDISN
    EDISN --- ---
    NGANASAN: To vypadá dost dobře :-)
    Jen mne občas mrzí, že měřítka statických modelářů a těch funkčních se trochu rozchází...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam