• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EDISNModulová železnice N 1:160 Modulovka
    Výměnné setkání železničních modelářů v sále Menzy Karlovy univerzity Praha 1, Opletalova 38, se koná 24.3.2018 od 8 hod. Mapa ZDE
    Zatím poslední akce N - ZABABOV:Listopadová Roudnice 2016
    Další kluby s železniční tématikou: Parní lokomotivy , Modelová železnice , Skutečná železnice
    rozbalit záhlaví
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Tak na co čekáš? Nedělej si na víkend plány a do neděle máš postaveno.
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: já vím, odhodlávám se k tomu co jsem členem klubu :-(
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Postav, postav. Včera bylo pozdě. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: tak to bych mohl postavit nějakou krajinku treba jen se zastavkou, pro zacatek :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Přesně... A pokud je někdo navíc na přesný práce šikovnej jako já, tak by to dopadlo bledě, velmi bledě. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Uz jsem to nasel na danovych strankach, stoji to par korun :-)
    Moduly a jejich části | FREMO rozhraní rovina | Nscale shop
    http://www.nscale.cz/nscale-shop/eshop/12-1-Moduly-a-jejich-casti/0/5/100-FREMO-rozhrani-rovina
    Takže se asi nevyplati to tvořit....
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Kupuju.
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Ještě tě třeba přemluvím abychom pokecali :-)

    Nicméně dotaz, čela modulů kupuješ, nebo si je sám vyrábíš?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Asi ne, nějak mne nenapadá, co bych tam dělal. Žádnej modul rozestavněnej nemám, ani nechystám, takže chybí motiv.
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Ach tak, no zákupský hospody neznám, nicmene jsem mel tu čest opakovaně s TTčkařema po výstavách a docela jsme si rozumněli. Mimochodem ty se te roudnice nezůčastníš?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Pochop - prioritou v tomto případě nejsou vláčky, tělocvična, ježdění ani nic podobnýho. Prostě Zákupský hospody jsou Zákupský hospody a je mi celkem jedno, s kým tam pojedu. :)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: No krýt se to nebude, ale N-scale do Zákup nejede, takže tam budu muset jet s téčkařema. Kdy jede N-scale do Roudnice je mi celkem jedno. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Ted tomu nerozumim, vzdyt se dohodli, ze by se to nemelo kryt ne?
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    Škoda těch Zákup.. Budu tam muset jet s Téčkařema... A ti taky neuměj pít. Chjo... :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    Jinak z oficiálních srazů zababov N-scale ma být Blansko v říjnu, jestli se nepletu, tam jsem ještě nebyl :-(
    EDISN
    EDISN --- ---
    AUSSIE: Pokud myslis srazy apod, tak se jistě pokusim :-)
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    EDISN: Škoda, že jsem si to přečetl až teď, jinak bych se taky zúčastnil. Příště prosím zprávu s větším předstihem, dík : )
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Bavi te krajiny, to je dobry, no řešili jsme to, že by bylo dobré postavit další stanici, že jsme jako "rodiny klan" na to tři, ale i tak mi těšnov připadá dost rozsáhlý projekt. Myslím, že si zatím dáme něco krajiny, nebo malé nádražíčko :-)
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    EDISN: Neviděl. Teda viděl jsem, že jste tam něco rozkládali, ale mně ty staniční moduly moc neříkaj... Kdyby bylo na mne, tak bych tam ani nepotřeboval vlaky, mně stačí krajinka. :)
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: PS: jestli si včera videl ty plany Těšnova, tak to se mi dost libilo, ale je to hodně rozsáhlý projet :-(
    EDISN
    EDISN --- ---
    KONOPASLIK: Dobrá, třeba se tam uvidime :-) Zatim to vypada, ze dorazim, alespon na omezenou dobu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam