• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zvlaste byti ve vztazich k necemu [tedy spise k nekomu] univerzalni vede k pocitu zoufalstvi z nudy ;]]]
    lepsi je, kdyz to obcas drhne... jedine, kde to neni dobre co ja vim, tak jsou boty a kunda ;]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    zarlivost se pravdepodobne tyka veci, ktere se nas ani v nejmensim netykaji


    a to nas sere. ze nam nekdo vmete do tvare to, jak jsme i ve vztahu k necemu, co je pro nas jedinecne, zoufale neuniverzalni.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    srac v kontextu veci prestava byt sracem
    ja v konteextu dnu prestavam byt "hodna"
    tvemu hodu papuci (do me)
    pujdu ze vyzvracet
    a pak bych chtela usnout a
    zustat vzhuru
    pak bych chtela
    do bdele nemoty..
    na chodbe zneji kroky
    jdes.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    zapsala jsem se na kurs arabstiny
    http://www.arabstina.estranky.cz/

    v pondeli zacinam
    tak se mi to libi! :)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    TRUCE: výbodelný... včera jsem v parku potkala zdivočelýho potkana... bílýho, byl dost velkej,věděl o svý přednosti a zranitelnosti zároveň, ale naučil se s tím žít, zmizel v díře, chytrý zvíře :))
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    dve carodejky se proste casto nesnesou.

    kdyby mi krasa me milenky nemohla tak trochu patrit, kdyby ji obracela za sve a proti mym cilum, byla by nepritelem.
    takhle nebojujem, ale spojujem svou silu.

    s ostatnima se holt biju. a tak musime bydlet daleko od sebe.

    1000 pravd. 1000 krat ego, atd.
    nekdo si kraci jen svou vlastni cestou. nekdo ma prilis tezke kanady, a nedojde mu prinos ..opps..rozslapnuteho. sneka (na sve ceste).
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    lol

    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Hoi Polloi

    # multitude: the common people generally; "separate the warriors from the mass"; "power to the people"
    wordnet.princeton.edu/perl/webwn

    # Hoi polloi (Greek: ), an expression meaning "the many" in Greek is used in English to denote "the masses" or "the people", usually in a derogatory sense. For example, "I've secured a private box for the play so we don't have to watch the show with hoi polloi. ...
    en.wikipedia.org/wiki/Hoi polloi

    ..nasla jsem to v jednom clanku, jedna postava z Imajiky se tak jmenovala. Libi se mi to slovo :))
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ja to rikam porad, ze nejlepsi je bejt anarchofetackejzidobolsevik ;]
    LITTLELI
    LITTLELI --- ---
    'oplati sa' drzet se za ruce a hledet k obloze
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    vsichni jsou stejni.
    co to znamena, mit dusi?
    manageri jedou biznis a obcas jsou vyhoreni
    samani jsou charismaticti ale obcas jenom to a nic vic
    ajtaci sedi u kompu s pizzou na brise
    pankaci a aktiviste by kazdeho jen navadeli svymi akcemi na spravnou cestu,
    alkoholici by jen pili a utvrzovali se vzajemne v tom ze je to dela krasnejsimi
    ...a intelektualove by jen vsechno zasvecene komentovali, videli do vseho.
    merde, nic sa neoplaati.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: nevytahuju se, rostu... ale ne vazne, pisu Ti to sem, asi jako to ten typek pise do tohop blogu, chci Ti poradit... v tomhle pripade google calendar/thunderbird/lightning + papirovy kalendar na everyday navic... stejne totiz ma clovek postovniho klienta otevrenyho furt a google cal to umozni syncnout
    a lokalni rychle poznamky pak pochyta kalendar o velikosti skolniho bloku, kerej se da pohodlne celej pocmarat a nosit v baglu nebo tak... nejnutnejsi samo pak chyti moleskin v kapse u kalhot... kua ja chci extended pamet, ne ze bych ji mel malo, ale njekay prakticky pluginy by se hodily :]


    Taky se dnes flakam... jdu domu a na Hamleta. Baj baj.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: nj, delas to zas o chlup lip nez ja, zavidim ti a mracim se na tebe, bastarde
    ;]]

    (no i kdyz, treba jsem jen nastvana sama na sebe, protoze mam dnes malo prace a zadny inbox odkud bych si ji mohla nagenerovat, takze dnes jen drobnosti a predstirani :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: ad blog: Idealni cas na denni plan
    - plne souhlasim, mam globalni a vetsi akce v kalendari
    - pod notebookem mam poznakovy blok udelany z kalendare, kam pisu kazdodenni plan
    - nez jdu z prace koukam, co se ma delat dalsi den a delam si poznamky, do papioveho denniho kalendare, kam pisu ale i navrhy reseni tech veci, poznamky komu volat a cisla atd. co je hotvo skrtam - s timhle blokem chodim i po lidech a kdyz se na neco ptam nebo tak...

    imho dobra organizace casu, jen to ma nevyhodu, ze si pak nepamatujes nic... ale vzhledem k tomu, ze si musim pamatovat spoustu jinejch veci,nez co s kym kdy, tak jsem si holt aspon pracovne zvyknul vyhazovat to smeti z hlavy,

    Aneb miluju kalendar, je to takove pekne usporadane vsecko, chi si koupit moleskinni denni zaznamnik na pristi rok, mj.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jsem jesitnej sobeckej bastard a knihy o uspechu palim, pac me nezajimaj a ostatnim uspech nepreju ;]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: jasne
    podstata vsech knih o uspechu a TM je ta, ze ty uz znas pravidla ktere ti predkladaji, ale potrebujes je pro zvysesni sve efektivity sdelit nejakou autoritou,
    nebo resp. dostat je z podvedomi do vedomi
    atd. atd.

    dalsi dobry blog o praci a tm
    http://coudys.blogspot.com/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: lol, kdyz nad tim uvazuju, tak to je presne jak funguju :)))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam