• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    tak yachting mierda, ale co toto:

    FENRIS --- --- 13:39:50 15.10.2008
    pronajmu chatu v Jizerkách!

    ZIMA SE BLÍŽÍ! :)
    Pronajmu kompletně zařízenou chatu v Jizerských horách v Albrechticích - Tanvaldský Špičák
    pro 9 lidí, 3 ložnice, hala s krbem, parkování a sjezdovka 50m od chaty, noční lyžování...

    (! pouze od soboty do soboty = tejden!)
    info v poště a na...
    http://hory-pronajem.fenrisart.net

    az bude snih. preukladam.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: vubec nechapu co jsi tim chtel rict
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Docela zajimavy uvod clanku, ktery bych rek, ze by se Ti mohl zdat blizky, pac i me je:


    Dnešním článkem začíná několikadílný seriál zabývající se základy používání mikrofomátů. Celý seriál je překladem anglického originálu, který na svém blogu A Blog Not Limited vydává webdesignerka Emily Lewis.

    Jsem organizátorka s občas frustrující potřebou dávat pozor i na ty nejmenší detaily.

    Je to vidět u mě doma. Moje sbírka 500 DVD je abecedně srovnána, stejně jako zbytky mé sbírky CD. Strávila jsem hodiny v iTunes přiřazováním žánrů ke skladbám (protože ty standardní pro mě prostě nejsou dost dobré) a vytvářením playlistů pro 10 000+ písní. Mé knihy jsou organizovány dle žánru. Moje šatní skříň a záchod vypadají pořád jako nové. To jsem prostě já.

    Tato "vada" mé osobnosti se také projevuje v mých webdesignérských pracích, které jsou validní, sémantické a (většinou) řádně okomentované. A je to také jeden z důvodů, proč miluji to, čím se živím.

    Ruční kódování XHTML a CSS vyžaduje organizaci a plánování, zvláště pokud to chcete dělat pořádně. Navíc dodržování webových standardů vyžaduje dávat dobrý pozor na detaily, hlavně co se sémantiky týče.

    To je důvod, proč jsem se zbláznila do mikroformátů.
    http://zdrojak.root.cz/clanky/kodujme-semanticky-s-mikroformaty-uvod/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hmm, takovy veci si ted organizovat v kombinaci se sluzebkama bohuzel nemuzu..

    ale jinak: procetl jsem si bloggy, sice se mi nelibi zelenej dizajn, ale kazdymu jeho nebe, blog kvuli tomu cist neprestanu... zas jako dobry, ze uz tam neni porezana kuna ;]
    No nicmene jedna vec, vlastne dve... nelibi se pi Panlac v kvadru. Dnes v dobe UTFka by bylo mozna dobry mit topic s hackama a srackama, kdyz uz ho clovek porad vidi v rssctecce a pankac strasne taha oci.
    Druha vec: zda se, ze permalinky jsou nejake zkurvene, nevim cim to je, zkusim to pak doma pod linuxem nejak prozkoumat, ale kazdopadne :
    Love is the law.

    trucehttp://www.blogger.com/profile/08597459034063446185noreply@blogger.com, mozna je to ale moji rss cteckou Sage, co ji mam jako plugin firefoxu.

    Keep workin, keep smiling.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    dnes bud: http://www.gingamundo.cz/treninky-praha.php ve 20:00

    anebo: http://dangun.taekwondo.cz/Informace-o-skole/Treninky v 18:30


    uvidime zda mi ma byt blizsi brazilsky tanecek, nebo vychodni krutost
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: tyvoe, to bych si dal tenhle filmecek
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    You're born, you take shit. You get out in the world, you take more shit. You climb a little higher, you take less shit. Till one day you're up in the rarefied atmosphere and you've forgotten what shit even looks like. Welcome to the layer cake son.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: mozna je rozumny, nekery flasky nahodne otravit ;]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: ano, a chtela jsem o baru, do kteryho dokupovat stiham.ehm.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: na cigi a na vino... vimjak ;]]

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: vidis, to me vede k pochopeni veci minulych ;]
    za andela jinak hodne dekuju, uz sem si ho hodne dlouho nedal, i kdyz jsem jej zahlid u Hieny, sice se pravidelne vyvalim po koberci u prvnich tak 15 a k dvacatymu sem asi nikdy nedoslel, ale slibuju, ze ho jednou zacnu cist od konce [kdyz uz nekery ctu opacne, zejo]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    REEFER: kdyz tak koukam na ty nase posty
    to je jaho
    predhod psum kost

    :]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    a ja jsem, zlita.
    byla sem s maruskou na dvojku visco.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: daniel imho sedi v baru nekde venku.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: myslenkove jsem to obsahla, uz s ideou baru do kteryho nestiham dokupovat.
    horsi je to kdyz se naleju.
    aspon ze krasty je uz na ozdravnem pobytu. aneb jak rika andel:

    kdyz slavim
    .
    .
    .
    .
    .
    tak se neznam.
    http://canny.obribroskev.cz/anjel.php
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Todlencto je ale domacnost, vsichni ctyri jeji clenove sedi v praci a medituji nad tim, ze by bylo dobry mit doma bar ;]]]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TRUCE: checht, to by byl jeste zajimavej vecirek. ovsem nezapominat na chobotnice, posoleny a popepreny ananasy, nejaky dobry klobasy, taky kaviar by bodnul... :]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    REEFER: jezis. ze neni plny ruskych a ukrosskych vodek ? :PPP
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    REEFER: tyvoe ty si nemilosrdnej ;]]]

    TRUCE: no to mi povidej, ale ono neco jineho je s tim litim a jine je to s popijenim... myslim, ze jsme ve veku rozaznavani techhle veci.
    Imho je taky docela dulezity, aby tam bylo zajimavejsi piti o kterym si reknes, ze dat si ho sam a najednou neni az takova sranda, jako se s nim chlubit ;]
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    uau.
    to nerikej nahlas.

    v patek je u nas CX party by the way. pak se jde do cafe galeria bar, to je ten byvaly visitor. gigerovske interiery. pak nejaky toxy nebo zero. no a mozna pak u nas after, misto warmu-up. ci co.
    :]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam