• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRUCEI:\truce\notes | | Le'Olam, Ever!
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: Tak si řekni kdy :o) Půjdu dnes (18.15), zítra (19.00), v pondělí (tuším 19.00), příští středu....:)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CONTINUITY: kdybych se na neco jako joga dokazala zorganizovat sama od sebe, nepsala bych tobe zlato :)
    ty stranky jsem si zkoukla, vstupne dobrovolne je fajn model. takovej 2.0.
    Asi jako ze si z nejblizsi vyplaty kupuju vsechny Sternovy knizky, pote co jsem si je stahla z netu.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: rozpis http://www.ashtanga.cz
    Dá se chodit i k těm ostatním samozřejmě, u dvou slečen v Lotusu jsem byla, a je to taky fér, jsou to milý bytosti a ten systém je dobrej, ale s Daliborem to má max. náboj.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: Dá se chodit prakticky každej den, vlastně denně kromě úterý a soboty, většinou je to na Andělu, takže Kamar to má kousek :), a perlička: vstupné je dobrovolné (docela mě fascinuje ten model, že při takový kvalitě je to možno takhle pojmout;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ale jasne, ze reflexivne nektere veci fetovat lze.
    a tak podobne.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    z auditka o ex-partnerech

    "Osoba v emocionálním stavu je neflexibilním robotem v amoku. To co psychologové označují jako lásku, je emocionální chtíč a povýšená nenasytnost, která se zakládá na strachu."

    T. Leary

    jakobych to nevedela teda.



    jinak vse dnes dobre dopadlo, svet je zachranen, tvari v tvar silenstvi se zjevili i -snad- plodne uvahy o vlastni pricetnosti, coz je vzdy dobre, pokud je to na konkretnich zakladech.
    Budu se snazit nerikat ze Vsechno bude v poradku. Protoze je to nejhloupejsi trigger co znam.
    D. poznamenal, kdyz jsem se omlouvala za ten debilni pozitivismus, ktery vlastne ani nevim proc pouzivam, tak nejak se pouziva sam, ze je to proto, ze se vsech uz od zacatku bojim.
    To je pravda. V dobe kdy krecovite vidim jen pozitiva ... se jich snad asi chci prejist. nebo co.
    Everything`s gonna be ok. Never let me say that!
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CONTINUITY: tak me tam nekdy vemes? :)
    muzem vzit i Kamar (jako cerny support;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Tvari v tvar dramaticke situaci. Krecovite se umivam.
    Vidim svuj debilni odraz ve skle. Ta krava se usmiva!
    Rikam ze vsechno bude dobry a opravuju se. Ehm, chci rict...rozvijim pozitivisticke nicemu nepomahajici kecy do praktickych rozmeru.
    Opet ted debilni usmev. To zvladnem!
    Nevim jak.
    Takhle se vazne situace neresi. Dnes neni treba neco nekam odnest ci neco odemknout, dnes je treba strcit ruku do orloje, riskovat jeji zmasakrovani, poslepu se dotykat soucastek a spolehnout na instinkt.
    Stroj dycha, stroj zije.
    Hrozi ze se zhrouti do kalkulackoveho nebe.
    Zadne elektronicke nebe neni, HA HA.
    Kdyz uz nemuzu spravne mluvit, a dotykat se neuronu tim, ze spravne pojmy uvedu k zivotu, budu aspon mlcet. A dotykat se telem. Drzet kolem ramen. Vest do cile, kde si subjekt sam zacne linkovat budoucnost.
    Tvari v tvar strevum lidstvi. Jak to tepe. Jak je to citlive. Jak jsou vseobjimajici laska a soucit uplne k nicemu, jak je treba presnych rychlych rezu, s ohledem na to jak jemna je to prace..a prece se ji nenechat uplne dojmout.
    A nakonec, nenechat se zviklat cekanim na zmenu, zachovat samozrejmost, potlacit zoufalstvi.
    (to jsem uplne potlacit nedokazala prave, a videla vsechnu svou neschopnost adekvatni akce..vsechna temata banalni. Nejbanalnejsi. Na cem tak zalezi.
    Bring me back to life.
    Asi mam problemy s vlastni prijatelnosti, s agresivitou (napsala bych potlacenou, ale to by se mi vic lidi asi zchuti zasmalo).
    Nadech. Vydech. Vysledek.

    Ted je to stabilizovane. Ale nemit za zady C., ktereho jsem nakonec ukecala at to absolvuje se mnou, asi bych to neumela resit.
    I kdyz, pan prakticky teoretik taky zblednul kdyz videl co se deje.
    V pul ctvrte expeduji do Nemecka vzacny kus mozku.
    Nepujdu spat - nedokazala bych svazat nekoho kdo nechce byt nebezpecny a neruci za sebe ve spanku. Zatim mi to jeste pripada nelidske.

    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: Těžko zvolit přídavný jméno, který by tu energii vystihlo, možná si pod slovem psychedelický představíš něco úplně jinýho než já.... S mečem si ho umím představit klidně ;) Jinak takovej bytosťák neuvěřitelně v přítomnosti a plnej radosti a života :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    TRUCE: atmosfera toho klipu je neuveritelna. takhle to chci.
    takhle to vidim.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=Slm9_zvxg2Y

    tohle. kung-fu rap.
    pry se vypracovali.
    verim jim.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    Dekuji Conti

    (oranzova kniha, jj. znam.)

    I kdyz priznam, ze spis nez psychedelicke lidi mam rada zaklinace s mecem.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    TRUCE: Meditace v pohybu jsou mnohem pestřejší než jen jít si zaběhat, i když to taky funguje výborně ;) Ta nejzákladnější je tancovat na hudbu, co je ti příjemná (IMHO vhodnější instrumentální, biologii člověka blízké rytmy, a tak.....ale jsou mraky a mraky variací, inspirace viz. Osho: Oranžová kniha (tam je asi 100 různých aktivních meditací :) Jde si dát v Praze min. na dvou místech každý týden aktivní meditaci i organizovaně :)

    TRUCE: www.ashtanga.cz, Dalibor. Nejvíc moc psychedelická bytost, učí do hloubky a detailů a je to nádhernej zážitek :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: v tom pripade hledam ucitele Jogy.
    zn.: rano k vltave nebo do stromovky.

    asi vyhledam prislusny audit.
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CRYYSTAL: to ze neumis behat nemuzes generalizovat na nedustojnost behu samotneho
    trvalo mi, pravda, naucit se rozkladat vahu tak, aby se mi nevylamovali kotniky ci jine klouby, ale neni to takova traga
    (tip: musis behat za pomoci stehen a boku, ne chodidly)
    (druhy tip: protahni si ty atrofovany svaly nez se pujdes hybat nebo si ublizis)

    190 cm? At neni smesna, ma idealne dlouhe hnaty pro atletiku :)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    TRUCE: ok. pokud nejakou knihu o joze naleznes, dej vedet. Se mi zda ze s tou jogou je to fakt spis chodit aspon na chvili nekam cvicit (mam nulovou zkusenost teda, jen dojem, ze to chce ucitele aby ty asany opravoval)
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    TRUCE: ty vážne pavažuješ běhání za meditaci?? wau... mam kamaradku co tenhle zpusob pohybu označila za nedůstojný (což se ji při 190 cm výšky ani moc nedivim) mama na to podobnej názor jakone že by mi nedělaly dobře uvolňující se endorfiny ale třeba taký vodní svět je pro mě daleko lepší variantou. ja nikdy nemeditovala, nb ne nikdy vědomně, slovo meditace přiliš zavání budhismem.. snad se jen občas snažim správně dýchat bo nekdy jsem tak vystresovaná že na to uplně zapomínám (na dýchaní)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    YMLADRIS: no. jaky mam na ne nazor.
    dobry :)) teda spis asi zadny. Vim ze existuji meditace v pohybu, tj. asi kdyz si des zabehat.
    Ty staticke... zatim je neprovozuji; nebo mozna ucelove nekdy ano, nejake dychani, soustredeni.. ale ja jsem nikdy nezaznamenala nejaky vyrazny zisk z meditace, takze to uz ani nezkousim (vzdy je vic zajimavejsich veci na programu).
    kdyz mi bylo 19 tak jsem to ruzne zkousela, v mem buddhistickem obdobi, vipassana a podobne..ale nemam duvod se k tomu vracet.
    spis shanim knizku o joze, to se mi zda ze funguje. ta Joga v dennim zivote se mi zda draha, 6kilo, mozna se hecnu po vyplate, ale kdyby mi nekdo pujcil ci doporucil jinou, necham si.
    ale to browser window... to asi zkusim, az se naseru ;)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    meditace ;)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    CRYYSTAL: na vedeni zcela jiste :D
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    ale mohla jsi odpovedet i Criss, nemusela byc se ted ptat to co ona ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam