• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: mas pravdu - trosku ...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: protože to maj postavený v netandemový verzi.

    hele, nevím, no. počítám, kdyby se mnou nepočítali, že mi pošlou mail. uvidím. přesný parametry kola jsem jim už odeslal, FYI, protože většina komponent je nakoupených, i když to není ještě vcelku

    už jen třeba ta montáž motoru do vidlice vyžaduje těžký modifikace tý vidlice a tak...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: děkuju ti, že ses mi zastal, náčelníku! (ostatně komu jinému fandit, než týmu miskatonic.edu :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: děkuju ti, že ses mi zastal, náčelníku! (ostatně komu jinému fandit, než týmu miscatonic.edu :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja budu fandit jenom chaosovi, kdyz pojede, nikomu jinymu :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Takze proc myslis, ze maj jen ten 3d model mi koukam asi nevysvetlis... prekvapko 8))

    Hele, kdy a jakej je dalsi checkpoint v registraci na SunTrip? Jako kdy se dozvis, ze te najisto vzali nebo kdy musis dodat presny parametry kola nebo tak neco?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ABDULAH: jízda hrubým terénem jen asi tak 1000 km v Kazachstánu :-) no, uvidíme. my taky nad tím jak bude zadní kolo držet trochu přemýšleli...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ABDULAH: zatímco já to mám vymyšlené špatně :-)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Uz jsem ti to psal- maji to pekne vymyslene
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ABDULAH: taky jsem si říkal. uvidíme, jak to daj :-)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: dobre udelanej model - za tyden hotovo. Dobre max mesic.
    Neni tam pod tou sedackou napojeni? - cep?
    Cece ty fakt bavis a nebo uz nebavis?

    Cela ko strukce se moc hybat nebude. Jinak prijde o panely a popraskaji svary
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: poravdě, oni mají 3D model, zatímco já svařený rám? - a to vis jak? Ze maji jen ten model a nic realnyho? "Po pravde"? 8)))

    že by spoléhali na ohýbání celé trubky?. ono jde v podstatě o milimetry, že jo - BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. No tak jo. 8))))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: poravdě, oni mají 3D model, zatímco já svařený rám? kdo bude co spíchávat těsně před startem?

    (že by spoléhali na ohýbání celé trubky? ono jde v podstatě o milimetry, že jo..)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: kdyz si vsimnes jak ma resene odpruzeni tak je to kpasika z kola - 10 cm cca pruzina s tlumicem. Coz je jiste vyhovujici. Klasicka naprava neco jako person. Ani bych se nedivil kdyby mel gumove cepy jako ma auto hihi. Zadni naprava je delena na dva tlumice co bude trosku zlobit pri naklonech kola - ale jizda hrubym terenem moc nehrozi. No a motor a prevod retezu ma vyresen tak ze se hybe se zadni casti - coz bych se trosku bal o kabely ale jinak ok. Tuhy centralni ram a panely jako strecha. Pokud tam ma centralni trubku muze je naklanet podle osy. Osobne byct to tak udelal. Neboj vidim ty tahla na boku - to nic nemusi znamenat - je to hruby nakres. Osobne bych to hnal kardanem a kloubama po boku. Misto tycoveho nahonu trubku. No ja videt ze to mapromyslene. Ale v zadni casti ma chytak kdyby to chtel nekdo obslehnout ... Ty tahla musis uchytit nad odpruzeni.

    Ale jiste to je ten duvod co se ti take nelibi.

    Uz jsi propocital co je lepsi jestli mit o 10 procent min energie nebo tezsi kolo s vetsim odporem vzduchu?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: No a ted jeste aby mu nejakej jinej nejmenovan expert vysvetlil, ze bez vlnityho plechu nema sanci a ze trojkolka je blbost, protoze se nenaklani v zatackach. Nebo ze solarni kolo vlastne neni potreba poradne testovat, ze staci ho rychle spichnout tesne pred zavodem a rovnou vyrazit 8))) A btw, kdyz se pozorne podivas, co se na tom obrazku deje u zadniho kola, tak to moc nedava smysl. Takze se mozna radujes predcasne 8))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    (jinak zdá se, že nějak přešl z neodpružené na odpruženou verzi.. to se divím, jistý nejmenovaný expert by mu jistě poradil, že je to naprosto zbytečné :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: to jsem přesně chtěl říct!
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: jestli pod tim nebude mit vlnitej plech,tak proti tobe nema sanci...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Na tomhle chce v roce 2018 závodit Bernard Caquil, vítěz ročníku 2015 závodu SunTrip...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: no a mzslis ze zebra proti sobe budou salat ven? :-P hihi - tam to musi sat zespod studeny a nahoru vychazet teply :-) tudiz pokud chces chladit salanim - musis mit otevreny prostor - takze vlastne dve tretiny tveho chladice nebudou salat skoro vubec protoze budou zarit do sebe.
    Take delka a ohrev vzduchu trosku vadi - kolik tam budes foukat vzduchu? Vis ze cim teplejsi vzduch tim hure odebira teplo? Takze na zacatku bude mit chladic jinou teplotu nez na konci? Pokud tam nedas poradnou turbinu? a i tak bude mit ... navic mas kontakt jen z pulkou plochy panelu a jeste prez plast? atd atd atd ... schvalne nam to pak zmer ... ju uz se tesim ...

    XCHAOS: ukaz mi plne pasivni chladic co v plne pasivni bedne uchladi 100W na 45 (dobre 60) stupnu ... a jeste ukaz tu bednu ... prosim ... smutne koukam ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam