• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Kraftwerk - Tour de France (German Version)
    https://www.youtube.com/watch?v=GcWYTXUj_A8

    preju vitr do prdele
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    tohle neni pro hluchy :::
    Tour de France Soundtracks by Kraftwerk (Album, Techno): Reviews, Ratings, Credits, Song list - Rate Your Music
    https://rateyourmusic.com/release/album/kraftwerk/tour-de-france-soundtracks-1/
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: ale bozicku;) Zkus si to jeste jednou precist, treba ti to dojde:) Nenadavam mu do trapaku, smesny jsou tvy reakce na zpusob - hele, kamen pada dolu a docela rychle, to je uuuzasnyyy!!!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HRAFNAIN: tak by zapojil svaly a dobijel by rekuperaci aspon neco
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    no nejsem si jistej, co kdyby se zatahlo
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HRAFNAIN: ty panoramata byly jiste nadherny, takze smysl to asi melo. navic otestoval kolo v horach, takze ma jistotu ze prejezd do ciny zvladne
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    SHINIGAMI:Dunaj smysl dava :::
    ja doufam, a verim, ze ta alpska zatez stala za to
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHINIGAMI: nadavat do trapaku nekomu kdo dela neco takovyho a pritom sedet doma za peci je neco jinyho nez opravnena kritika. as to nechapes. ale me to prijde jako pekna sracka co tu predvadis
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    HRAFNAIN: jako nejvetsi smysl dava ta trasa kterou jede ten Raf, pripadne jak se tesne pred CR uhnuli a vezou se podel Dunaje.
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: promin, ja zapomnel, ze se smi jen chvalit. Ooo, jak je uzasny, jede mu to z kopce!!! :).
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CUKI: ja porad nechapu co se tak divite, chtel tam jet aby si to tam projel, proste ho to lakalo jako vizva. uz to tady nekolikrat psal. proste si vybral svoji trasu, ktera je pro nej necim zajimava. a nekdo se tady s tim porad nedokaze smirit. tu rychlou si asi dal minule, tak chtel neco jineho
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    tak jedu, ne?
    a neflakam se
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ja bysem jel pres cesko
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHINIGAMI: od stolu se to krasne kadruje co ?
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: kdyby z toho kopce tam nejel tak to uz by bylo fakt trapny;).
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    CUKI: koukal jsem na trasu a da se to celkem optimalizovat ale chvili to da ...
    CUKI
    CUKI --- ---
    Co mě ale překvapuje, že zvolil každej dost rozdílnou cestu. Já bych našel nejkratší cestu, kterou bych po té km po km prošel a špatné úseky bych se snažil nahradit, ale dost by mě překvapilo že co člověk to úplně rozdílná cesta.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CUKI: no nerikej ze by te na normalnim kole nebolela po tech 12ti tisich km prdel, ja bych to naopoak nejel na normalnim, to bych proste neusedel
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    dneska se xchaos opravdu neflaka, jede jak namydlenej blesk:) do toho
    CUKI
    CUKI --- ---
    XCHAOS: Seš frajer, já bych to na lehokole jet nechtěl i bez těch dalších serepetiček. Kus jsem jel kdysi jako součást závodu a na 430km trati jsem odvařil brzdy. A to totálně. Ta rekuperace super ale kolik to ušetří brzdy. Nebavím se o evektivitě rekuperace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam