• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    tak jestli to dobře chápu - když je prázdná baterka a xchaos šlape, tak si tu baterku šlapáním dobíjí? omg :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    po pravde jsem doufal ze poucen z nezdaru vyjede xchaoss s necim co mu ukaze kolik da rekuperace pripadne udela nejaky log s tim kolik kde kdy ...
    jinak jsme s kamosem resili to pohaneni zadnich kol s rekuperaci a slo by tam dat ovladanou spojku ... klasicky jizda na volnobeh a pri brzdeni nejdrive rekuperace pak brzdy ...
    mit elektricky ovladany brzdy - nastavil bych to tak ze budou brzdit jen jako nouzovka ... takze by bylo dobre tam dat abs ... preci jen tam vse bude takze to bude zalezitost sw ... tim abs by se mohl ridit i motor jako generator ... no jeste pridat esp asr lol ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL --- --- 19:55:47 1.7.2018
    s chaosem sem se bohuzel nepotkal, minuli sme se doslova o par minut, ale koukam ze uz prejel hranice na ukrajinu. tak mu preju stastnou cestu dal :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Hmm. Dve odpoledne a je ani ne padesat kilaku za Kosicema. To mi nerikejte, ze tam neni nejakej technickej nebo jinej problem.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANDY_WARHOL: Minimálně mu to nejede hůř a není před Xchaosem jev Daniel
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: No, "par km" to zas tak uplne neni. Tedy, aspon podle toho, co si pod "par" predstavuju ja, ty to muzes mit jinak 8))



    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KEJML: no nevim jak lip mu to jede, vzdyt je jen par km pred chaosem
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Hele, XChaosi, nemas nejakej technickej nebo fyzickej problem? Co porad delas s tou ducttape?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    A denni vzdalenosti per clovek. XChaosuv trend neni moc dobrej.

    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Denni vzdalenosti. Vyhodil jsem ty se zjevne blbejma udajema za vcerejsek ("COLLE AUGUSTE ", "BUTLER JACK", "LEMIRE"), protoze to rozjebalo meritko a byl to nejsnazsi fix 8)



    REDGUY
    REDGUY --- ---
    SHINIGAMI: No tak proc ne. Celkova urazena vzdalenost. Par jich ma zjevne divny data, nevim proc, neresil jsem to. Betrand Stephane ma za dnesek asi 300km, coz je bud bug, nebo to _fakt_ rozjel. XChaos neco pres 100km, coz je vzhledem k vybornymu pocasi a minimalnimu prevyseni dost zasadni fail.

    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    proc nenaklanet panely?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: vymluvy pico ;-) lehky kolo jsi mohlmit taky - teda lehokolo ... skoda ze nemas tu trikolku vid uplne na hovno ... skoda ze jsem nevyhral buh vi proc to dela - zmrd
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    KEJML: nj, tak Daniel je holt speciální případ.. dát si panely nad hlavu nad krátké lehké kolo bez přívěsu si zatím netrouf nikdo.

    Dneska jsem začal den skvěle, navzdory protivětru, ale teď před Moldavou nad Bodvou jsem chytil vražedný boční vítr, dnes foukal silný severák všude, ale tohle údolí ho nějak zesilovalo či co. Doslova mi to sráželo ze silnice, vůbec se to nedalo.

    Elektřiny ze Slunce dnes sice dost, ale spotřeba taky dost děs. Zakempuju kousek za Košicema a peču na to,na Ukrajině holt budu až v druhý polovičce závodníků.
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    REDGUY: nebyly by zas nejaky grafy?
    KEJML
    KEJML --- ---
    XCHAOS: Rekuperace je sice cool, ale (nejen) Danielovi to jede i bez ní lépe. To mi připadá, že to nestojí za to.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    kolik wh ti ta rekuperace da? jestli mas cistyho treba 20 procent z toho co vybrzdis na brzdach zda se mi to nepodstatne. predpokladam ze brzdis taky ... skoda ze do toho motoru nejde pridelat rizena spojka ze by jsi i ten treba stredovy motor pouzil jako generator ... ale to by jsi zase zkurvil retez ... takze udelat zadni motor se spojkou ...

    predpokladam ze motor co se toci porad te brzdi i na mirnem svahu kdenemusis brzdit vubec ...

    zkousel jsem kvuli par vecem ruzne pokusy s prevodama ... ruzne podle sklonu atd ... deore od shimana cela sada i s 2" plastema a 26 kolama jede lepe po serizeni a promazani od kamose nez obyc sada na kole z obchodaku s galuskama ... cili treni na mizernych prevodech je horsi nez profi mtb plaste od mishelinu ...

    mirny kopecek pul stupne stupen od prace mi staci abych jel v klidu bez jedineho slapnuti pul kilaku ... atd ... jde o to kolik sezere ten motor pri otaceni ...

    chtelo by to spojku - mit normalne volnobezku co muzes uzamknout ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: no heled ale s tema brzdama mluvis jak kdybys mel spalky z pneumatik ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: ale rekuperaci udelas vselijak ... myslim si ze to neni o motoru ale o vyberu trate atd ...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: v tom dnešním větru těžko
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam