• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: no banda chtěla prachy, jsme se nejdřív hádali ale něco jsem dal a doufal, že budu mít pokoj (dal jsem 400 hřiven, to jsou na místní poměry těžký prachy, v cenách jídla v restauraci určitě náš litr) . Bylo po devátý a nechtěl jsem se hádat s organizátory a stěhovat se jinam (a nevěděl jsem kam). Slíbili (v mezích dorozumění).

    No ale po setmění přišli tři, nevím jestli stejný nebo jiný, a prostě šli rovnou po penězích, porvali se o ně se mnou. Přišel jsem asi o 200 €, dílem v hřivnách a dílem nerozměněný drobnější € bankovky, ale kupodivu mi vrátili mobil (ještě že jsem v Chamonix mírně nakřápl displej!) a vyluxovanou peněženku s kreditkou.

    No a to je víceméně všechno. Informoval jsem organizátory, proč se pohybuju v noci, a ti ke mě přivolali policejní hlídku. Ta mluvila česky, pomáhala a chránila, sepsali jsme protokol, kolo zamkli na dvoře policejní stanice, našli bankomat který fungoval s mojí kartou a ubytovali mě v nádražní noclehárně.

    Mohlo být hůř. Jinak je to krásná země, tak.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: a co se ti teda presne stalo ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERHIPPY: zvlášť když jinak jsou lidi na Podkarpatský Rusi úplně super, milý, je tam levno, apod. Byla to blbá shoda náhod, nějaká banda co číhá na turisty hned za hranicema. Nepřišli mi jako místní.

    Stačilo překročit hranici o hodinu dřív. Za městem začíná národní park, kde je asi 10 značených oficiálních tábořišť. Můj plán nebyl úplně mimo mísu...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    spis se to tam po prujezdu prvnich zavodniku rozkriklo a nekdo se rozhodl ze si prilepsi. - to je muj tip
    tim jak jsou na internetu jejich presne lokace, ma to pripadny zlodej o mnoho jednodusi...
    pripomina mi to pribeh capa, co mu dali tracker v polsku a meli taky online jeho polohu na internetu, nekdo v sudanu toho vyuzil, capa sejmul a simku z trackeru pak vesele pouzival k telefonovani. ne vzdy je to zkratka vyhoda
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    QNEDLEEQ: divis se, kdyz na ukrajine uz sou asi dost alergicky na vselijaky dovolenkare...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ted poodjel kousicek a zase stoji. nevypada to dobre, tady uz taky nebyl. doufam ze je v pohode.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: no nevim, vcera toho ujel tragicky malo
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    xchaose to nakoplo a chce bejt co nejdřív pryč z Ukrajiny :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    CYBERHIPPY: u nas od te doby co najala jedna nejmenovana firma UKcka tak policajti jezdej imrvere :-DDD zrouna koukam na jedno auto jak blika u baru ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    CHILDINTIME: to jsou ale svine ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: jak je? co se ti vlastne presne prihodilo ? koukam ze si toho dnes moc neujel, tak doufam ze si v poradku
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CHILDINTIME: to je horsi nez sem si dokazal predstavit..
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ANDY_WARHOL: no to teda: https://www.facebook.com/thesuntrip/posts/777824062341315

    Statement : two security alerts this Sunday, July 1st.
    The organizational team wishes to inform all participants and followers of two security alert on Sunday, 1 July.
    In Russia first, leader Raf Van Hulle triggered his emergency PSG tracker in mid-afternoon, after being involved (in an indeterminate manner) in a traffic accident. Immediately the SPOT GPS emergency service, which is equipped with each participant, called on the organization to clarify the situation. Being released unharmed, and without material damage, Raf Van Hulle quickly gave some reassuring news. Heard briefly by local police, he was able to turn back on the road.
    That same Sunday, 1 July, around 23 pm, the organization was alerted to an aggressin in western Ukraine, on our Czech participant Mickaël Polak, while he was looking for a place to sleep. In connection with the participant's family, then difficult to reach, the organization decided to ask for help from Ilya Kalynchuk, a fan of the sun trip living a few dozen miles away. Ilya, met by many suntrippers on the 2013 Edition, was able to reach the local police immediately, which allowed the rapid dispatch of a patrol to help our participant. Struck and stolen during this aggression, Michael Polak, however, resumed the road this morning. We are in contact with him to help him manage this post-traumatic period as best as possible. The other participants have been warned and they talk about the possibility of waiting. Angli
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    doposavad to byl cajicek, ted teprve chaosovi zacina to prave doprodruzstvi.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: ne ale motor je porad zapojenej - jednotka ale nedobiji ... cili je tam zakladni odpor motoru na prazdno ...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    tak jestli to dobře chápu - když je prázdná baterka a xchaos šlape, tak si tu baterku šlapáním dobíjí? omg :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    po pravde jsem doufal ze poucen z nezdaru vyjede xchaoss s necim co mu ukaze kolik da rekuperace pripadne udela nejaky log s tim kolik kde kdy ...
    jinak jsme s kamosem resili to pohaneni zadnich kol s rekuperaci a slo by tam dat ovladanou spojku ... klasicky jizda na volnobeh a pri brzdeni nejdrive rekuperace pak brzdy ...
    mit elektricky ovladany brzdy - nastavil bych to tak ze budou brzdit jen jako nouzovka ... takze by bylo dobre tam dat abs ... preci jen tam vse bude takze to bude zalezitost sw ... tim abs by se mohl ridit i motor jako generator ... no jeste pridat esp asr lol ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL --- --- 19:55:47 1.7.2018
    s chaosem sem se bohuzel nepotkal, minuli sme se doslova o par minut, ale koukam ze uz prejel hranice na ukrajinu. tak mu preju stastnou cestu dal :)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Hmm. Dve odpoledne a je ani ne padesat kilaku za Kosicema. To mi nerikejte, ze tam neni nejakej technickej nebo jinej problem.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ANDY_WARHOL: Minimálně mu to nejede hůř a není před Xchaosem jev Daniel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam