• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: kolik ujedeš na kole s naraženým žebrem (či co to je)?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: tak se neflakej a zavod taky!
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Xchaosovi se u Kursku podaril prulom, ktery Hitlerovi utekl :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Vlastně už to není moje karavana.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: před naší karavanou pár závodníků jede ve dvojici, ale to už nejsou karavany, závodí se.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: tak jsme te nevyhecovali, proste se ti nechce vracet. ale kdyz budes hezky slapat, tak si chytis jinou karavanu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Ok, tak jste mě vyhecovali, tak mi držte palce s noclehem (karavana změnila plán, původní dihoda byla, že jedeme dál za Kursk a mě se nechtělo vracet)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: zatracený Švýcaři. Na co sáhnou, to udělaj dobře. A když ne tak se cestou ze startu stavěj na den doma a přivařej solární stříšce další 2 nožičky :-)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Mel jsi mu vysvetlit, ze neni mozny, aby mel lepsi kolo, kdyz ty jsi vizionar a rok jsi vykladal, jak vyhrajes diky technologickemu naskoku 8))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: jeli jsme spolu půl dne a oba začínali před snídaní s v podstatě vybitou baterkou. Sice jsem držel krok, ale po obědě měl on nabito a já pořád prázdno... jsme se dohodli, že jeho kolo má všechny parametry lepší.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: jo, dělá ve firmičce kde stavěj custom 1 kWh elektrokola s dobrým trikem, jak zpřwvidovaným motorem nepřethout řetěz. Je to minimálně modifikovanyý.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: asi už na to
    přišli. Teď je řeč o organizátorech. Jo a děkují...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Daniel má fakt cool kolo, no - "cool"? Podle fotek je to normalni trekovy kolo s pridelanym motorem a panelem. Cili podstate mene "custom", nez to tvoje. A presto podava vyrazne lepsi vykon. Cim to asi bude 8))
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: dobrý ale frantíci požadují manuál k Justinově a Ann Sofiině sloupci... - Hele, vis co? Az budete nekde zase parkovat, tak misto chlastani vodky si nekde vygooglujte prirucku slusnyho chovani a nastudujte si, jak zdvorile pozadat o extra praci nekoho, kdo pro vas uz jen tak, zadarmo, sam od sebe nejakou praci odvedl. "Pozaduji", no ty vole, to je pristup...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    me se teda vic libi chaosovo, ale znacne bych ho vylepsil ;)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: pockej ty jsi ten co si jede pro vitezstvi diky technologickemu naskoku,aby ses domluvil s cinany na tech solarnich letadlech co zmeni celosvetovou leteckou dopravu... Mi nerikej,ze ma nekdo lepsi kolo nez ty!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: Daniel má fakt cool kolo, no
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: dobrý ale frantíci požadují manuál k Justinově a Ann Sofiině sloupci...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Ruska televize odvysilala exkluzivni interview s XChaosem ohlede rychlosti jeho solarniho kola:

    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Hmm. Je 7:30 tamniho casu, idealni pocasi, ale XChaosuv konvoj sjel z hlavni silnici a jsou zaparkovany kolem nejakyho hotelu. Ze by rezignovali na nejakej pokus o slusny umisteni a proste si jeli zase zachlastat? 8))

    Ale teda musim rict, ze Jenni Daniel je muj hrdina. Jeste nedavno byl za XChaosem a ted je v podstate pet set kilaku pred nim a to na kole, ktery vypada jen velmi lehce modifikovany normalni trekovy. Respekt!
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: Musis koukat na prvni timestamp v popupu pro zavodnika. Nekdy se zadrhne update, takze nektery maj hodinu stary data, nektery aktualni a pak to vypada jako unik.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam