• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: ja na kole nejezdim, tak nevim. ale kdybych jel na cyklozavod, asi bych to natrenoval.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: kolik ujedeš na kole s naraženým žebrem (či co to je)?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: no ale kdybych po česku neimprovizoval, když mi drahou první solární střechu zničilo krupobití, tak bych ani nevyrazil. (srovnej s namachrovaným Rumunem..)

    Vlastně to bylo štěstí, protože ty panely byly dost naprd i před krupobitím...

    REDGUY v něčem pravdu měl, připomínky k solární střeše a úvahám o aktivním chlazení byly dost na místě. Naopak se fatálně mýlil např. pokud jde o odpružení rámu. Co se tříkolek týče, jel jsem 4 dny se 4 tříkolka, a jedinou, na který bych byl případně ochoten jet, je Coralův tandem (ale nejel bych jako tandem, ale jako cargo, takže bych nepotřeboval nákladní přívěs, který je podle mě dost brzdí... Didiera Pobozzona zase brzdí jeho žena na druhé tříkolce, ale zas s nima byla prdel)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JIMIQ: copak Hitler, ale Napoleon, kdyby měl Google translate :-) ty francouzo jsou hrozně legrační. Ale Google translate používá Jürgen, to je ten s tím obytným domečkem.

    Já používám vzpomínky na základku..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nevim proc zrovna jedinej zavodnik z cech musi byt takovy flakac.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: tak se neflakej a zavod taky!
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Xchaosovi se u Kursku podaril prulom, ktery Hitlerovi utekl :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Vlastně už to není moje karavana.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: před naší karavanou pár závodníků jede ve dvojici, ale to už nejsou karavany, závodí se.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: tak jsme te nevyhecovali, proste se ti nechce vracet. ale kdyz budes hezky slapat, tak si chytis jinou karavanu
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Ok, tak jste mě vyhecovali, tak mi držte palce s noclehem (karavana změnila plán, původní dihoda byla, že jedeme dál za Kursk a mě se nechtělo vracet)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: zatracený Švýcaři. Na co sáhnou, to udělaj dobře. A když ne tak se cestou ze startu stavěj na den doma a přivařej solární stříšce další 2 nožičky :-)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Mel jsi mu vysvetlit, ze neni mozny, aby mel lepsi kolo, kdyz ty jsi vizionar a rok jsi vykladal, jak vyhrajes diky technologickemu naskoku 8))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: jeli jsme spolu půl dne a oba začínali před snídaní s v podstatě vybitou baterkou. Sice jsem držel krok, ale po obědě měl on nabito a já pořád prázdno... jsme se dohodli, že jeho kolo má všechny parametry lepší.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: jo, dělá ve firmičce kde stavěj custom 1 kWh elektrokola s dobrým trikem, jak zpřwvidovaným motorem nepřethout řetěz. Je to minimálně modifikovanyý.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: asi už na to
    přišli. Teď je řeč o organizátorech. Jo a děkují...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Daniel má fakt cool kolo, no - "cool"? Podle fotek je to normalni trekovy kolo s pridelanym motorem a panelem. Cili podstate mene "custom", nez to tvoje. A presto podava vyrazne lepsi vykon. Cim to asi bude 8))
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: dobrý ale frantíci požadují manuál k Justinově a Ann Sofiině sloupci... - Hele, vis co? Az budete nekde zase parkovat, tak misto chlastani vodky si nekde vygooglujte prirucku slusnyho chovani a nastudujte si, jak zdvorile pozadat o extra praci nekoho, kdo pro vas uz jen tak, zadarmo, sam od sebe nejakou praci odvedl. "Pozaduji", no ty vole, to je pristup...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    me se teda vic libi chaosovo, ale znacne bych ho vylepsil ;)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: pockej ty jsi ten co si jede pro vitezstvi diky technologickemu naskoku,aby ses domluvil s cinany na tech solarnich letadlech co zmeni celosvetovou leteckou dopravu... Mi nerikej,ze ma nekdo lepsi kolo nez ty!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: Daniel má fakt cool kolo, no
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam