• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: hostil mě celý den kozák Dima, co má 6 dětí, 20 koňů, 3 piána a nevímkolik krav a koz. Takže jsem si dal day off. Stejně bylo od oběda pod mrakem, podívej kam dojeli ostatní v mý oblasti. Takhle malou produkci elektřiny v deníku nemám od startu v Chamonix.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XChaos se propada a dnesek to veru nezlepsi... asi na to mel dat jeste vic tlumicu 8)

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vypada to ze chaos se zasiva u nejakyho kozaka se samopalem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vypada to ze chaos jede uplne na druhou stranu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    sakra chaos, cural uz te zase dohani
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: Mozna trpi, ale vyhravaji. A last time I checked, SunTrip je _zavod_, ne lazenskej pobyt 8))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: to odpruzeni neni pro funkci kola nutne, ale na konfrot jizdy, zvlast po spatnych cestach, to musi byt neskutecny vliv. myslim, ze klouby tech, co odpruzeni nemaji, dost trpi.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: REDGUY se fatálně mýlil např. pokud jde o odpružení rámu - Buahahahahaha! "Fatalne mylil"? No tak schvalne: Raf Van Hulle, special s klasickym posezem, nulovy odpruzeni. Mickael Joguet, lehokolo, odpruzena pouze zadni vidlice. Daniel Jenni, normalni kolo, nulovy odpruzeni. Stephane Bertrand, lehkolo, odpruzena pouze zadni vidlice. A tak bych mohl pokracovat. Jinymy slovy, zavod je plnej kol, ktery nemaj plny odpruzeni a presto ti ujizdi o stovky a tisice kilometru. Takze jeste jednou: BUAHAHAHA. Nebo mozna "fatalne se mylit" znamena "navrhovat reseni, ktere uspesne pouziva spousta lidi, kteri XChaose s prehledem porazeji" 8))) V tom pripade bych se mel "fatalne mylit" casteji 8))))

    A co se trikolek tyce, taky jich tam par je, co ti to s prehledem nandavaji, ne? Nebudu ted studovat poradi, ale Colleovym to dost jede a pokud dobre koukam (i kdyz jsem nenasel zadnou zretelnou fotku), tak navic nemaji ani zadny tlumice. Zvlastni, podle XChaose dva zasadni faily a pritom jsou skoro dvakrat dal 8)))
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    LINKOS: když je exklusivní počasí, jede xchaos na 105%, když je zataženo, nejede vůbec :D technologická převaha :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: dnes bys mohl predjet jednoho cloveka a zitra dalsi dva, verime ti :)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: jednak to ukazuje,ze tak spasny dopravni prostredek to nakladni solarni kolo nebude a druhak,da se predpokladat ze ostatni se taky musi prat s rozmary pocasi...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: no na to že 14 dní bylo zataženo... já nejsem konstruktér perpetum mobile....
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: kde jsi evidentne neuspel tak jak si sliboval...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: tohle je spíš soutěž konstruktérů :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: ja na kole nejezdim, tak nevim. ale kdybych jel na cyklozavod, asi bych to natrenoval.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS: Couralův. Druhý příjmení je Medall, ale to nezní tak vtipně :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: kolik ujedeš na kole s naraženým žebrem (či co to je)?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: no ale kdybych po česku neimprovizoval, když mi drahou první solární střechu zničilo krupobití, tak bych ani nevyrazil. (srovnej s namachrovaným Rumunem..)

    Vlastně to bylo štěstí, protože ty panely byly dost naprd i před krupobitím...

    REDGUY v něčem pravdu měl, připomínky k solární střeše a úvahám o aktivním chlazení byly dost na místě. Naopak se fatálně mýlil např. pokud jde o odpružení rámu. Co se tříkolek týče, jel jsem 4 dny se 4 tříkolka, a jedinou, na který bych byl případně ochoten jet, je Coralův tandem (ale nejel bych jako tandem, ale jako cargo, takže bych nepotřeboval nákladní přívěs, který je podle mě dost brzdí... Didiera Pobozzona zase brzdí jeho žena na druhé tříkolce, ale zas s nima byla prdel)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JIMIQ: copak Hitler, ale Napoleon, kdyby měl Google translate :-) ty francouzo jsou hrozně legrační. Ale Google translate používá Jürgen, to je ten s tím obytným domečkem.

    Já používám vzpomínky na základku..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam