• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: jeho nejstarší dceři je asi jen 15 a kromě maringotky na místě, kde uprostřed jeho pozemků stojí obranný val jeho předků, má ještě dům asi 8 km daleko (to byla ta cesta na druhou stranu). Hraje fakt hustě na piáno i harmoniku, sloužil 20 let v různých arabských prdelích světa od Afghanistánu přes Libyi po Súdán. To aby získal ruský občanství, protože se narodil v Kazachstánu, kam Stalin vyhnal tu část jeho rodiny, kterou nevyvraždil. A ta story má víc rozměrů... sepíšu.

    K tomu samopalu mi ukazoval honem i zbrojní pas :-)

    Jako dobře... oddychový den, když bylo stejně zataženo a k tomu teď mám na hotelu domácí sýr a domácí chléb...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: BTW dík za pročištění dat! Cool!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: sem mel strach ze te zastrelil, kdyz sem videl ty fotky, jak pozuje se samopalem. to byla opravdova zbran ?
    a nechtel nahodou aby si si vzal jeho dceru a pul maringotky k tomu ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: copak klouby, ale kola mají i komponenty typu solární panely nebo elektronika... nemluvě o rámech a konstrukci stříšek..
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: hostil mě celý den kozák Dima, co má 6 dětí, 20 koňů, 3 piána a nevímkolik krav a koz. Takže jsem si dal day off. Stejně bylo od oběda pod mrakem, podívej kam dojeli ostatní v mý oblasti. Takhle malou produkci elektřiny v deníku nemám od startu v Chamonix.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XChaos se propada a dnesek to veru nezlepsi... asi na to mel dat jeste vic tlumicu 8)

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vypada to ze chaos se zasiva u nejakyho kozaka se samopalem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vypada to ze chaos jede uplne na druhou stranu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    sakra chaos, cural uz te zase dohani
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: Mozna trpi, ale vyhravaji. A last time I checked, SunTrip je _zavod_, ne lazenskej pobyt 8))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: to odpruzeni neni pro funkci kola nutne, ale na konfrot jizdy, zvlast po spatnych cestach, to musi byt neskutecny vliv. myslim, ze klouby tech, co odpruzeni nemaji, dost trpi.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: REDGUY se fatálně mýlil např. pokud jde o odpružení rámu - Buahahahahaha! "Fatalne mylil"? No tak schvalne: Raf Van Hulle, special s klasickym posezem, nulovy odpruzeni. Mickael Joguet, lehokolo, odpruzena pouze zadni vidlice. Daniel Jenni, normalni kolo, nulovy odpruzeni. Stephane Bertrand, lehkolo, odpruzena pouze zadni vidlice. A tak bych mohl pokracovat. Jinymy slovy, zavod je plnej kol, ktery nemaj plny odpruzeni a presto ti ujizdi o stovky a tisice kilometru. Takze jeste jednou: BUAHAHAHA. Nebo mozna "fatalne se mylit" znamena "navrhovat reseni, ktere uspesne pouziva spousta lidi, kteri XChaose s prehledem porazeji" 8))) V tom pripade bych se mel "fatalne mylit" casteji 8))))

    A co se trikolek tyce, taky jich tam par je, co ti to s prehledem nandavaji, ne? Nebudu ted studovat poradi, ale Colleovym to dost jede a pokud dobre koukam (i kdyz jsem nenasel zadnou zretelnou fotku), tak navic nemaji ani zadny tlumice. Zvlastni, podle XChaose dva zasadni faily a pritom jsou skoro dvakrat dal 8)))
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    LINKOS: když je exklusivní počasí, jede xchaos na 105%, když je zataženo, nejede vůbec :D technologická převaha :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: dnes bys mohl predjet jednoho cloveka a zitra dalsi dva, verime ti :)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: jednak to ukazuje,ze tak spasny dopravni prostredek to nakladni solarni kolo nebude a druhak,da se predpokladat ze ostatni se taky musi prat s rozmary pocasi...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: no na to že 14 dní bylo zataženo... já nejsem konstruktér perpetum mobile....
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: kde jsi evidentne neuspel tak jak si sliboval...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: tohle je spíš soutěž konstruktérů :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: ja na kole nejezdim, tak nevim. ale kdybych jel na cyklozavod, asi bych to natrenoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam