• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LINKOS: me trollil redguy. demagogicky manipuloval az sem ho musel umistit do ignorelistu.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ANDY_WARHOL: vidis a ja si myslel celou dobu,ze tady trolli xchaos... To jsou dneska veci...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: tak me troll redguy napadal, ze co si to dovoluju, ze chaose kritizuje l, ale ze zrovna sportovec je to vybornej. - Nic takovyho jsem nepsal. Psal jsem, ze podal vybornej sportovni vykon, ne ze je vybornej sportovec a dokonce jsem pozdeji jasne vysvetloval, ze to je rozdil. Prosim, neprekrucuj moje vyroky.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    KEJML: Prsi vyhradne na XChaose. Viz dokumentarni foto 8)

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KEJML: protoze to kolo do kopce neuslape. a kdyz si vybral zacatek trasy v alpach a pak to taky nebyla jen rovinka a navic po rovine bez elektriky sice neco najede, ale mnohem min nez s elektrikou, tak kdyz to sectes, pridas spatny pocasi, tak to proste takhle dopadne. kdyz sem tady psal o tom, ze neni zadnej sportovec, tak me troll redguy napadal, ze co si to dovoluju, ze chaose kritizuje l, ale ze zrovna sportovec je to vybornej. ted to sam chaos priznava. a kdyz neni slunce a nejsou svaly, tak to takhle dopadne
    KEJML
    KEJML --- ---
    XCHAOS: To že bylo pod mrakem nějak nechápu. Ostatní pod mrakem neměli? Proč ti pod mrakem ujíždějí, ale na slunci by ses jich držel?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DEREK_CUSTER: to byl Švýcar Daniel. Už jsme řešili, že má sakra efektivní kolo, navíc si na něj přidělal odprużenou přední vidlici (ve Lvově - to nebylo čekání na mě). Předjel už Paula Baudryho, se kterým teď marně závodím já, i Rassata Thieryho, co se tváří sice děsně nabušeně, ale má na tý tříkolce přeci jen dost pidipanel.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHINIGAMI: no asi už to nevyhraju :-) V Chamonix jsem se cítil na to patřit mezi prvních 10. Jenže 2 týdny bylo pod mrakem, teď zas dva týdny jedu s naraženým či zlomeným žebrem, či co to je...

    Jako není to snadný. Ale kolo jede: vzpěry stříšky se sice polámaly, ale opravitelně. Dva sváry za 4000 km, jeden z toho křehnutí materiálu přehřátím při svařování. To podle mě jde, na to, že šlo o testování prototypu na slovenských, ukrajinských a ruských tankodromech. Tři prasklý dráty, z toho jeden cestou na start.

    Moje fyzička ale nic moc, a dnes sice bylo slunce, ale současně zvláštní protivítr, který hodně zvyšoval spotřebu. Dělám co můžu. Sedmdesátiletá Francois Denel mi takhle asi brzo předjede :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SHINIGAMI: no asi už to nevyhraju :-) V Chamonix jsem se cítil na to patřit mezi prvních 10. Jenže 2 týdny bylo pod mrakem, teď zas dva týdny jedu s naraženým či zlomeným žebrem, či co to je...

    Jako není to snadný. Ale kolo jede: vzpěry stříšky se sice polámaly, ale opravitelně. Dva sváry za 4000 km, jeden z toho křehnutí materiálu přehřátím při svařování. To podle mě jde, na to, že šlo o testování prototypu na slovenských, ukrajinských a ruských tankodromech. Tři prasklý dráty, z toho jeden cestou na start.

    Moje fyzička ale nic moc, a dnes sice bylo slunce, ale současně zvláštní protivítr, který hodně zvyšoval spotřebu. Dělám co můžu. Sedmdesátiletá Francois Denel mi takhle asi brzo předjede :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERHIPPY: cywe, dneska jsem opravoval, fotky za chvíli prsknu na twitter. Ještě, že ne až v Kazachstánu - ukázalo se, že v bikeshopu v Lyonu mi jinak schopný týpek prodal dráty na 28" místo 26" kolo. Jako zázrakem jsem stihl místní cykloobchod půl hodiny před zavíračkou, ale byl to jen obchod, neuměli mi to vyplést a vycentrovat. No, začínám být po dvou Sun Tripech celkem vycvičený cyklomechanik :-) no ale protáhlo se to. Ale mám teď po 3000 km všechny dráty a včera jsem navíc natlakoval zadní tlumič, on nemá nekonečnou výdrž...

    A ještě se mi místní během opravy pokusili opít. To je děsný, vymluvím se, že vodku nepiju, nemůžu kvůli řízení kola.. a oni přinesou vychlazenej Staropramen!!!
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    CYBERHIPPY: 4x zrychlit?:)
    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    XCHAOS: a kde si vlastne nechal frantiky?? (co na te cekali v Lvove)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    nejde mi do hlavy proc nekteri jedou na jih na volgograd
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: ja chapu ze mas problemy, ale sam preci nechces dojet skoro posledni nebo jo ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Yann et Bernard à la télé Kazakh - The Sun Trip
    https://www.thesuntrip.com/yann-et-bernard-a-la-tele-kazakh/
    Hehe, Bernard v kazašský TV. Naštěstí rusky...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Jinak zahlídl jsem nějaký drby o novým absolutním rekordu v dojezdu za 1 den, včera ráno v hotelu, ale zmizely. Mělo by to být přes 400 km...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Taky sem vás použil jako výmluvu, když se mi včera banda rusáků snažila přežrat šašlikem a opít značkou Češskoje pivo (fakt celkem slušnej průměr a hlavě bylo sudenný) ve městě Anna. Jsem se vymvluvil, že druzja na internete budus chochotať, když poslední... to uznali jako platnou omluvenku.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: jo a další bug: rumun Andrei ani nevyjel, tak si jeho data asi s někým pleteš...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: ty jo, podstupuju neuvěřitelný útrapy. Dnes jsem zjistil, že mi z tašek zmizela plechova s částí sušených potravin do stepi a pouště a se sáčkama magnosolvem (který naštěstí na lehokole není potřeba - nevěděl jsem, jestli moje poloha "něco napůl" bude víc jako normální kolo nebo jako leho, když nemamám nohy nad ušima - ale bolí jen svaly, křeče žádný, na cirkulaci krve je to tedy vhodná poloha)

    Naštěstí jsem neměl všechny sušený potraviny na jednom místě... ale nasere to, když to člověk vláčí 2 měsíce. Zřejmě chyba při balení.

    Ta důchodkyně Francois Denel je pro netrénovanýho geeka jako jsem já smrtící soupeř, už týden každý den dotahuje 10 km. A Paul Boudry se taky nezdá... chtěli jste závody, máte je, ten nechce jet v karavaně.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: Bamps odstoupil, ale jinak dobrý!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam