• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: jo a další bug: rumun Andrei ani nevyjel, tak si jeho data asi s někým pleteš...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: ty jo, podstupuju neuvěřitelný útrapy. Dnes jsem zjistil, že mi z tašek zmizela plechova s částí sušených potravin do stepi a pouště a se sáčkama magnosolvem (který naštěstí na lehokole není potřeba - nevěděl jsem, jestli moje poloha "něco napůl" bude víc jako normální kolo nebo jako leho, když nemamám nohy nad ušima - ale bolí jen svaly, křeče žádný, na cirkulaci krve je to tedy vhodná poloha)

    Naštěstí jsem neměl všechny sušený potraviny na jednom místě... ale nasere to, když to člověk vláčí 2 měsíce. Zřejmě chyba při balení.

    Ta důchodkyně Francois Denel je pro netrénovanýho geeka jako jsem já smrtící soupeř, už týden každý den dotahuje 10 km. A Paul Boudry se taky nezdá... chtěli jste závody, máte je, ten nechce jet v karavaně.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: Bamps odstoupil, ale jinak dobrý!
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Zbyvajici vzdalenost do cile, brano vzdusnou carou. Poradi v legende odpovida aktualnimu poradi (tj. pravym koncum car), takze se plus minus da najit, kdo je kdo 8)

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: to na veci nic nemeni, kokikatej od konce si ? patej. fakt sme ti tu fandili a ty si toho nevazis
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_ARHOL: coural zahejbá na jih, uvidíș sám
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    a jestli predjedes paula neni tak dulezity, kdyz je pred tebou coural.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: to mas u toho zavodeni cas byt na nyxu ?
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    no šlapej, šlapej, jedu, jedu, jedu! :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak zrovna dneska s Paulem skutečně závodíme a nikoho to nezajímá
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JIMIQ: celkem jo
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    XCHAOS: hele, znaj ty lidi co potkavas Cesko?
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    otazka k nakupu LiFePO4 baterii

    potrebuju poskladat 12V 160-200Ah
    maj je nekde levnejc, nez na eskutru?
    lifepo lifeypo lifepo4 články baterie 40Ah 20Ah 60Ah 90Ah 100Ah
    http://eskutr.cz/cs/baterie/78-baterie-lifeypo4-32v-100ah.html

    dik
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: hele, zítra má být hezky a parkuju velmi výhodně z hlediska raního balení a odjezdu a baterka není vyjetá do nuly. Snídaně od sedmi, tak v 7:30 bych měl už šlapat, ale ještě chci letmo projet centrum města, což je tak 20 minut zpoždění. A možná nakoupit.

    Ano, další cíl je zkusit 250 km za den. Ono to tak asi na mapě nevypadá, ale mezi Kurskem a Voroněží je krajina takovým zvláštním způsobem zvlněná... součet klesání a stoupání je v tisícovkách metrů. Není divu, že se tady Němci zasekali... každou další teréní vlnu určitě šlo bránit do alelujá.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: jeho nejstarší dceři je asi jen 15 a kromě maringotky na místě, kde uprostřed jeho pozemků stojí obranný val jeho předků, má ještě dům asi 8 km daleko (to byla ta cesta na druhou stranu). Hraje fakt hustě na piáno i harmoniku, sloužil 20 let v různých arabských prdelích světa od Afghanistánu přes Libyi po Súdán. To aby získal ruský občanství, protože se narodil v Kazachstánu, kam Stalin vyhnal tu část jeho rodiny, kterou nevyvraždil. A ta story má víc rozměrů... sepíšu.

    K tomu samopalu mi ukazoval honem i zbrojní pas :-)

    Jako dobře... oddychový den, když bylo stejně zataženo a k tomu teď mám na hotelu domácí sýr a domácí chléb...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: BTW dík za pročištění dat! Cool!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: sem mel strach ze te zastrelil, kdyz sem videl ty fotky, jak pozuje se samopalem. to byla opravdova zbran ?
    a nechtel nahodou aby si si vzal jeho dceru a pul maringotky k tomu ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: copak klouby, ale kola mají i komponenty typu solární panely nebo elektronika... nemluvě o rámech a konstrukci stříšek..
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: hostil mě celý den kozák Dima, co má 6 dětí, 20 koňů, 3 piána a nevímkolik krav a koz. Takže jsem si dal day off. Stejně bylo od oběda pod mrakem, podívej kam dojeli ostatní v mý oblasti. Takhle malou produkci elektřiny v deníku nemám od startu v Chamonix.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam