• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    HERR_FLICK: jo, zkus na sáňkách jezdit v létě...

    Pokud sis nevšiml, tak jsem vyvinul rám pro nákladní elektrokolo, které se bude na solární lehokolo konvertovat pouze v létě...
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    XCHAOS: zkus na tom svym vehiklu ject nakou trasu jen s dobijenim ze slunce treba v listopadu)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    V podstate xchaos je vizionar pro dobu kdy fv panel bude stat 1 dolar na 1kwp a vazit 100gramu, pak budou fakt vsude
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    JIMIQ: Solarni uhelna elektrarna. Jedno reseni pro greentardy i uhelnou lobby.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: ty jo, ale invalida na tom nepojede závod do Číny - LOOOL. Presne jsem vedel, ze tohle reknes. To ovsem jen ukazuje, ze proste nechapes (nebo nechces chapat) problem. Pokud jsi invalida na solarnim elektrickym vozejku, tak pokud je osklivy pocasi, jsi _v_prdeli_ at jsi kdekoliv. Zdravej cykloturista muze slapat, muze pockat, mozna se vrati pozde z dovoleny, ale neni to zasadni problem. Invalida na solarnim elektrovozejku se doslova ani nehne, nedojede si ani na zachod, at uz je kdekoliv a nezalezi na tom, jestli jsi uprosted rusky stepi na zavode do Ciny, na Sumave na dovoleny nebo uprostred Vaclavaku. Nespolehlivost solaru pro normalniho cloveka znamena "jen" nepohodli. Pro invalidu je to zasadni nebezpeci. Takze potrebuje zalohu - zasuvku. A pokud ma zasuvku, tak uz nepotrebuje ten solar...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Ale co teprv solarni lyze?! :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: ne, ubytoval jsem se v Engelsu v Proletářské ulici. Teď mi alt right trollové můžou právem označit za neoengelsistu...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: a mám naražený žebro, nebo co to je, už před 14 dní a bolí to furt
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: ty jo, ale invalida na tom nepojede závod do Číny. To je jako by si tvrdil, že nikdo nebude mít zájem o lyže, protože sníh je jen v zimě a ještě ne úplě zaručeně.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Me se libi ta disonance, kdy jeden den xchaos rika "Nechapu, proc neni poptavka po solarnich invalidnich vozejkach" a druhej den "Je blby pocasi, vubec to nejede (a jeste ze jsem zdravej clovek na kole a muzu slapat, kdybych byl invalida na solarnim voziku, tak jsem uplne v prdeli)" a vubec mu na tom neprijde nic divny 8))

    (ano, pro rejpaly, to v zavorce jsem doplnil ja a neni to skutecnej citat 8))) )
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vypada to ale, ze spadl do reky
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    chaos prejizdi volhu, slava :)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Dá se už s obyčejným elektromobilem dojet zdarma k moři? Náš redaktor vyrazil do Bibione | Auto | Lidovky.cz
    https://byznys.lidovky.cz/...zdarma-k-mori-vyzkousime-to-p6e-/auto.aspx?c=A180716_164752_ln-auto_pkk
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: to by ses divil :) ne často - ale když, tak pořádně. Teď jim hlavně foukalo, to samý, co prší tady severozápadněj.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: tam snad neprsi ne?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: ale prdlajs. Hlavně jsem v tý pixle měl všechen magnosolv. Sice z lehokola nejsou moc křeče, ale zrovna včera by se hodil. Už je druhej den pod mrakem, je to dost boj. Jsem v podstatě na předměstí Saratova, ale nemůžu se tam dohrabat. Všude blesky. Mezi jednotlivýma vlnama deště se snažím vždy posunout do další plechový boudy na další autobusový zastávce. Jenže v Kazachstánu nebudou ani ty boudy, sakra...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: aha, ja myslel ze si mel nejake specialni potraviny do pouste. jak si to podaval predtim, tak to neznelo jako suseny maso a instantni polivky
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: já pixlu s velkou částí sušených zásob někde zapomněl. Sušený maso, instantní polívky. Dnes doplním zásoby
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: jaky suseny potraviny si si vlastne sebou vezl/vezes ?
    MINDA83
    MINDA83 --- ---
    Vozík se solárníma panelama s nezanedbatelnou cenou, nechanej v Přerově před jakoukoliv budovou se velmi rychle přemístí na Tovačovskou, Kojetínskou nebo Škodovu ulici.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam