• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: co takhle prostě to krupobití, co zničilo před odjezdem 380 W panely?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: no to není pravda. Jsem 60 km před ní. A dnes hodlám vyrazit fakt v 7:00
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    REDGUY: nezapomen na lokalni protivitr... :-)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    REDGUY: :-D
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    LINKOS: A tak to nepochybne 8) Podle toho, co psal po neprilis povzbudivych vysledcich testu, hadam, ze po skonceni zavodu se dozvime, ze za neuspech muzu ja, protoze jsem trolloval, svarec, protoze to nesvaril tak, jak si xchaos pral, ale spravne, elektrikar, protoze tam nasypal malo elektronu, pocasi, protoze prselo jen na nej a kdo vi kdo jeste 8))
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    LINKOS: nema rekuperaci, tak muze jet i kdyz nesviti
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    REDGUY: pockej nakonec ti xchaos jeste tvoje slova vycte,pockej jak po dojezdu bude psat,ze za ten vysledek muzou trolove,co mu nedali pokoj a on v zajmu zachrany nasich dusi nam musel vysvetlovat,jak je super solarni nocnik...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    LINKOS: Nikdo jí nenadává, takže může jet 8)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ANDY_WARHOL: :D

    Držim palce XCHAOSi!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LINKOS: vic slape zda se ;)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ANDY_WARHOL: v cem ze je ta duchodkyne lepsi nez xchaos?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    obratme list, aktualni zpravy z bojiste ukazuji, ze duchodkyne uz je od chaose velmi blizko. takze se nam chaos propadne o dalsi misto..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LINKOS: ja bych to tema ukoncil :)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ANDY_WARHOL: ted jsem psal,ze to je demagog,aby si me nechytal za slovo "troll"
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: chapu takze liny trouba co misto aby dal dukaz a neco si alespon precet mele dokola svoji pravdu ... hm ok ok ok

    tak si xchaosku mel ty kraviny dal ...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDYho proste sere, ze jsem ho parkrat nachytal pri hlasani trivialne prokazatelnech blbosti, tak si potrebuje nejak zduvodnit, ze chyba je u me. Njn, kdyz mu to udela dobre 8))
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: nema smysl to rozmazavat, protoze ten rozdil evidentne nechapes. ucinim tedy jeste jeden pokus
    zde je definice z wikipedie, kde jsem zvyraznil jedno podstatne slovo
    "Troll je v internetovém slangu obvykle anonymní účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi."

    chaos nema zamer provokovat (provokovat ve smyslu trolingu, provokovat ve smyslu provokativnich vizi budoucnosti samozrejme ma) ani urazet, ani psat irelevatni veci, on tem vecem co pise skutecne veri, pro nej nejsou ani urazlive ani provokativni ani irelevantni. pokud by to delal jen z legrace a prudil tady schvalne, tak je to troll, pokud tomu co pise veri a snazi se vas presvedcit o svem nazoru (a je opravdu jedno, jestli je jeho nazor spravny nebo nesmyslny), tak to troll proste byt nemuze. on si mysli, ze diskutuje vecne. nebo mas pocit, ze si tady z tebe delaj jenom legraci a ve skutecnosti svym vyjadrenim neveri ?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ANDY_WARHOL: ale ze jeho tvrzeni maji vyznam treba jen v idealnim stavu co nikdy nenastane - to neni trolovani?
    tak at doda dukazy - viz solar vs lionky - verimze to najde ale jqka bud kvalita komponent atd - rozhodne nemuzu oponovat timto vseobecne bez alespon odkazu - at si to mohou ostatni projit a pripadn diskutovat ...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ABDULAH: me netroloval chaos :) takze ne
    LINKOS: ano protoze chaos neni trol, coz uz sem psal. trol neni clovek ktery ma jine nazory nez ja nebo nema dostatecne znalosti a nebo ma nerealne predstavy o ktere se chce podelit, trol je clovek, ktery chce vyvolavat hadky. takovy tu pro me je jediny.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    ANDY_WARHOL: ja treba chaose mam prave z toho duvodu ze zacal pouzivat moje tvrzeni ktere si nalezite prekroutil dokonce i v DI. Prave proto aby moje vyroky na ktere se odkazoval nemohl dale pouzivat ve sve prekrkoucene forme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam