• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: solarni wc uz existuje, nikoliv vsak na splachovani, toitojky maji svetlo propustne strechy, takze kdyz je den, tak vevnitr vidis a nemusis svitit :)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    LINKOS: ale solární WC bych si uměl představit - z fotovoltaiky se bude napájet peltieruv článek, který bude na studené straně kondenzovat vodu ze vzduchu a tím se bude splachovat. Jedno spláchnutí měsíčně! :D
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    XCHAOS: však se rozhodni sám, ale neupírej mi právo ti dobře poradit :-)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: jen upozornuji,ze to opet prekrucujes. Nikdo tu nic proti obnovitelnym zdrojum energie a ostrovnim systemum nepsal. Delali sme si srandu z tvejch fantasmagorickej uvah jako jsou solarni valecna ponorka Severokorejcu apod.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: takhle, ty můžeš max. za mojí špatnou náladu. Ale třeba s těmi grafy si dost potěšil...

    Jedna věc je, že to nejede, jak jsem si představoval... druhá, že to na druhou stranu pořád nějak jede. Např. jsem jeden z mála, kdo se každý den pohne aspoň o trochu a nezastaví se. Rozhodně se nevzdávám...

    Tohle doufám není poslední ročník a já mám nějaké nápady, jako na každé cestě. Hodně účastníků má podobné názory na to, jak by se měly změnit pravidla SunTripu do budoucna.

    Myslím, že jet jako Raf znamená mít jasný rozpis restaurací a motelů ma cestě, neimprovizovat, podle mě on ve stanu kempuje max. fakt tak ve stepi v Kazachstánu. Nebude to jen o fyzickém výkonu. Uvažoval jsem, že bych si příště domluvil podpůrný tým, co by sledoval předpovědi počasí.. (o něco se snaží brácha, ale výsledky jsou dost mimo)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: takhle, ty můžeš max. za mojí špatnou náladu. Ale třeba s těmi grafy si dost potěšil...

    Jedna věc je, že to nejede, jak jsem si představoval... druhá, že to na druhou stranu pořád nějak jede. Např. jsem jeden z mála, kdo se každý den pohne aspoň o trochu a nezastaví se. Rozhodně se nevzdávám...

    Tohle doufám není poslední ročník a já mám nějaké nápady, jako na každé cestě. Hodně účastníků mâ h
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JIMIQ: tohle vůbec nechápu a přijde mi dokonce mírně nebezpečné, co říkáš. Já sám se chci rozhodnout, jak svůj "potenciál" využít. A letos jsem spokojen, snad poprvé se to někam dostává...

    Pokud člověka zajímá např. autonomie vzhledem ke společnosti, tak obnovitelné zdroje a ostrovní energetické systémy jsou jasný směr, kterým se rozvíjet. Že tenhle klub obsadil dav lidí, které to nezajímá, to je jiná věc...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: co takhle prostě to krupobití, co zničilo před odjezdem 380 W panely?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: no to není pravda. Jsem 60 km před ní. A dnes hodlám vyrazit fakt v 7:00
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    REDGUY: nezapomen na lokalni protivitr... :-)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    REDGUY: :-D
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    LINKOS: A tak to nepochybne 8) Podle toho, co psal po neprilis povzbudivych vysledcich testu, hadam, ze po skonceni zavodu se dozvime, ze za neuspech muzu ja, protoze jsem trolloval, svarec, protoze to nesvaril tak, jak si xchaos pral, ale spravne, elektrikar, protoze tam nasypal malo elektronu, pocasi, protoze prselo jen na nej a kdo vi kdo jeste 8))
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    LINKOS: nema rekuperaci, tak muze jet i kdyz nesviti
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    REDGUY: pockej nakonec ti xchaos jeste tvoje slova vycte,pockej jak po dojezdu bude psat,ze za ten vysledek muzou trolove,co mu nedali pokoj a on v zajmu zachrany nasich dusi nam musel vysvetlovat,jak je super solarni nocnik...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    LINKOS: Nikdo jí nenadává, takže může jet 8)
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ANDY_WARHOL: :D

    Držim palce XCHAOSi!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LINKOS: vic slape zda se ;)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ANDY_WARHOL: v cem ze je ta duchodkyne lepsi nez xchaos?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    obratme list, aktualni zpravy z bojiste ukazuji, ze duchodkyne uz je od chaose velmi blizko. takze se nam chaos propadne o dalsi misto..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LINKOS: ja bych to tema ukoncil :)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ANDY_WARHOL: ted jsem psal,ze to je demagog,aby si me nechytal za slovo "troll"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam