• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: a posledních 24h od předchozího motorestu jsem spotřeboval asi 6 l - hmmmm. hmmmmmmmmm. Pockej, co ze jsi to rikal v nasi debate o tom, kolik je potreba vypit vody? Moment, najdu si to ... aha, tady: "3l za den je akorát a pokud to nestačí, člověk by měl spíš zvolnit, než do sebe mordovat další vodu." Takze [✔] Dalsi vec, ve ktery mel ten hnusnej troll Redguy pravdu 8))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: takhle... tady ve stepi se to dá. Není to rovina, je to neustále mírně do kopce nebo z kopce. Vezu s sebou konzervativně kolem 10l vody... kiosky/motely jsou tady od sebe asi 120 km (jinde v Rusku tak 30 a v KZ tak 50 km) a za posledních 24h od předchozího motorestu jsem spotřeboval asi 6 l, tak to podle mě není zbytečný.

    Ovšem bez elektřiny ty úseky do kopce jedu tak 10-15 km/h... tak jsem dnes šetřil elektřinu jem ma dokopce a jinak se snažil šlapat, ale i tak mám bez elektřiny dost.

    Pozítří má být konečně počasí na solární kola a severní vítr.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: me je jedno co pise ten rudej ratlik. ja tu chci cist diskuzi na urovni a ne nejaky nafani. copak je to tak tezky pochopit ? k cemu je podle tebe dobry, ze se tu budete furt dohadovat s chaosem ? me to jako zajimava odborna diskuze nepride ani trochu.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ANDY_WARHOL: já nemám pocit, že se chovám jako puberťák. Imho tady žádná hranice překročená nebyla a holt když Xchaos napíše debilinu, tak mu Redguy napíše, že napsal debilinu... to je imho normální
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    chapu to dobre ze 7w na m2 pod vodou je vyhra?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: já budu pokračovat dalšími příklady nasazení obnovitelných zdrojů v armádě - rozumim. Protoze sice vubec nesouvisi s tvym blabolem o solarnich ponorkach, ale protoze hrozne moc potrebujes zamaskovat jaka pitomost to byla, tak se ti hodi uplne cokoliv. Jo, to dava smysl a myslim, ze to lze chapat jako priznani, ze ti to konecne doslo 8)))
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    XCHAOS: a on tu někdo odporuje tomu, že by měla armáda používat solární energii? To jsem tady nečetl.

    Samozřejmě že používání FV panelů v Iráku místo dieselovej generátorů (částečně, protože baterie stále pokulhávají) na místech, kde je třeba velitelský štáb (a o kterém se ví, že se nejbližší 2 roky hýbat nebude) je správné a logické. Ale furt to nepotvrzuje potřebu někoho stavět solární ponorku
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: ja mam jine reseni, co kdybyste se zacali chovat jako normalni lide a ne banda pubertaku ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Solar panels that work underwater | News | Eco-Business | Asia Pacific
    http://www.eco-business.com/news/solar-panels-that-work-underwater/
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHINIGAMI: jiste, budes slapat i kdyz uz nebudes moct, to ti tak verim. jak tu porad obvinujete chaose ze lzi, tak ja si budu davat dobrej pozor, kdo tady jeste lze. opravdu mi chces tvrdit, ze by si slapal i po tom co uz ses uplne odvarenej a v batercne neni zadna stava ? a vyrzel bys to takhle kazdy den cely mesic ? opovez ano/ne na obe otazky
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ANDY_WARHOL: what? Já říkám, že když se mu tu ubližuje, tak sem chodit nemusí.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    SHINIGAMI: teď za to může sprcha
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: já budu pokračovat dalšími příklady nasazení obnovitelných zdrojů v armádě...

    http://m.timesofindia.com/...first-solar-power-lights-up-indian-warship/amp_articleshow/57116738.cms
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    JIMIQ: a proc by mel nechodit do tohle auditka, kdyz tu jediny dela aktivne predmet tohohle klubu ? ty si nejakej cenzor, ze to budes rozhodovat ?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    REDGUY: já budu pokračovat dalšími příklady nasazení obnovitelných zdrojů v armádě...

    https://www.google.kz/...n-a-first-solar-power-lights-up-indian-warship/amp_articleshow/57116738.cms
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: no ja byt nekde na solarnim zavode, tak prez den asi slapu no, ale nekdo holt radsi resi solarni ponorky.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    XCHAOS: a taky 10km na východ je Yrgyz, je otázka co znamená "blbě", jestli se ani nehne, nebo těch 10km dá


    ANDY_WARHOL: a ví Xchaos o možnosti nechodit na internet, nebo případně přímo do tohohle auditka?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SHINIGAMI: no ja byt nekde sam, tak si rad popovidam na socialnich sitich v dobe kdy z nejakeho duvodu nemohu jet. to mi divne nepride. ale pride mi divna skvadra flustratu, co jejich jediny zajem je z chaose udelat uzlicek nervu.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: pritom popiras naprosto jasny fakt o podilu psychiky pri narocnych zavodech Jezis, tak uz i Andy zacal bezosysne lhat? Nikdo nic nepopira, ale protoze je potreba hajit xchaose za kazdou cenu, tak proc nenapsat nejakou zjevno nepravdu? Svuj k svemu 8))
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ANDY_WARHOL: a ze tu ted vykecava a neslape, za to muzem taky my? Jestli on neni rozdil v tom, ze nekteri slapou a jini sedi na prdeli a nabijej...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LINKOS: takze tu nadavate chaosovi ze mele nesmysly a pritom popiras naprosto jasny fakt o podilu psychiky pri narocnych zavodech? tomu se rika jak, kdyz sam delas neco co na jinem kritizujes ? ja ti to prozradim, je to pokrytectvi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam