• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    xChaos in Canton China ;oD
    http://www.youtube.com/watch?v=hWlEQeXUIy4
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    XCHAOS: a to bylo naposledy co jsme o XCHAOSovi slyšeli, teď už ho vyslýchají v místním gulagu :D
    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    tak prece nenechaj chaose samotnyho uprostrd ciny! navic zas o tolik nepretah.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: zrovna Francoise hodne stanovala. V Cine je to s naklady na zivot takovy zvlastni, slo by tu urcite zit levne, ale turisty casto na rade mist do levnych hotelu nepusti (je tu takovy zvlastni system, cizinci se musi hlasit na policii a ta muze vydat souhlas, nebo taky rict ne... doslova policejni stat)

    levny je tu jak co, jak kde. zit opravdu levne by vyzadovalo znalost cinstiny, urcite. na druhou stranu, lze tu velmi snadno zit i absurdne draho, a evidentne lidi co na to maj tu neni uplne malo...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CUKI: kazdej ma v cili 5 dnu v luxusnim hotelu zadarmo... pak se prestehuji nekam do levneho co si plati sami. Pockali na me lidi, co dojeli 7 a 3 dny prede mnou a pak neco mezi, myslim. A pak dvojice vyletniky, co jim kola pres Xinjang a Gobi vezl nakladak (zase ale prakticky nikdo si to nezkratil o vic jak 2000 km)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    CYBERHIPPY: tak Jack podal neuveritelny vykon, mel stejne maly vykon solarnich panelu jako ja a navic je vegan, takze popravde moc nevim, co jedl treba v Kazachstanu. Rozhodne je dobre, ze ziskal nejake oceneni. A divim se, ze nedostal vic hlasu verejnosti, protoze ma napr. dost sledovanej youtube kanal...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    Ale vtip je v tom, že peníze co ti stačí na půl roční cestu (bez kola) vy ti stačili na mnohem menší dobu ve Francii.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CUKI: tak buď měli sponzora, nebo to bylo starici nebo mladíci. Ani ve Francii ti někdo nedá půl roku placenýho volna
    CUKI
    CUKI --- ---
    ANDY_WARHOL: podobně jako jak? Mám tomu rozumět, že to nebyla vlastně soutěž, ale zájezd individuálně pomatených důchodců z EU?
    :-D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CUKI: u francouzské důchodkyně lze předpokládat, že se jí z důchodu lépe žije v Číně i s placením hotelu. Tak proč se vracet, když tě nic nenutí. Ti ostatní na tom budou podobne
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    vyridte xch i moji gratulaci
    CUKI
    CUKI --- ---
    XCHAOS: Gratulace! Jen mě překvapuje to tam ty ostatní co dorazili dřív, stále jsou a čekají na společnej návrat?
    CYBERHIPPY
    CYBERHIPPY --- ---
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    A kdy máme čekat tvůj triumfalni návrat do ČR?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JAZZZ: ano, trochu jsem mel pocit "pomoc, ja chci pryc" :-) ale ze jo, kdyz mi dopracej zbytky kola do Evropy a mam zadarmo 5 dnu v nobl hotelu... :-)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    XCHAOS: na ty fotce, jak te objima, se tvaris tak jako "pomoc, ja chci pryc" :) kazdopadne skvelej vykon! prezil jsi a kolo taky, hodne veci ses na tom naucil, dokazal sis, ze to dokazes a ted si taky hod nohy na stul a uzivej si cestu zpatky :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JAZZZ: no ja se cejtil zahanbenej, dost. ale vic to fakt neslo. diskutabilne bych si vzpomnel tak na 2 az 3 dny, kdy slo jet a ja misto toho delal nejakej turismus.

    jinak aby do ty party clovek zapadl, chtelo by to umet francouzsky...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DZODZO: Francouzi proste museli dat Marseilaisu :) ja byl dost vycerpanej, emoce jsem moc necitil. jsem spis tak nejak smutnej, z rady duvodu...
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    tyjo takovej ceremonial. dokonce pro posledniho natahli cervenej koberec :) to musi byt skvela parta. v tomhle zavode evidentne neni dulezite zvitezit, ale dojet. tak si to vitezstvi nad hmotou uzivej a napresrok doufam bude na evropskem suntripu cela ceska zavodni staj :)
    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    xchaos gratulace! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam