• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    Co se tyce nove uzasne tekutiny, nechci vam, chlapci, kazit radost, ale jednu vec v tech clancich zapomimaji zminit - https://www.chemicalbook.com/Price/2-5-Norbornadiene.htm

    JAZZZ: a presne v tomhle jsou tihle kavarnici uzasne efektivni. Coz dost prekvapi, vzhledem k tomu, ze maji byt ta lepsi, inteligentnejsi, blablabla cast spolecnosti...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JAZZZ: no nevsim jsem si ze by kavarna narod slucovala ...
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ABDULAH: stepeni spolecnosti na tridy a jejich vzajemne stvani proti sobe je dost pruhledna politika rozdel a panuj, kterou by mel kazdy inteligentni obcan prohlednout. obchod s lidskou frustraci a strachem je nejsnazsi zpusob, jak rychle nabrat politickou podporu, ale dlouhodobe spolecnosti rozhodne skodi.

    trochu off topic, ale prave ve state s takto paralyzovanou spolecneksou debatou je pak mozne protlacit paskvily jako je soucasna forma podpory OZE.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JAZZZ: nevim jestli dva neurony urcuji to ze clovek premysli jako sracka nebo jako clovek co chce neco udelat ... Ale asi na to mame kazdy jiny pohled treba kazdy na to kouka z jineho pohledu socialni tridy, vzdelani atd ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JAZZZ: ten umely termin co znam od zakladni skoly? :-DDD ano ten presne co tady byl davno pred zemanem atd ...

    Jako blbec pred tebou? Zvlastni ze tenhle termin pouzivaji v mem okoli hlavne ti co na to ze maji vetsi IQ nez 110 maji papir o vysoke skole ...

    Jsou to blbci?
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ABDULAH: Myslis ten umely termin, ktery vytvorili Ovcacek se Zemanem, aby frustrovane stredni tride predhodili nepritele, kdyz pritom prave Zemanovy vlady byly u toho, kdyz se z CR vytvarela "Ceska montovna"?

    No reknu ti to asi takhle, pokud chces byt za blbce ve spolecnosti lidi, kteri maji vic nez dva neurony, tak ten termin klidne pouzivej :)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    ABDULAH: Bojovat proti chimerickemu restauracnimu zarizeni podobne jako Don Quijte proti vetrnym mlynum je diagnoza :)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Pak se divej ze o podobnych mluvim jako o prazske kavarne :-D Taky jen banda vysranejch zvanilu ...
    HALEXE
    HALEXE --- ---
    JIMIQ: Ti jsou jenom posraní strachem. Zákaz kouření v hospodách, to je tak jejich strop.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    HALEXE: mas pravdu, bohuzel neni politicka vule (minimalne u lidi co jsou u moci)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    HALEXE: Zelena revoluce a zatim strme roste produkce veci, kterou jeste nikdo neumi poradne recyklovat a ono se to zatim vlastne ani nevyplati delat. To je paradox, co :)
    HALEXE
    HALEXE --- ---
    Výrobci baterií zvyšují ceny a demonstrují tak svůj vliv nad automobilkami. Období, kdy soutěžili o zakázky, končí
    http://oenergetice.cz/...konci/?fbclid=IwAR3KdwdGBduyt1GV7KMFs4OFgzz-uUfVicdkxhHtJzyPOlTEIT-_UxpVF94
    HALEXE
    HALEXE --- ---
    JIMIQ: Za těch 300 GKč mohla stát pěkná jaderka a ještě by zbylo a vyrobila by dvakrát víc než vítr a FVE dohromady.
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    OZE budou o podporu v ČR soutěžit v aukcích, stojí to v návrhu zákona
    http://oenergetice.cz/...ny-cr/oze-budou-o-podporu-v-cr-soutezit-v-aukcich-stoji-to-v-navrhu-zakona/
    Zajimavy vyvoj, jsem zvedavy na ceny. Francie a Nemecko se v aukcich motaji na 50-60€/MWh
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: merak jsem po nekolik pristrojich na zkousku koupil nejakej lepsi ... sice jako zadna vyhra ale meri slusne v porovnani nekolika pristroju s tim co mame v praci
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Konecne se tady clovek dozvi nejaka real life cisla :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: zatim jsem provedl zkusebni mereni luxovat budu az pozdeji ... tak naprazdno bere - 1350w a ucinik 93 a pri ucpane hubici bere dle meraku 950w a ucinik 95
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    odmeraj cas kolko to vysavalo a potom kolko si to papne na nabijani
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    Tak jsem zapojil meric a zatim to dava standby 0.1 az 0.3W. Nechal jsem to pocitat a uvidime co bude za 24 hodin. Pak pustim vysavani mistnosti
    HALEXE
    HALEXE --- ---
    ABDULAH: Pak hoď výsledek sem, abys mi ušetřil tu důkladnou analýzu roboluxu. Díky.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: vim co jsi psal - jen jsem chtel poukazat na tom prikladu - ze to muze byt mnohem mene ekologicke nez klasicky vysavac za srejne penize ...

    preci jen to ctou lide co v ramci sveho pohodli klidne projedou nekolika nasobek energie na tomhle nez to rucne vysat ... schvalne skusim zmerit spotrebu pri dukladnem luxovani a zmerim dobu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam