• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    co2 je v atmosféře habakuk, stačí vycucnout :-) viděl jsem i že existuje prototyp získávání CO2 z oceánu
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: a umely metan bude az bude vyroba co2
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    JIMIQ: sa mi lubi ako tam zrusili komentare, lebo im tam ludia vyvracali tie nesmysly co tam pisu :)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    SHINIGAMI: autoforum je něco jako The onion, ne?
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    mám a ty? ;)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SHINIGAMI: je to tak no, ja som musel setrit 9 rokov, tak snad 9-10 statnych rozpoctov by nam stacilo
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    JIMIQ:

    -> JIMIQ: JIMIQ: .... a Rusko mi vadí. ...
    -> JIMIQ: -> já říkám, že soláry by mi nevadili ani od Ruska :-)

    tak hlavne ze v tom mas jasno
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    Studie popsala, proč elektrická revoluce ve světě aut nepřichází a podle všeho ani nepřijde | Autoforum.cz
    http://www.autoforum.cz/...jde/?fbclid=IwAR1dpqmUFboF1aKgcjutNUzpO6g0mXtxVTWMr-dxzH6GtMpPTEZzqZLIVPE
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    takže jestli FVE (Čína) +plyn (dočasně Rusko) nebo 20 let uhlí (Česko) + jeden-dva reaktory (Rusko) + pak furt uhlí (zbytky Česko, jinak Rusko), tak já mám jasno :-)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    já říkám, že soláry by mi nevadili ani od Ruska :-) takže nevím o co ti aktuálně jde. Plyn je taky pěkné přechodné palivo, než bude ten umělý metan, takže klidně jo, pokud to nebude "nafurt"
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    DZODZO: tech nekolik statnich rozpoctu? Jiste...

    JIMIQ: solary od kamosu z Ciny nejsou problem? To chceme prece...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    plyn od kámošů z Ruska, takže vlastně žádný problém, ne? To chceme přece
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: palime plyn to mas pravdu
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    to je ale moving goalpost tohle :D nejdřív není kapacita, když ukážu že je, tak zase něco :D

    kapacita je, peníze jsou, stát ani nemusí nic dělat, jen zjednodušit byrokracii a udělat nějakou reklamu v televizi/novinách/rozhlase/facebooku/instagramu/youtube/whatever

    kdyby Zeman a Babiš místo proti (neexistujícím) uprchlíkům bojovali za panely, tak už žádné uhlí nepálíme :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: 120mega
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    JIMIQ: takze cely svet bude cekat nez nam sem dodaji tech 20 milionu panelu jednoho typu ... Nebo to budeme placat jak vlastovky ...

    Ty vole ja mel dovolenou dva dny v jeseniku ... A stejne mam hovno lol
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SHINIGAMI: keby ich prestaneme rozhadzovat na dovolenkach v chorvatsku a kde vsade, tak by nam ostalo na baterky :)
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    ktery nikdo jiny nekupuje, takze to mame jen pro sebe, cajk.
    a prachy na ty baterky asi natiskneme, ono se to stejne dela ve velkym...
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ale jinak Abdulah říkal, že ho zajímá pouze Česko a potřeba našich panelů se ročně vyrobí 3x. Takže cajk ;) Baterky 2x
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam