• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STEVENSoutěž o nejkrásnější ikonky na NYXu ::::: HLASUJTE V ANKETĚ :::::
    KLX
    KLX --- ---
    altor!
    STEVEN
    STEVEN --- ---
    Vítězná ikonka pro kolo, které na NYXu probíhalo od 22.02. do 8.03.2010, je

     

    Soutěž o nejkrásnější ikonky na NYXu ::::: HLASUJTE V ANKETĚ ::::: (2752)

    Hlasujte pro nejkrásnější ikonku z přihlášených (22.2. - 8.3.2010)

    hlasovalo lidí: 67
    povolený počet hlasů na osobu: 1
    výsledky ukázat až po: 0:00:00 5.3.2010
    povolit hlasování do: 12:00:00 8.3.2010
    pruměrný počet hlasů na osobu: 1

    • GABUSHKA
      29 (43.2%)
    • MERMAIDA
      33 (49.2%)
    • MINERWA
      5 (7.46%)
    CORIM
    CORIM --- ---
    BTW ne ze by mne tohle nejak extra bralo - ale ted sem si zmenil ikonu - takze:

    hlasim se
    CORIM
    CORIM --- ---
    _LUCI: Tak zrovna z tohohle Lobotecha obvinujes nepravem. Nikdy nemel nadhled, nebyl diplomatickej. A to snad radsi ani nemluvim o logickych argumentech - o tech snad ani nikdy necetl :P
    SVORO
    SVORO --- ---
    No ještě, že se tu můžem na tom nyxu hádat o píčovinách jako je Ikonková soutěž a ne o důležitejch věcech jako je dětská práce, obchod se ženami, hladomor, alimenty, politika apod...:)
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    prosim vás, kde se tady můžu na _luci přiživit? díky!
    SIVER
    SIVER --- ---
    _LUCI: nemá smysl se rozepisovat,napíší něco a ty mi na to napíšeš a takhle to bude,dokola a dokola až tu bude opět spamu tři prdele:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    INSEQUI: id akita :))
    _KARKULKA
    _KARKULKA --- ---
    můžu se taky trošku přiživit?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KOUDY: Privátní seznamka? ona je ještě nějaká privátní? pošli odkaz do pošty ať si mužu zažadat o prava a srovnat to tam :)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    FANAE: a co si nepochopila na větě "to lidi ze sebe nedělají sami, to z nich dělají ostatní".. a to znamená, počkejme si na to, že ty a ostatní jsme očividně přesvědčení jak vyjímeční my dva jsme, a proto se potřebujete uboze domlouvat.
    to není chování normálních lidí, ani to že něco řekne několik lidí, ale vy se půjdete trefit až do toho posledního :)

    nicméně všichni víme že to nemá cenu :) že těm, kteří nechtějí, se věci nevysvětlí, že lidi proto, aby ukázali jak jsou drsní, ze sebe klidně udělají debila, hlavně když budou mít poslední slovo, nebo budou mlít z cesty bez logickejch argumentů :))

    nuda :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    a uz je tu cela privatni seznamka..wau..to zas bude v bulvarni nore nablito..:)

    ale tohle mi fanae prosim vysvetli
    [ FANAE @ Soutěž o nejkrásnější ikonky na NYXu ::::: HLASUJTE V ANKETĚ ::::: ]
    klidne do posty...rad bych vedel kde nekoho bezduvodne bannuju za nejakej nazor :D
    FANAE
    FANAE --- ---
    _LUCI: Aha, takze na uplne obycejny lidi se ostatni bezne domlouvaji v soukromych auditkach a snazi se na nich prizivit? :)
    _LUCI:

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FANAE: Ja byl na obede a pokud vim tak sem tu reagoval na jeden prispevek ze 120ti..:)...to ze mi prijde divny ze viveka hlasuje dvema nickama je muj nazor..stejnej nazor tu melo dalsich nekolik lidi...To ze mi prijde divny ze je stav Gabushka 25 a Mermaida 24..prijde viveka a najednou to je 25 pro gabushku a 26 pro mermaidu je fakt..A kdyz to tu zacali tri lidi..(ne ja) resit..tak sem najednou hodinu pred koncem hlasovani prijde dalsich plno lidi a najednou ma mermaida 33 hlasu...Jediny co sem rekl bylo, ze imho nemate zapotrebi tohle jednani a hlasovani...zvlast v situaci kdy soutezej tri ikonky a je to jen nejaka virtualni internetova soutez/anketa..kde prakticky o nic nejde...:)...Misto toho tu je 150 hadavejch prispevku o nicem...lobotech se chce honemrychle osobne sejit apod...Imho to trosku moc hrotite..:)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    KOUDY: poď si to semnou vyřídit!
    asi se připojíme pod jinejma ID, dáme lobotechovi a spol místo hlavy prdele a budeme dělat že se to smí hele ,)
    jsme tak vyjímeční!
    FANAE
    FANAE --- ---
    KOUDY: To si vyrid se svoji milou, vetsina lidi uz se na to vyflakla, ale kdyz ona je tak legracni, ze se na ni neda nereagovat :)
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    FANAE: vůbec si nemyslím že jsem výjmečná, jsem úplně obyčejná, tak nevím proč na mě pořád pasete takovejma kecama.. :) lidi to ze sebe nedělají sami, z lidí to dělají lidi.
    Netočí no, tak jdi do privátku a domluv se do koho se budeš uboze navážet teď, ty drsňačko :)
    FANAE
    FANAE --- ---
    _LUCI: Ty jo, ty si fakt myslis, ze jsi nejaka vyjimecna. No, v iluzich muzes zit jak dlouho chces, ale cim dyl, tim ten dopad bude horsi, tak ti preju, aby ses probrala brzy a zjistila, ze se opravdu vsechno netoci jenom kolem tebe, Koudyho a Nyxu
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    INSEQUI: možná dostaneš pod zadek i prdící polštářek! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam