• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu
    KTV
    KTV --- ---
    CHAJIM: hele napises sem este nekdy neco vtipnyho nebo uz jenom prudu?
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    Já bejt Kafkou, uspořádal bych nějakej monstrproces.
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    KONIKFXSONIC: Já bejt Konikfxsonicem, tak bych zavřel hubu a šoupal nohama, jako tomu bylo dosud. Tyhle žvanili mám fakt rád.
    KAFKA
    KAFKA --- ---
    Book!
    KONIKFXSONIC
    KONIKFXSONIC --- ---
    ROZUM: Já bych mu rozbil foťák, bejt Martinem Michalem.
    (Ale bejt Chajimem, tak si ho dám do ignore a neotravuju s tim ostatní.)
    ROZUM
    ROZUM --- ---
    KONIKFXSONIC: Tj, bejt Martinem Michalem, tak podám na Koudyho žalobu
    KONIKFXSONIC
    KONIKFXSONIC --- ---
    CHAJIM: Cheche "chci po tobě, abys zasáhl" (kdy se mi zlíbí). Za břicho se popadám!

    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    MISSTY: ...v jednom bodě máš chybu:) Žádná sláva nebude,) Tu už jste si všechnu vzali vy pro sebe,takže,i kdyby jsme náhodou nějakou chtěli,žádná na nás už nezbyla:)
    Ale jinak vám všem fandim,bylo zábavný si to tu občas pročítat:) Je fakt,že nebýt některých diskuzí a pár "internetových nadšenců",co to berou všechno moc vážně,tak by na tom internetu byla vlastně strašná nuda....a v práci taky:)
    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    MINET: tak to pak jo...Díky teda za vyjasnění situace a zase čus...
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    MISSTY:
    a missty je spravedliva a dokonala
    /oprava redakce/
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    MISSTY: Je hezké jak ses z toho seznamu zúčastněných vyřadila, jako bys byla jediná spravedlivá a dokonalá:DDDD
    KARCOOLKA
    KARCOOLKA --- ---
    jen missty je letadlo
    MISSTY
    MISSTY --- ---
    takze secteno a podtrzeno:
    koudy je koudy
    jaeger se dnes nudi
    chajim je dlouho bez sexu
    karcoolka prave nastoupila na druhy stupen zakladni skoly
    akita se snazi jako vzdy podkurovat
    pepe gonzales a minet chteji taky svych par minut slavy
    a jaacob je karel gott


    bulvar jako bulvar.
    MINET
    MINET --- ---
    PEPE_GONZALEZ: Ano je to taková strategie.Určitě se to da takhle nazvat.
    CHAJIM
    CHAJIM --- ---
    JAEGER: ad první věta: lol

    já na tebe nic nesvaluju, jen říkám, že když bylo potřeba administrátorského zásahu, nebylo možno, protože koudy měl od tebe všechna práva. zasáhls, ale pozdě, to je všechno. nic ti nevyčítám. spíš je třeba přemejšlet, co teď:D
    PEPE_GONZALEZ
    PEPE_GONZALEZ --- ---
    MINET: Když už jsme na sebe teda tady tak pěkně narazili...víš co by mě jenom docela zajímalo Martino?Jestli jseš buďto fakt tak chytrá a to jak se všude prezentuješ,je jenom nějaká tvoje dobře promakaná strategie,kterou záměrně něco sleduješ a nebo jestli jsi vážně tak hloupá,jak se to jeví na několik prvních pohledů...!?
    AKITA
    AKITA --- ---
    JAEGER: A beres v podtaz, ze Koudy sem prilez po x letech co ho tu nebylo vidno, zacal si tu hrat na bosse a vyzadoval nejaky pravidla a mazal nornicky matadory?
    JAEGER
    JAEGER --- ---
    CHAJIM: to je pochopitelne Tvuj problem. Tvoje agresivita se uz jasne projevuje uz tim "takže to svý "aspoň te se k tomu přiznáváš" si strč do prdele.".

    Zbytecne to svalujes na me, tyhle Tvy snaze se zase usmivam ja. Je to pochopitelne nesmysl.
    Nasranost na Koudyho bude kvyst vsude, kde na nej lidi budou chtit bejt kvuili jeho postum nasrany.
    Ja zasahl, racionalne a objektivne. To, ze si to nemyslis, nic na veci nemeni.

    A dost ...ehm :-)... OT.
    MINET
    MINET --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam