• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu

    Klub je v klinicky smrti, na jinym miste je jeho bezkoudyoidni pokracovani. Proto se ptam, ma mit Koudy zase pravo zapisu?

    69 hlasy od 69 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KULA
      KULA --- ---
      KARCOOLKA: za nic. bud mi to reknes, nebo mi to nereknes. me je to fuk. nechci se o tom dohadovat. Chci jen jasny a 100% pravidla.
      KARCOOLKA
      KARCOOLKA --- ---
      KULA: co za to když ti to řeknu?
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      tyjo malej harry potter.



      KOUDY
      KOUDY --- ---
      V hledišti usedli kromě Hančina manžela Štefana Margity a moderátora Jana Musila taky herci z Velmi křehkých vztahů Miloslav Mejzlík a Sylva Koblížková. Přišli se na koncert trochu rozveselit, protože právě včera jejich pravidelná dávka emocí na Primě skončila. „Bylo to pět let krásné práce. Lidé mě teď zastavují na ulici a vyčítají mi, že seriál skončil,“ svěřil Blesku Mejzlík.



      KOUDY
      KOUDY --- ---
      co se konecne zkusit vratit k tematu klubu?
      LOBOTECH
      LOBOTECH --- ---
      JAJITA: To von Kouďák dycky byl :)


      LEGI
      LEGI --- ---
      gejove!
      JAJITA
      JAJITA --- ---
      KOUDY: Vánoce neVánoce, ty budeš asi pěknej dárek, což? :-/
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Xmedo tvuj nazor tu vsichni uz davno zname. Tak di do vedlejsi nory a nepis ho tu porad dokolecka..:)
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      KOUDY: ani Pomeje tenhle klub na nohy nepostavi :))
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      wait for it!

      "Je to teď přesně měsíc, co jsme se neviděli. Dva měsíce, co jsme spolu čekali dítě. Ničemu nerozumím a nechápu, proč celá tahle situace vznikla a dokud si s Ivetou nepromluvím, nebudu poskytovat žádná vyjádření. A pokud se odmítne se mnou setkat, neposkytnu je už nikdy," říká rezolutně Pomeje.
      KULA
      KULA --- ---
      Me by zajimalo, jestli by takovy RO na 3 dny dostala i Karcoolka za tu miliardu picovin co tu napsala. A nebo jestli spis ne.
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      Jen mě tak napadlo, jestli náhodou nesouvisí ta Koudyho argumentace s vánoční nabídkou prubnout placenou verzi grátis. Možná falešná korelace, nevím.
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      klub rejpani do koudyho uz ale jeden je.. nemusi mit dva.. ja bych to smazal.. oboji a udelal jednu novou noru, za blby kecy tam dal vzdy 3 dny RO a cau
      FANFAN
      FANFAN --- ---
      tohle prase? ale to přeci zůstalo doma...
      MACHALAJ
      MACHALAJ --- ---
      Novinky.cz ==> V Thajsku se poprvé nakazilo chřipkou prase od člověka
      LOBOTECH
      LOBOTECH --- ---
      Jednoznacne se vyplati mit booknuty obe nory :) Tamtu na obrazky a tuhle na ty flejmy :)
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      to snad ne.

      Co vás na outfitu Agáty zaujme jako první? Přece její doplněk na hlavě:-) Kloboučky všech možných střihů jsou in v každém ročním období a k jednoduchým šatům a semišovým válenkám je to prostě super.



      KOUDY
      KOUDY --- ---
      CHAJIM: To by si nebookovali tuhle noru, ale tu vasi. Kdyz do tyhle nikdo neprispival...;)..Takze to ocividne nemelo nic spolecneho semnou, ale spis s vami.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      KOUDY: Nenapadlo tě, že si to bookli proto, že jsi tu měl RO? Asi ne...
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      LOL, už dost:-DDDDDD
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam