• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAEGERBulvární Nora - toho času v kómatu

    Klub je v klinicky smrti, na jinym miste je jeho bezkoudyoidni pokracovani. Proto se ptam, ma mit Koudy zase pravo zapisu?

    69 hlasy od 69 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      XMEDA: Ty vole, nech toho, ještě tě začnu mít rád:´(
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      KAFKA: tak sam si to udelas nejlip, ne? .)
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      XMEDA: LOL, mám si udělat soukromej průjem?:-DDDD
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      KAFKA: 300 z guglu ale musis, ty to kazis blabolama :)
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      A říkal někdo 300+/den?

      Není problém:-)
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      Teda, kunda párek, takhle bych to měl říct: fandím Koudymu, ten Upír už je nudnej.
      KAFKA
      KAFKA --- ---
      Já fandím!
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      JIRKA8: Rozdil je v tom ze nekdo chce mit za den v klubu 300 novejch...nekdo zas ne.
      CHAJIM
      CHAJIM --- ---
      JIRKA8: Rozdíl je v tom dodatku za pomlčkou tohodle odkazu:
      [ Bulvární Nora - original. Je potreba zase nabrat plyn. ]
      JIRKA8
      JIRKA8 --- ---
      tak nejak nechapu jakej je rozdil mezi 300+ denne z googlu a o neco min z koudyho rss ctecky. i kdyz z tech 300+ denne z googlu bylo aspon neco vtipny.
      BROTHER
      BROTHER --- ---
      KOUDY: vypada jak na kouli :)
      SHEALA
      SHEALA --- ---
      Bratr cukra moucky tyral Miladu Horakovou
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Herci Miroslavu Vladykovi (50) se téměř rok dařilo skrývat svou půvabnou přítelkyni Vlaďku. Super.cz herce proslaveného rolí učitele Karfíka v seriálu My všichni školou povinní s přítelkyní nachytal ve Špindlerově Mlýně.

      KOUDY
      KOUDY --- ---
      XMEDA: rozdil je v tom ze ona si to nekoupila sama..;)..zkus si precist ten clanek.
      XMEDA
      XMEDA --- ---
      KOUDY: tak na tu nemas ani hodinkama :D
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      dobry peklo.


      „To mi manžel pořídil, je to úplně nová kolekce od mé oblíbené značky. Po bílé a hnědé jsem chtěla živější barvu a navíc se mi zelená barva hodí k očím,“ řekla Super.cz Andrea, která má v oblíbeném lyžařském středisku vždy nejvýstřednější zimní obleček. Jeden rok to byla kožešinová čepice a bílá kombinéza, další rok hnědý, zlatem vyšívaný overal a k němu lyže se zlatým vázáním.

      http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-kauzy/36859-veresova-na-horach-luxusni-model-za-sto-tisic.html
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Bílé zateplené kalhoty, brčálově zelená bunda s norkem a chlupaté boty dosahují částky přes sto tisíc korun!

      PHONETIX_ROB
      PHONETIX_ROB --- ---
      SEDNA
      SEDNA --- ---
      Super dnes: Eva a Vašek: Miláčkové českého národa?!
      KOUDY
      KOUDY --- ---
      Jonáš Ledecký v současné době studuje věhlasnou grafickou školu na Hellichově ulici v Praze a jak sám tvrdí, je nezadaný. Takže, milé dívky a ženy, máte se zase o o koho prát!

      http://www.super.cz/bulvar/co-se-kde-sustne/36785-nejpohlednejsi-mlady-umelec-u-nas-jonas-ledecky.html

      PUEBLO
      PUEBLO --- ---
      KOUDY: ja mel na mysli koitus :D
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam