• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    ALI_GATOR: Mýlíš se, klub není OK, je zaplevelenej tunama lidí, kteří tvrdí, že při jízdě rychlejší než 30 km/h člověku praskne hlava, a proto musíme jezdit pomaleji - sami chodíce pro jistotu pouze pěšky nebo jsouce rovnou na vozejku.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MACHALIK: Klub je OK, akorát ho ničí žvásty pár individuí, kteří odmítají svoje slova doložit praktickými testy.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Bejt adminem já, tak tady má RO úplně každej, kdo mele naprostý nesmysly a neví o hifi ani ň. Což je kromě Beddyho, obávám se, každej. Nyx nikdy nebyl shromaždištěm hifistů, ti se scházeli na Průvodci, pak se přesunuli na Lopuch a nakonec se rozmělnili mezi dva až tři kecací servery čistě jen o hifi, pročež existence tohohle klubu je mi tak trochu záhadou, ale aby se tady i v roce 2011 probírala malá násobilka a pořád v ní prakticky celá třída dělala chyby, to je moc i na mě. Někde tady vedle je jakejsi lepší klub, ne? Receivery, repro k počítači, vergle z tržnice... ten má svoje opodstatnění na tomhle serveru. Tenhle klub ne.
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    TEDDYBEDDY: Jak ty bys potřeboval dostat pár facek! Tolik špíny, co z tebe leze neproteče Gangou ani za rok.

    Bejt adminem, máš RO na tenhle klub do konce života.
    POLMO
    POLMO --- ---
    :D vy ste tu vsetci cvoci, tolko srandy na rano :))
    SVANC
    SVANC --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Jak lezou po té okurce...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: No tyhle diskuze musí bejt pro některý postadolecenty velký duševní vypětí. Tolik by chtěli aby je bral někdo vážně i přes to akné :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MADCAT: No a jaký šneky máš? Nautily ?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TEDDYBEDDY: nedosáhl, na těch šnekách jsem se docela vycinkal, takže na božskýho technicse už nezbylo :-/
    BLAF
    BLAF --- ---
    Tolik lasky a porozumneni...
    SVANC
    SVANC --- ---
    Já myslím, že už to pochopili všichni... :D
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MADCAT: Na druhou stranu, teď jsi to tak nějak vystihl. Nikdo, kdo doma něco opravdu má, se se svejma krámama nikam tahat nebude, jsou těžký, křehký a drahý, a naopak nikdo, kdo doma opravdu něco má, si žádný Lukáše nebo Svance žvance z internetů domů zvát nebude. To jistě chápeš.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MADCAT: Atak, já myslel že už si dosáhl na svůj vysněný topmodel [ MADCAT @ HIFI & TOP AUDIO ]
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    TEDDYBEDDY: žádný, přece se nebudu někam tahat s těma stokilovýma monoblokama a šnekama, nemám na to auto. a ty měděný hadice od vysavače jsou taky docela těžký. přijedu si jenom poslechnout.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Uz to mam! Uz to mam!
    Nebo jak koupit zamek Hluboka a vytapet ho jednema kamnama zn. Petra v prizemi.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ALI_GATOR: Budu hádat. Majitel lowend reciveru a bakelitového domácího kina, co by rád promluvil o hifi a topaudiu? Klidně se vyjádři otevřeně, feel free :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MADCAT: Určitě ne. Jako asi všichni majitelé porsche jsou nadržený testovat svý auta s vojetejma feldama nebo homemade motokárama s klukama z nyxu co se jim spotí dlaně a vyrazí nedoléčený akné, když ze samýho rozrušení klikaj na - palečky ;)

    PS. Jaký hifi na to testování přivezeš ty?
    SVANC
    SVANC --- ---
    MADCAT: Slepýho testu se hlasatel Víry zásadně neúčastní - riskoval by, že se mu sesype jeho svět, budovaný čtením hi-endových magazínů a poklepáváním na ramena s dalšími věřícími. A když budeš slepý test prosazovat, tak se leda dozvíš, že "máš trabantí komplex", jsi "psychonýmand" nebo něco podobně hezkého.

    Koneckonců i tady to třeba machalík napsal celkem jasně: "...argumentujete slepejma testama, který jsou k hovnu...".
    To přece dá rozum, že když chceš objektivně porovnat dva prvky řetězce, tak musíš vědět, který je zrovna ve funkci, nebo ne? :)
    Protože jediné, co platí, jsou osobní zkušenosti a utracené peníze. Tohle také jsou za poslední rok v tomhle auditku jediné "argumenty" věřících. A urážky oponentů, abych nezapoměl...

    Btw. všechny tyhle flamy by se vlastně daly zjednodušit na otázku slepé testy ano/ne - to ostatní z toho pak vyplývá :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam