• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    DOCKINEZ: dik…. budu dobrej jestli to pochopim :D
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    HONCKA: jak tomu mam rozumnet ?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Mas to zapojeny symetricky? Jestli ne, tak si skus od nehoho pujcit zvukovku se symetrickym vystupem
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    diky hosi nejak to poresim…. moc dik za info...
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    VIDLAIS: hmm, zajimavy. Skoro bych to videl vzit repro k nekomu jinymu a zapojit je u nej - at se vylouci tvoje okoli a treba rovnou zjisti, ze je chyba v repro.
    SVANC
    SVANC --- ---
    VIDLAIS: Pokud jenom vytáhneš jack, tak ten vstup zůstává otevřený a nějaký minimální ruch tam asi být může. Chtělo by to ten vstup zkratovat. Je tam ten ruch při vytaženém jacku i při stažené hlasitosti?
    Ale ten hlavní problém bude nejspíš zemní smyčka. Zkus postupně odpojovat další přístroje (počítač, ...) a uvidíš. Pokud by nepomáhaly pokusy s odpojováním země - raději neodpojovat u spotřebičů s kovovým krytem :) - ani pokusy s přehozením fáze a nuláku (opatrně!), tak by se to dalo řešit oddělovacím trafem.
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    SVANC: jak vytahnu jack tak se to utlumi ale porad to tam je ale po vytazeni napajeni je klid
    SVANC
    SVANC --- ---
    VIDLAIS: Chápu to správně - přestane to okamžitě jak po vytažení samotného vstupního jacku, tak i po vytažení samotné síťové zástrčky? Pokud ano, tak to je evidentně problém se zemní smyčkou.
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    TOMATSU: kabely audio uz se mi delaji a napajeci od beden jsem nemenil…. od monitoru jsem musel upravit….. odpojil jsem zemnici kolik a zlepsilo se to
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    SVANC: jak vytahnu kabel tak napajeci kabel tak to hnedka vypne
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    VIDLAIS: A je to pri prehravani, nebo stale ? vyzkousel jsi vymenit kabely - repro i signalovy ?
    SVANC
    SVANC --- ---
    VIDLAIS: Takže aktivní bedna... Dělá to i bez připojeného vstupního kabelu, jenom se zkratovaným vstupem?
    Ještě jedna věc by možná stála za zkoušku - pokud tam je hafo elytů, tak by ta bedna měla, zvláště naprázdno, pár vteřin "hrát" resp. vydávat to "škvrčení" i po vytažení napájecího kabelu ze zdi. Pokud při aktivním vstupu (tichá hudba) to ještě okamžik hraje, ale při vypnutém signálu zmizí ty ruchy okamžitě s vytažením síťového kabelu, tak by bylo jasné, že problém je tam.
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    SVANC: repro KRK rokit 6…. a zasuvek zapojenych docela dost
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    SVANC: jj zkousel….. mam tady toho hodne…. pred tim to bylo des skvrceni…. hodne se mi podarilo odstranit ale porad jeste neco tam je...
    SVANC
    SVANC --- ---
    VIDLAIS: A o jaký aparát se vůbec jedná?
    SVANC
    SVANC --- ---
    VIDLAIS: To spíš vypadá na nějaké vf rušení. Zkoušel jsi to zapojovat i do jiných zásuvek (klidně i přes dlouhý prodlužovák)?
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    SVANC: sum v repro a v tom jemne skvrceni…. nevim jak jinak to popsat
    VIDLAIS
    VIDLAIS --- ---
    TOMATSU: dik juknu na to
    SVANC
    SVANC --- ---
    VIDLAIS: Jak se to rušení projevuje? Třeba lupáním v bednách při sepnutí ledničky?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam